Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monia daj znać jaka płeć 🙂
kurczę, ale ja nie chce żeby znowu było tak, że kasa jest powodem tego że nie robie badań... 😞

Ania8888 mi to lekarz wsadza palec! ewentualnie dwa palce a nie całą rękę 😜 tak jesteś tam rozciągnięta? hehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia trzymamy kciuki pisz zaraz po USG 🙂
Dziś dzwoniła koleżanka ze szpitala dziś albo w środe będa jej wywoływać poród
czyli już na dniach zobacze jej maleńką córeczke, biedula juz od czwartku leży w szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agaaaaaaaaaaaaaaaaa.... haahaa zboczuchu ty!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😎
szpryszeczko kochana... hehe ona mi sprawdzala czy mam rozwarcie a to gleboko sie wsadza chyba bo czulam jak by mi cala reke tak wepchnela tak bolalo...

dosik nie zazdroszcze tej twojej kolezance, bo podobno to wywolywanie jest gorsze od normalnych boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja myślałam ze żartujesz...poważnie całą rękę? łoooo matko.... przecież to musi boleć!!!!

Dosik też Twojej koleżance nie zazdroszczę, od mojej koleżanki siostra ma termin na za dwa tygodnie, przytyła UWAGA! 20kg!!! wygląda jak beka, 3drzwiowa szafa!! do tego kostkę ma wielkości uda 😞 tak napuchła że aż jej się nos rozszerzył i twarz zmieniła nie do poznania, jak bym ją na ulicy spotkała to nigdy w życiu bym jej nie poznała!! wygląda strasznie!!! 😞 aż przykre że kobieta tak się musi męczyć pod sam koniec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobra przegrałam, poddaję się 😁
a ja już wyfryzowana 😜 😜 jeszcze tylko makijaż ale to na twarz 😁 ostatnio jak się nie zdąrzyłam pomalować to mi mąż powiedział że przecież i tak mi nie na twarz będzie dr zwracać uwagę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no serio mowie... a przy porodzie nie dawajcie sobie robic masazu szyjki.. bo to cala piesc sie wsadza i kreci po sciankach.... to dopiero musi bolec... bleee az mnie otrzasa

aga poczekaj na nasze ostatnie dni.. Ze szpryszeczki bedziesz wygladala jak rura wydechowa a ja jak z rakiety to statek kosmiczny kurna....
ale 20 kg masakra.... ja ostatnio gadalam z kolezanka urodzila 3 lata temu syna... przytyla 30kg 😲 😲 😮 a maly wazyl 4700 to sobie wyobraz ... a ona taka glizda jest to nie mam pojecia jak ona tego dokonala... nie znalam jej wczesniej to moge to sobie tylko wyobrazic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gorsze ale ona jest juz po terminie a nie ma bóli wiec musza wywołać, ona mi dziś włąsnie mówiła ze w całej ciaży 22 kg przybrała.
Ania8888: Ania całą ręke jejku ;D Mi tam dwa paluchy wkładaa i ja mam zaraz wrażenie że się posikam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh coś mi się przypomniało i muszę wam powiedzieć 😁 😁 mojej siory koleżanka szła do gina i strasznie sie jej spieszyło nie miała czasu wtedy, wpadła do domu tylko się odświeżyć i miała taki płyn w spreju odświeżający do higieny intymnej, a że się spieszyła to złapała zamiast tego ... uwaga uwaga.. brokat 🤪 i sie zadowolona popsiukała tam gdzie trzeba 9a raczej nei trzeba) i poleciala do gina nie świadoma niczego ;D dopiero sie jej cos nie spodobalo jak lekarz po zaglądnięciu się zdeczko zdziwił i mówi "nie musiała się pani tak stroić" i tyle dopiero jak do domu wróciła to się pooglądała i się dowiedziała o co chodziło. ale wpadka, nawet nie chce sobie tego wyobrażać, już wiecej bym tam nie poszła na jej miejscu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej współczuje Twojej kolerzance.. 😞 Takie wyłoływanie moze byc niebezpieczne. Kilka moich koleżanek tak miało, po klikanasto godzinnych męczarniach konczyło sie na cesarkach 😞 😞 Ja sie modlę zeby mój poród wyglądał jak poprzedni. 6 godzin skurczy(między którymi przysypiałam) 10 minut parcia i po wszystkim. Życze powodzenia Twojej koleżance 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania wyfryzowana mówisz 😁 no no no 😁

Anula ja też jakoś nie umiem kilogramowo ogarnąć tych 20, a co dopiero 30kg...ale zdaję sobie sprawę że w ostatnie tygodnie to może być bardzo nieciekawie...
a wiecie że gdzieś czytałam, że taki brzuch jak mamy w 6m-cu taki będziemy miały zaraz po porodzie? ciekawe czy na to też nie ma reguły 🙂 pewnie nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahahahahhaha ania ta twoja koleyanka..... hahahahahhaha ale siara 😜
tez bym tam juz nie poszla 😜

ja kiedy cztalam ksiazke i bylo ze laska siedziala w kolejce miala zaraz wejsc poszla jeszcze do wc.... a na samolocie sie rozlozyla a lekarz jej papier z tamtad wyciaglol.... hhaaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga Ty mi tak nie gadaj bo ja chce plaski miec... jedynie co to dzien po porodzie moze byc taki....ale szybko ma dojsc do siebie.... 😜 a mnie martwi to zeby mi nie zostal taki flak bo moja mama ma teraz brzuch jak ja mialam w 5 mieisacu... tak jej wszystko za kazdym razem zostawalo 😞
jednego lata ubralal jakas obcislejsza bluske to sasiedzi gadali ze w ciazy jest, to przez tydzien nie wychodzila z domu.... a ona jest zgrabna itd tylko ten brzuch ma.... ja tak nie chce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm 🙂 wiesz no, taki młody lekarz to na pewno zdaje sobie sprawę z tego że nie będą do niego przychodzić tylko młode laski....dlatego w przyszłości, po 40stce 😜 zamierzam zmienić gina na ginową 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuchatki 🙂 Ja wlasnie wrocilam z zakupow uff normalnie jestem tak zmeczona ze dramat.. ale koncepcja pysznego ciacha dzisiaj pobije wszystko 🙂 W sumie to chodzilam 2 godziny a upał taki ze dramat.. i ja sie dziwie ze ledwo zyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...