Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiecie co dziewczyny..ja to taka cwana byłam..myślałam że wszystkie rozumy pozjadałam ☺️ ☺️ A zaczynam się martwić. bardzo żadko czuje ruchy dziecka 😞 😞 A jak juz sie poruszy to tak delikatnie Na samym dole brzucha, Prawie na mym łonie(: ☺️:blush 🙂 go czuje. To trochę za wczesnie żeby sie tak obniżył. A dzisiaj szłam z synem ze szkoły, a ja mam tu takie wąskie chodniki i bardzo ruchliwa ulice. A tak mi się w głowie zakręciło, na chwile jagbym straciła przytomność. Normalnie jagby mnie dziecko za ręke mocno nie trzymało wleciałabym na ulice 🤨 🤨 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ela swędzą? hmm...mnie czasem zabolą, wtedy dotnę sobie 🙂 i leci siara ciurkiem prawie...

Monia ja też czuję tak nisko!!! pisałam tu już że może tylko dwa razy czułam powyżej pępka...w czw idę do lekarza, to się zapytam czy to normalne. aaa i wydaje mi się że jest odwrotnie ułożona?!
bo niby jak kopniaki tak nisko jak ma już podobno ze 30cm?!
Monia a jaka u Was pogoda? może to przez ciepło? czy jak? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Hmm tutaj chyba najtansze wkladki okolo 30 sztuk 3 funty wjec chyba nie jest tez tak zle, ale wiem ze tansze tez dalo by sie rady znalesc 🙂
Wlasnie napisala do mnie pewna Pani ze chce odda pare zeczy takich jak ubranka ale dopiero od 9 miecha, zabawki,grzechotki,lerzaczek i sie zastanawiam nad tym :P
Chce jeszcze sprzedac za 35funtow cos takiego
http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.babyclub.pl/data/gfx/pictures/medium/5/7/3975_1.jpg&imgrefurl=http://www.babyclub.pl/product-pol-3975-Brevi-Wanienka-z-przewijakiem-Atlantis-kolor-054.html&usg=__hRgdJ1DfzyStbfeM1u2XYCLGheY=&h=343&w=250&sz=10&hl=pl&start=9&um=1&itbs=1&tbnid=KtiyfmpjJZHWVM:&tbnh=120&tbnw=87&prev=/images%3Fq%3Dprzewijak%2BBREVI%2Bz%2Bwanienka%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26tbs%3Disch:1

Może któras z was była by czyms takim zainteresowana?


Agus cos takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przez ciepło i upośledzone żyły...Przez brak wystarczającej ilości tlenu. Dlatego ja łykam te wszystkie tabletki. I trzeba pić jak najwięcej wody. Loli a Ty nie możesz pójść z tymi bólami nóg do lekarza? Ja jak mu powiedziałam to odrazu dał mi tabletki i przeszło jak ręką odjął...Poza tym dzięki nim mam mniejszy ryzyko tych skurczy mięśni, lepszy przepływ krwi, mniej zawrotów głowy i ogólnie same zalety. Może warto 🙂 Po co mamy się męczyć skoro są na to sposoby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jesli chodzi o polozenia dziecka bardzo nisko to ja ostatnio wlasnie tez sie zapytalam poloznej o co chodzi, ja najczesciej takie uciskanie czuje gdy gdzies chodze lub cos robie, poprostu jak wykonuje ruch polozna powiedziala ze to jest normalnie w czasie chodzenia bo wszystkie miesnie tak jak by pracuja i sie poprostu powoli przygotowywuja do konca, a ze moja mala juz jest odwrucona tez moze to byc jakis argument 🙂
Wjec moze i wasze dzieciaczki leza juz glowka do dolu 🙂 zapytajcie polozne niech wam wymacaja jak dzidzia jest ulozona nie potrzeba do tego usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upośledzone żyły 🙂 ładnie nazwane... 😉

Loli nie to ja nie jestem zainteresowana, nie mam miejsca na taki przewijak, a pozatym niespecjalnie mi się podoba, aczkolwiek pewnie bardzo praktyczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela hmm nie wiem wlasnie bo mam problem tylko z jedna noga , moge normalnie chodzic ale jak przyjdzie mi isc po schodach moze i jest w tedy wjekszy wysilek to troszke pobolewa mnie ;/ i jak chce sobie usciasc wtedy sie pewnie jakies tam miesnie napinaja.
Zeby isc do lekarza to pewnie z 2 godziny bym musiala siedziec i czekac i sie denerowac a na koniec by mi powiedzieli ze to normalne i ze nic nie sa w stanie zrobic ;/
Ostatnio jak bylam chora to poszlam do lekarza babka mi powiedziala zebym pukala gardlo woda z sola i nic wjecej, a myslalam ze wtedy wypluje pluca,organizm oslabiony itp.
Wjec szkoda nerwow jak dla mnie ;/ trudno zobaczymy jak sie bede czula jutro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak u Was...ale mnie położna od kiedy jestem w ciąży nie dotknęła i mój gin też mi brzucha nie macał 🙂 jak by śmiał 😜 na USG to zobaczy pewnie za dwa dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela nie Ewa 🙂 🙂
aczkolwiek Ewa bardzo ładne imię hyhy

moja szwagierka miała podobnie z nogą, też ją bolała z dnia na dzień i lekarz jej poweidział, że to mała jej uciska na jakiś nerw i dlatego to boli i promieniuje do nogi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm no wszystko mozliwe moze sie jakos mala zeczywiscie inaczej polozyla ;/ przedtem mialam nawet tak ze jak chcialam usiasc to wlasnie promien az w kregosup mi szedl ;/ wjec jakis ucisk jest w 100% ale wsumie dzis caly praktycznie dzien leze ;/ i sie obzeram masakrycznie.
Chyba mi naprawde teraz jakos apetyt wzrusl bo moge ladowac w siebie ile wlezie a to tez przez to ze mala juz mi nie uciska na zoladek ;/ i czasem juz nawet i caly talerz obiadu moge zjesc kiedys moglam tylko o czyms takim pomazyc ale dobrze mi sie z tym zylo chociarz glodna wiecznie nie chodzilam tak jak dzisiaj ;/
Ahh a ma ktoras z was moze tak ze jak lezy na ktoryms boku to ja zaczynaja jak by kluc zebra??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1kg - 1 funt?? kurde 🙂 chyba się tam przeprowadzę 😜

Loli ja z tym apetytem mam tak samo...tzn z żołądkiem, mogę ładować do niego jak do worka bez dna!! nie czuję oporu...a to jest straszne, bo potem wieczorem jest mi aż niedobrze i musze się mocno pilnować 🙂

a wiecie co teraz pójdę zrobić? 😜 ponieważ zbliża się wizyta u mojego gina idę zastosować KREM VEET 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kurde ludzie teraz sie wycwanili bo np. jak sie wybieraja do polski to kupuja bilety bez torb i poprostu kilka dni wczesniej wysylaja taka paczke do pl i o wiele wiele taniej im to wychodzi i mnie zachodu na lotnisku a do takiej paczki to nawet i rower mozesz wlozyc 😁 bo bys nie chciala bo oni to poprostu busami rozworza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...