Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

będzie aparat, będzie i fota 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
na jego oczach? hmmm eee nie 🙂 nie zrobie mu tej przyjemności 🙂 zresztą ja nieśmiała jestem i takich rzeczy nie robię 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he wy to jesteście udane ha ha ha ha 😁 😁 😁 😁 😁 😁no Agaa oryginalna dedykacja he he 🤪 🤪 🤪 🤪....czyżbyś chciała poznać się z Loli bliżej ......he he 😉 😉 😉 😉 😉
ja też dziś kupiłam wkładki laktacyjne i waciki la maleństwa w Lidlu mieli promocję
WKŁADKI LAKTACYJNE 30 SZT 6,99ZŁ
A WACIKI DLA MALUSZKA 5,99 więc się opłacało....niestety buuterfly troszkę przepłaciłaś..... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się zaczytałam i :

Co jeszcze wpływa na czas nadejścia porodu?
- GENY. Jeśli pierwsze dziecko było wcześniakiem, jest duże prawdopodobieństwo, że drugie również nim będzie.
- WAGA. Najważniejsze to odpowiednio przybierać na wadze w ciąży – częściej rodzą przed czasem kobiety bardzo szczupłe przed ciążą i te, które w ciąży zbyt mało przytyły.
- WIEK. Kłopoty z donoszeniem ciąży częściej miewają nastolatki i kobiety powyżej 40.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no niestety ale sie ograniczam tak z 2-3 dziennie wjec nie jest tak zle 🙂 jestem tak czy inaczej dumna z siebie ze juz czesto mnie nie ciagnie 🙂
Czasami potrafie caly dzien nie palic 🙂
No chyba ze mam zly dzien to wtedy kiepskawo :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa i dziewczynki w czwartek pokaze wam swoj beboszek 🙂 bo to wtedy mija 29 tyg i foto musi byc do kolekcji wjec mam nadzieje ze ktoras z was tez sie pochwali 😉 u mnie coraz wjecej w obwodzie z tego co zauwazylam a pepek czasem wyglada jak nie powiem co na wierchu 😁 taki dzyndzelek 😁
Sioperka a u ciebie kiedy 29 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie zboczuchy 😁 😁jestem wściekła jedna babka obiecała mi mnóstwo żeczy dla dzidzi miała je oddać za darmo,bo tak mówiła na samym poczatku i ze cieszy sie że oddaje je komuś kogo dobrze zna i lubi a tu szok 😠 😠 😠wszystko mi tak wyceniła że taniej kupie w sklepie a do tego na czasie bo jej syn to juz 5 lat ma.niech spada na drzewo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej czekoladka uuu to nie fajnie ;/ nie ladnie sie zachowala ta pani wobec ciebie ;/
I pewnie sie nastawilas na kilka zeczy i troche mialy obciazyc pewnie kieszen :/
Ehh no sa tacy ludzie, ale ja jak narazie nie nazekam od 3 kobiet dostalam pare zeczy i juz 4 sie zapowiada ale okaze sie co z tego bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny dziś ja pierwsza na forum ....mąż poszedł do pracy ,a mi się nie chce już spać więc zajrzałam.....zaraz będzie mój program dzidziusiowi na TVN style ,więc nie będę się nudzić 🙂 🙂...moja maleńka księżniczka też już się obudziła 🤪Loli wg miesiączki 29 tydzień miałam wczoraj...ale to wszystko mi tak różnie liczy,że ja już czasem nie wiem jak to jest....prawidłowo niby powinno być dziś29 tyg i 1 dzień...czasem się gubię przez te suwaczki 🤔 🤔
dzisiaj u mnie ciąg dalszy wielkiego prania ......wczoraj był fotelik ,a dziś leżaczek....i jednak dopiero dziś idziemy z moim po materacyk teściowa dął nam wczoraj kasę ,żebyśmy sami kupili taki jaki chcemy.......no i prawidłowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...