Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aga no ale ty życzysz dobrze mężowi "odpadł" 🙃 a potem byś kropelke kupowała czy jakiś inny super klej i doklejała po porodzie 😁
tesciowa.. dokladnie nie wiem kolo 60tki ale musze znalesc jakies papiery zeby sprawdzic, w lipcu ma urodziny, ciesze sie bardzo, znów rok wiecej 😁 a wczoraj poszlo w sumie o nic nowego, mojego J by tylko do roboty naganiala a swoja córke co nie mieszka tu tylko czasem odwiedza wychwala pod niebiosa jak to ona dobra i nie mozna na nia nic powiedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe nieużywane części po czasie niszczeją 😁

Aniu to Ty masz teściową z prawdziwego zdarzenia! pozazdrościć..... 🙂 moją wczoraj pierwszy raz od dwóch dni widziałam przez okno 🙂 uff hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeżeli mowa o teściowych to moja mnie ostatnio rozbraja...........zaczęła mnie naśladować......ma 40 lat i kurde kupuje rzeczy identyko jak ja........chce pożyczać moje szpile,bo w ciąży ich nie nosze i se chce walnąć bond na łbie.......pomijając to ,że mieszkanie urządza podobnie do naszego....posikana jestem z niej 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tesciowa prosto z kawałów, co poradzić. bede miec niunie przy sobie to bede miala wszystko jeszcze głębiej w d**** szkoda mi tylko tego mojego bo on ma wielki szacunek do rodzicow i nie umie czasem sie wybronic, zreszta zawsze woli stracic sam cos niz zeby komus zaszkodzi, no a ja o wszystko walczyc nie moge, zobaczymy jak to dalej bedzie ale jak narazie to on zalamany ze co chwile darcie jest o pierdoły, a tesciowa nie patrzy na nic tylko tak zeby jej dobrze było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde! Madzia poważnie?? takiej rasy teściowej to jeszcze nie znam 🙂 chyba zaczne moją bardziej kochać 😁
Aniu a nie boisz się tego że jak się Olcia urodzi to będzie się wpieprzać...i narzucać swoją wolę?:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ludzie nie, ale tesciowa to nie człowiek :P nie wiadomo..
troche sie boje ale nie pozwole sobie na to, na szczescie mala urodzi sie we wrzesniu a tesciowa od wrzesnia znow bedzei swoich wnuków pilnowac, teraz ma wakacje :/ i siedzi w domu, a tak pol dnia jej nie bedzie, ja bede sie starac robic sama wszystko przy malej, najgorzej sie boje jak bede na studia jechac na caly dzien i moj sie bedzie mala zajmowal wtedy sie wpieprzy na pewno! a on jej nie powie nic, i pewnie bedzie tak ze ona wezmie Olcie a jemu jakas robote znajdzie! ale ja jej dam jasno do zrozumienia od poczatku, pewnie ze pozniej sie przydadza tesciowie jak do pracy pojde ale jak mi nie bedzie cos pasowac albo beda fochy strzelac to ja na szczescie swoich rodizcow nie mam masakrycznie daleko bo jakeis 15km zawsze bede mogla tam mala podrzucic przed praca w razie W . ale narazie przez pierwsze poł roku nie dopuszcze tesciowej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia a to jedynak? 🙂 pewnie tak 🙂

zmieniłam sobie w suwaczku brzuszkowym dokładny termin porodu wg OM i normalnie już prawie byłam przy 30tc a teraz znowu 28 😜 cofam się 🙂 🙂 ale już tego nie zmieniam, mam to gdzieś 🙂 nigdzie mi się nie spieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa a ty dzisiaj na usg .........jak ci zazdroszczę 😜 😜 😜 😜 😜 ja jeszcze muszę poczekać koniecznie zdaj dokładną relację jak będzie po i jak się da to wstaw fotki maleńkiej Ewuni.......ja jakoś na samą myśl się wzruszam dziś hormony mi odwalają i ryczeć mi się chce he he na samą myśl usg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam do was sprawe. nie wiem na jaki kolor wózka sie zdecydowac 😁 mam 2 typy. szary i niebieski, szary bardziej neutralny no ale troche taki smutny a niebieski ładny tylko nie wiem czy dla dziewczynki ok, zerknijcie na fotki i zdajcie relacje, (ten link z allegro to tylko pierwszy lepszy w tym kolorze)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7d7f4773acfa6cc.html
http://www.allegro.pl/item1095972919_x_lander_xa_w_idealnym_stanie_blue.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Mamuśki 🙂
widdze że mowa o teściowych ;D
moja to czasem daje w kość w sumie była by ok gdyby nie jej uwagi
nie cierpie jak ktoś mi zwraca uwaga 😠 nie jestem małe dziecko...
Albo jak jakies dziwne miny szczela gdy zrobie cos do jedzenia i ona to je 😠

Maly tak szalał w nocy że mnie budził 😁
Agaa dziś masz to USg 😁 ale fajniee zaraz po pisz nam co i jak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie niebieski wg mnie 🙂 to jest taki ładny niebieski który ja lubie 🙂

Madzia to współczuję, nadgorliwość gorsza od faszyzmu...kupię kwiatki dzisiaj mojej teściowej, która po ślubie sobie odpusciła wpieprzanie się! ale zapowiadało się że będą jaja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój jak powie ze bolli go głowa to mu text dowali ze mu zawsze cos przeszkadza w robocie, i z takim sarkazmem zeby sie najlepiej polozyl i nic nie robil!!!!!!!!!!!! oslabia mnie to bo bardizej pracowitego czlowieka nie znam i tak samo z narzekaniem, nieraz musze wyciagac od niego co mu jest, i zmuszac zeby chociaz jakas tabletke wzial, bo dalej idzie cos robic, nie wazne czy chory czy noge przebije czy co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miny wali?? jak jej coś nie smakuje co Ty zrobisz? ojjj aż się nóż w kieszeni otwiera, naprawdę pokocham moją teściową....

tak tak dzisiaj to USG 😁 jestem niesamowicie ciekawa co i jak 🙂 a napiszę na pewno 🙂 i fotki też pokażę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...