Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa no ja najprawdopodobniej tak bede miala, mam taka nadzieje , bo jak malutka wczesniej nie wyskoczy to jak pisalam porod w wodzie chce a do tego sala zawsze jest osobna i tak samo z porodem rodzinnym wjec nawet gdyby mala wczesniej chciala wyskoczyc to jak bedzie MOJ zemna to tez bedziemy sami.
Skorcze musze byc przerabane 😞 ale nie bede ukrywac ze coraz czesciej zadaje sobie sama pytanie jak to wszystko bedzie wygladalo czy moj porod bedzie z jakimis komplikacjami czy wszystko wyjdzie gladko raz dwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm ale tez tak mialas ze jak mala zaczela skakac to ci to wystepowalo ?
Hmm nie wiem wiesz zapytam sie moze poloznej 12 jak bede na wizycie , ale pewnie powie mi ze to normalne..
U mnie Tatus moze byc na wizycie od 10 do 20 a goscie od 15 do 18 chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie kotek, mi nie chodzi o salę porodową, tylko tam gdzie będziesz dogorywać z dzidzią 🙂 bo u nas są dwuosobowe i w razie ptorzeby dostawiają jeszcze jedno łóżko, więc ścisk...jednoosobowa jest tylko jedna! hyh
ja też o tym myślę coraz częściej 🙂 jeszcze po tym jak wczoraj widziałam te sale porodowe to wyobraźnia pracuje....i wiem na sto procent że mojego tam nie będzie 😞 a chyba coraz bardziej bym chciała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli u nas chyba nie trzeba za nic oprócz znieczulenia płacić...ale widzisz, dokładnie nie wiem 🙂 zapytam następnym razem
Aniu sama nie wiem czy chce żeby koleżanka ze mną szła, bo nie wiem jak bedę wyglądać 🙂 a znowu też nie mam aż takiej bliskiej żeby się jej uzewnętrznić 🙂 moja mama nie chce iść...więc może w praniu wyjdzie tak, że Mich przez przypadek tam trafi i utrzyma się na nogach przez cały poród 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga głowy nie dam, że ma taki sprzęt?! może przy USG coś tam takiego leży? widziałam te urządzonko w szpitalu wczoraj, ale nie pamiętam żeby moj gin je też miał....
nic mi też nie wiadomo na temat datków na szpital 🙂 też muszę zapytać kogoś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus ja bym na twoim miejscu zrobila tak zeby byl z toba przy wszystkich bolach masolwa cie itp, a jak sie juz zacznie i dojdziesz do rozwarcia 10cm to niech wtedy wyjdzie juz tego nie musi widzisz a puzniej to juz z gorki....
Moze na takie cos go predzej namowisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo ja wiem? 🙂 Ty wiesz Loli że Twój nie świtnie? 🙂 że zdąży dojechać z pracy na czas? 🙂 nie wiesz, ja też nie wiem jak ten dzień czy noc będzie wyglądała 🙂 być może mój miękkie kluchy mąż znajdzie w sobie tyle siły że mnie nie zostawi? 🙂 aczkolwiek nie będę miała mu tego za złe 😉
wczoraj ta położna mówiła też o przecinaniu pępowiny 😜 trzymała w ręce te nożyczki, mój M stał najbliżej niej i normalnie już myślałam, że każe mu zaprezentować jak się je powinno trzymać żeby przeciąć pępowinę....ubaw miałam z niego niezły, bo ten cały blady pewnie myślał o tym samym hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ma na bank ale to nie moze byc w jego gabinecie bo to lezysz 10 min.. to wizyta iole by trwala??
a za porod w wodzie 300 zl...
No i pytalam o te szczepienia.. ze niby sie placi... duza tam, sie nie placi!! bo sa 2 rodzaje szczepien standardowe darmowe i roznia sie tym ze kazda podawana jest osobno np za 1 wizyta 3 klucia.. lub jakas tam co sie laczy czy cos. a te jakies dodatkowe to wiadomo ze kosztuja. takze sie ciesze bo wybieram standardowy kalendarz szczepien i woel cos kupic malemu co bedzie rownie potrzzebne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...