Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No wreszcie!!!!! Juhuuuuu !!!
Agaa swoj swojego zrozumie.
Ja tam bym je wszystkie brala po kolei albo naraz bo trudno zdecydowac ktora pierwsza.
Acha i Ciebie tez nie pomijam hehehe

Wlasnie Loli mialam pytac czy nie chcecie miasta zmienic, bo tak to moze moja siostra by wam wynajela po znajomosci, ale do Milton to jest kawalek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chyba nic nie tesknilyscie za mna ale i tak wrocilam 😁 mialam sie wczraj odezwac jeszcze przed szkola rodzenia ale zaspalam i ledwo sie wyrobilam tam, wrocilam dopiero przed 22 wiec juz nie wchodzilam na neta, zreszta i tak juz pewnie spalyscie spiochy 🙂 nadrabialam dzis 22 strony! zrobilam notatki co mam napisac 🙃 a wiec: o szkole rodzenia juz kasia napisala, mi sie wydaje ze bedzie w miare ok, na pewno cos sie przyda, ale cwiczenia zaczna sie dopiero od 4go spotkania bo ta druga kobita ma urlop teraz, ogolnie jak dla mnie bylo za dlugo jak na sam wyklad, tyłek mnie bolał i było duszno, zwłaszcza jak te porody puscili, tez mnie to wkurzylo bo stare te kasety byly jak cos, chyba 17 lat, i masa tych porodów, a ja specjalnie nei ogladalam w necie odkad w ciazy jestem ;D dobra tam ja jak ja ale mój Janusz to w życiu nie oglądał i nie widział a ta babka bez uprzedzenia sobie puściła 😁 ale nie ruszyło go to jakoś bardzo, gada że chce byc przy porodzie, ale mysle ze moglo to nie jednego pana zniechęcic zwlaszcza ze ta kobieta mowila ze to same ladne porody są pokazane takie bez nacinania krocza i wogóle. no piekne były! ktg podobno od38tyg jest a na 8 dzien po terminie kładą do szpitala. ogolnie zachecali do porodu naturalnego, podobno to znieczulenie zewnatrzoponowe juz wychodzi z łask (chociaz na podkarpacie jeszcze nie doszlo) że duzo poiwklan przy nim jest, ze wieksza smiertelnosc matek i dzieci, ze czesto trzeba uzywac kleszczy bo cos tam główka sie przekreca czy cos, i ze 3miesiace temu jacys profesorkowie napisali ze to nie jest takie super jak mysleli 2 lata temu. W szpitalu daja leki przeciwbólowe i narkotyczne 😁 zastanawiaja sie nad gazem ale to nas jeszcze nie obejmie, a szkoda, bym sobie wziewała 😜 też myslalam ze pojdziemy zwiedzac ale tam jakas kobiecina urodzic nie mogla wiec nie przeszkadzalismy jej w cierpieniach, za tydzien pojdziemy jak zadna rodzic nie bedzie. tak jak kasia mowila nie musimy nic brac nawet koszuli jak nie chcemy ale jak nie chcemy jakiesc co sie rozpina co chwile to mozemy swoja wziac, a panowie kapcie dla siebie zeby sie nie smarzyc w foiliowych butach jak kilka godz bedzie trwać wszystko. Z kasia sie chwile widzialysmy bo moj mąż pierwszy z sali wypruł, ale nie że sie bał tylko mu sie nudziło, i przy drzwiach siedzial to mial blisko. mam nadzieje ze sie to rozkreci i takich starych filmow juz nie bedzie! ale ma byc wlasnie rola ojca , ma byc kąpanie lalki, i rózne dolegliwosci z czym trzeba do lekarza a z czym nie, i co dziecku moze dolegac. Ten ordynator mowil ze kazda jak termin przychodzi to robi wszystko zeby urodzic wczesniej, i zeby tak nie robic (heh wasze mycie okien) bo kazdy dizen dla dziecka wazny i ze jak ma potem żółtaczke albo cokolwiek to wszystko dłużej przechodzi i choruje jak za wczesnie sie urodzi, i zeby w to lepiej nie ingerowac, chociaz mowil ze sa takie panie co przychodza i chca urodzic dzis bo cos tam cos tam, i ze mozna tak ale musza byc jakies warunki spelnione u matki i u dziecka. hmm to moze tyle o tej szkole, jak cos pominelam waznego to kasiu dopisz 😁 ciąg dalszy nastąpi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli z tego co wiem to ona ma kilka mieszkan i domow kupionych, nie orientuje sie czy w tej chwili ma cos wolnego. Z tego co kojarze to teraz chce kupic jakies mieszkanie albo dom. Ale moge popytac, tylko czy bedziecie chcieli tak dalko? Ale tak jak mowie, ze nie obiecuje ze teraz ma cos wolnego. Bo to co chwile sie zmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwa co sasiad wyjechal to nie ma sie teraz z kim pewnie zabawiac w fryzjera 😁

Ja ostatnio bylam na samoobslugowym 😁 ale ciezko bylo 😁 ale dalam rady 😁

Iwwa pytam tylko tak z ciekawosci , poniewaz gdybym miala naprawde juz jakas ciezka sytuacje to mogla bym sie nad tym grubo zastanowic w jakims naprawde ostatecznym przypadku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o buuterfly posikana z ciebie jestem 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurde ale dałaś mu czadu buuterfly!!!!
Myslisz ze sama jestes? Tam pewnie wszystkie sasiadki krzywym okiem patrza na ciebie, ze im listonosza wykonczylas.
Oplułam monitor przez Ciebie.
Hmmm to moze teraz do powrotu Krystiana zmienisz orientacje, albo dzielnice, gdzie listonosz ma jajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to se wyobrażacie co będzie się działo 6 tyg po moim porodzie? 🙂 🙂 🙂 szyby z okien wypadną! króliki będą się ze wstydu spalać 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwwa gdybys mogla to zapytaj sie i daj znac albo cos.
Bo gdybym naprawde nie mogla niczego znalesc to moze byla bys moja ostatnia deska ratunku... 😞

Hehehe nie plujcie tych monitorów 😁

Sexic sie wam chce 😁 a mi nie 😁

Agaa no wez u ciebie to bedzie sex pila motorowa 6 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly mnie ten brzuszek rzadko słucha i chciałam juz po raz 100 wstawić zdjecie synusia to się nie chciał, tzn. nie że synuś nie chciał tylko brzuszek, wiec jestem na niego obrazona głupi jakiś. Albo cicho bo znow przez kilka dni bede tylko czytac.

Agaa ja na Twoim miejscu Twojego bym juz przygotowywała. Bo jak dojdzie co do czego po porodzie i ty na niego sie rzucisz to chłopak nie bedzie wiedział o co chodzi. Puszczaj go narazie raz w tygodniu na miasto niech trenuje, bedzie miał kondycje na pozniej jak talala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanie o pieluchy, bo mojego po tej szkole wreszcie wzielo na zakupy, mowi do mnie chodz do sklepu moze jakas promocja naa pieluchy bedzie to kupimy dzidzi. stanelismy przed ta półka jak wryci :P tyle tego. widze ze ey huggisy kupujecie, ja chyba postawie na pampers, ale no wlasnie nei wiem, jak jakies wieksze rozmiary beda w promocji to bym kupila ale nie wiem jak dziecko zareaguje na te pieluchy, moze trzeba bedzie zmeienic a ja nakupie pampersów albo huggisów tylko. wy i takie i takie czy jak? obstawiacie ze nic nie bedzie sie dzialo i dziecku beda podchodzily te co wybralyscie czy jak? doradzcie. aa i rozmiar ten pierwszy to 3-6 kg czy jakies mniejszcze kupujecie ? a wogole jeszcze to z tego rozmiaru to jest po 1 typie z każdej firmy czy kilka bo z pampers jest chyba active baby i jeszcze cos, no ja zgłupiałam, HELP 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...