Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa to powiedz mu ze zamiast wozka chcesz wibrator i dasz mu wtedy spokuj. Ja tak kiedys swojemu powiedzialam, to wiecie co? Nie kupil mi kurde tylko sie rozlozyl. Ciekawe co Twoj powie. No yhm chyba ze juz kolekcje macie heheehh

A mięsko uffff.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja już nie wiem! czy istnieje temat którego nie poruszyłyśmy? 😁
buuterfly teraz dałaś czadu!!
[size=SZACUN!!!][color=red][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już on ma swoje miejsca do tego typu zachowań aspołecznych 😜
hehehe poprosiłam o wibratorek to powiedział, że nie kupi 😜 a ja na panieńskie też nie dostałam....więc muszę się bez obejść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O FUCK!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Loli przecież widzi jak wyłazi upocony chłopak z kibelka 😜
Ja tak tak...Higiena to podstawa 😁
Iwwwa lafyryndo ty jedna gdzie cię niesie? O listonoszu usłyszałaś i już pędzisz? Poczekaj niech on do Ciebie przyjdzie, a nie go w robocie nałazisz 🤪 Chyba, że ty na wyższe sfery polujesz-jakiś naczelnik poczty się marzy co?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popłakałam sie!!!! rycze ze śmiechu do monitora!!!!!! jak ktoś to widzi to sobie nieźle pomyśli
!!!
a jak czytają to inne m-ce to w ogóle masakra!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naczelnik poczty ufff mniam ach ajajaj ...
dziewczyny nie udawajcie aniołków kurcze. Jedziecie tam równo, czochracie, łapiecie, zobacz jaka Agaa uśmiechnięta, że niby skad to sie wzięło? A czemu się ciągle uśmiechacie/ Ze niby do monitora tak? Acha napewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm no wlasnie sie zastanawiam 😁 nad nowymi wymyslami domowymi 😁 hahahaha nie no zartuje :P

Ale Eluska ma dobry pomysl mikser moze byc dobry i ma kilka funkcji szybkosci 😁 najwieksze obroty przy koncu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blender 😁 zaraz przez Was ze śmiechu urodzę! 😆 😆 😆

współczuję tym wszystkim, któych teraz z nami ne ma i muszą to nadrabiać 😁 😁

Anulka pewnie będzie z Dosikiem żałować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak nie lubi, pewnie ze lubi tylko niesmiala jeszcze Lolinka nasza. Ona tak powoli sie ujawni. A pomysl z trzepaczka to niby skad sie wzial?
Miksera jeszcze nie uzywa bo sasiedzi za sciana, to wyobrazcie sobie jakby 12 razy dziennie ciasto ubijala co by pomysleli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...