Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gdzies tu raz wyczytalam ze 75 w ciazy jest bardziej miarodajne - po 2 godz, ale znow w innym miejscu pisze ze dla ciezarbnych jest wazny wynik po godzinie a nie po 2, a mi takiego wcale nei robili. niektorym jesszcze robia 75g i badanie po godzi po 2, ja mialam tylko po 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka przy 143 powiedział Ci że w granicach normy?? to mój się trochę skrzywił, bo stwierdził że dużo! ale też poweidział że tak to zostawimy, bo się mieszczę 🙂 więc dziwne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga właśnie nie wiem od czego to zależy 🤔
oki dziewczynki ja się musze ruszyć bo ta moja glizda mała sie strasznie wierci, gule takie z brzucha wychodzą że no, muszę się poruszać ciut. dobrej nocki i buziaki dwupaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 2w1 😉
Dosik wez osraj ta tesciowa niech skindza na drzewo!! no kuzwa lozeczko jak lozeczko, co ona chciala kurwa okragle??
Iwwwa nie martw sie moj brat tez mial to i ze odrazu po porodzie niby na stol mial isc i co.. zdrow jak ryba nic po nim nie widac ze mial niby cos tam nie tak... takie wady przewaznie sa dziedziczne, ma ktos u was problemy ze sercem w rodzinie?? tzn wy czy wasi rodzicie? zreszta jeszcze daleko do porodu i zobaczysz ze bedzie oki;***Ale ja jestem za tym zebys poszla do innego lekarza to skonsultowac, moze wcale nic nie ma aa tak jak ten gin powiedzial maly sie zle ulozyl i dlatego takie cos;**

Ja wczoraj na tym grilu...mmm fajnie bylo 🙂 heh ale jak wzielam karola tel... wiecie "rendgen" 😜 to nasz kumpel z ktorym karol sie poklucil, do niego czy do jutra odda mu 100zl... a ja zonk 🤢
wzielam go na str. i sie pytam co to za 100... czy ta co kiedys tam pozyczyl jak bylismy na jeziorkiem co ja zapomnialam zabrac wiecej pieniedzy... "on ze tak tak to ta" a ja no oki ale ja mu to oddalam na 2 dzien... a karol" no wlasnie to mu nie oddam juz bo bedzie do przodu , a pewnie zapomnial". 🤨
Ale cos mnie podkusilo i zadzwonilam do tego kumpla laski o jaka 100 chodzi....i ona ze za nim sie poklucili w zeszlym tygodniu, jak ja poszlam to byli na imprezie i karol pozyczyl... 😠 😠 😠 😠 JAK SIE KURWA ZAGOTOWALAM TO JEST KONIEC SWIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEBANY KURWA CYMBAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
tak wsciekla siedzialam ze myslalam ze para mi uszami pojdzie.... i on co mi jest co mi jest.... to mu powiedzialam ze ma wypierdalac do nich tam i oddac im te pieniadze... a on przeciez juz oddalas 😠 😠 i huj to myslalam ze go plastikowym takezem zabije!!! 😠
potem "no kochanie ja nie chcialem cie martwic, po co mialas sie denerwowac.." 🤢 🤢 😮
NO przeciez POJEBUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja kurwa z dnia na dzien staram sie rozdysponowywac kasa tak zeby starczalo, odmawiam sobie kosmetykow, ciuchow a ten cymbal kurwa pozycza na swoje impreski.... 😠 😠 😠 😠 😠 😞 😞 😞
to na zlosc mi wczoraj tak sie najebal ze go znajomy do domu odprowadzil jak szlismy.... 🤢
NO ZAL TO KURWA ZA MALOOOO!!!!!!!!!!!!!!11
nie chce mi sie na niego patrzec, ani byc nawet w jednym pokoju!!! 😞 😞 😞
Jak mozna byc takim pojebem??? ja kurwa lekarstw sobie nie wykupuje wszystkich zeby nie bylo na raz tyle wydatkow a ten cwel na chlanie wszystko przepierdala 😞
Ale huj z ta kasa.... Ale to ze on mnie tak klamie to najbardziej mnie chyba boli i wkurwia 😞 😞 ja mu wierze w kazde slowo a on co pysk otworzy to klamie... 😞
odechciewa mi sie w huj 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!
Anuś...co ja mogę Ci napisać...beznadziejnie postąpił i wiem aż za dobrze, jak możesz się czuć! u mnie pożyczonych pieniędzy koledze było 10razy tyle... 😞 na szczęście oddał. ale mam przekonanie że o następnej pożyczce się nie dowiem na bank...
my nie gadamy od dwóch dni...dzisiaj spał osobno 😞 mi z jednej strony rozrywa serce, a z drugiej to mam go w dupie i sama sobie poradzę 🙂 kiedy mam mieć prawo na kaprysy i żądania jak nie w ciąży? czekam aż on do mnie sam przyjdzie 😜
co do sprawy z alkiem, to ja się nie wypowiadam, bo nóż się w kieszeni otwiera!! ale nikt, kompletnie nikt nie rozumie mojego podejścia do alku ten kto nie miał alkoholika w rodzinie...jestem żywym przykładem DDA i konsekwencje tego będę odczuwać całe życie.

ok, pożaliłam się trochę...zaraz jadę na zakupy, bo robimy dzisiaj mega grilla 🙂 ma być koło 20 osób...masakra 🙂 w tym para która niedawno się rozstała i ona ma już nowego chopa i z tym chopem przyjdzie!! mam nadzieję że mi się tu nie pobiją 😜 i ogólnie mam nadzieje że będzie fajnie...mój oczywiście jeszcze śpi, więc ciężkie rzeczy znowu ja będę dźwigać!
eloite...jeśli to czytasz, to czasem Ci normalnie zazdroszczę 🙂
miłej soboty brzuchaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey brzusie ;*
ja dosłownie na chwile bo musze tu ogarnać bo mogą lada moment meble przyjechać 😉
jejku mój mały jest coraz bardziej aktywniejszy dosttaje coraz mocniejsze kopniaki
niektore nawet bolą :P , dziś o 4 nad ranem a klopanie go wzieło i godzine nie spalam.
Anulkaa rozumiem że jesteś cholernie zła też bym była na Twoim miejscu 😠
Agulaa a Ty się pogodz ze swoim a nie śpij nam osobno malenka potrzebuje was obu :P
miłego weekendu buszkii 😁
Ps: względem suwaczka dziś wybił mi 30 tc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania, ja bym sie też wkurzła nieźle, z tym trzeba coś zrobić, ale co nie mam pojęcia, bo co? może coś wymyślsz tak żeby wiedział że nie możze Cię okłamywać, ciężka sprawa. ja tz nienawidze kłamstwa, na szczescie moj mnie nie klamie, czasem tylko jakies historie ubarwia 😜 ale każdy ma jakies wady. aguś a Ty masz racje, niech chlopa sam do Ciebie przyjdzie a przyjdzie na pewno jak nie przez to że zrozumie ze racji nie mial to przez to ze jestes w ciazy. moj mi powiedzial ze juz sie nie moze doczekac pazdziernika bo caly czas mam wymowike ze w ciazy jestem, np jak sie boksujemy 😁 😁 i ja juz nie moge to mu mówie tak :P
Ja sie tym cukrem zamartwiam, bo chyba jednak za wysoki, nie wiem jak ja do poniedzialku dotrwam w takiej niewiedzy.. a potem pewnie gorzej bedzie. syf mam w domu, pasuje sprzatnac ale tylko bym spała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuchatki.. O rany Ania spokojnie kurcze strasznbie glupio zrobił ale to chłop!! Ja nie chce nawet mówić ale rodzice mojego S jada sobie na miesiąc na wakacje nad morze ale jakiejkolwiek pomocy to od nich nie widziałam tylko moja mama ciągle kase wykłada ehh.. Wkurzające ostro. Moj maluch dzisiaj mnie obudzil bo tak to bym jeszcze spała 😁 Ania do poniedziałku wytrzymasz jakos bedzie dobrze 🙂 Milego dnia ja wpadne pozniej a moze ktos bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noo ale teraz to jest huj...... 😠 😠 zabral 500 zl zaliczki 🤢 i mial to wszystko przy sobie i z tego zostalo mu 100 zl.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 idiota polowe zgubil!!!!!!!!!!huj mnie jasny strzela co za kretyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 nie dosc ze po huj zabral ta zaliczke to jeszcze z 500 zl na grila i huj 😠 no przeciez pojebus!!!
I on nic, wogle nie czuje sie winny ani nic... zalosne w huj 😠

Agus juz nawet nie chodzi o to alko bo z tym sie uspokoil ale z ta kasa... on kurwa szasta na lewo i prawo... a jeszcze pozycza od innych i potem dlugow nam robi.... 😠
teraz mialam miec jazdy, i egzamin kolejny na prawko ale bede musiala zrezygnowac bo za co zaplace za jazdy???? albo jazdy wykupie albo rachunki poplace a w tym miesiacu znowu ze 300 zl sie uzbiera 😠 😞 jeszcze tyle wydatkow bo to leki ciagle dla mnie to teraz reszte wyprawki dla malego... no zal kurwa 😠 😠 😠
A od rodzicow nie wezme bo co im powiem.... mamo daj mi tysiaka bo karol musi splacic dlugi a pol wyplaty prawie zgubil?? ehhh... 😞 😞a ona rodzenstwo to tapetami bedzie karmic, albo kredytow nabierze... 😠
w pizdu...tak mi sie chce ryczec ze huj... 😞 ale jak mi sie lzy zbieraja to maly kopie i mi nie pozwala...
I cos czuje ze faktycznie tak jak tesciowa gada, urodze miesiac bede z malym i do pracy zeby miec na jego potrzeby, zeby niczego mu nie brakowalo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerne chopy 😞 słów brak Anula...pieprzona kasa! gdyby było jej więcej to nie było by problemu!!
uhhh...
zostaje Wam usiąść i pogadać o kasie...łatwo mi się mówi...ja z moim nie umiem ostatnio też gadać!

spokojnie,....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, a jesteś pewna , że zgubił? Może też przetracił dlatego nie czuje wyrzutów??? Przecież do rozmowy na ten temat to mi by się nawet siadać nie chciało...Dla mnie to oczywiste. I dla mojego jełopka też.Dlatego codziennie po prawie 13 godz zasuwa, żeby jak najwięcej na nasze potrzeby zarobić. A to się tak zdaje...No co z tego, że jesteś w ciąży? Przecież chodzisz za darmo. 😮 Tak się zdaje...Nawet ja sama nie myślałam, że tyle to będzie kosztowało wszystko. O wyprawce już nawet nie mówie...Ale same wizyty u lekarza-u mnie jest to średnio 60zł co trzy tyg (ponoć niebawe mają być częstsze) 🤢 , Feminatal co miesiąc ponad 50zł, leki na żyły i aspargin prawie 50zł, do tego wodę zgrzewkami kupuję, tata mnie wozi to też chociaż mu z 20zł muszę dać na paliwo, plus wyniki różnie wychodzą...Teraz jedyne 26zł zapłaciłam (jak za darmo). No i nasze apetyty...I już lekko 200zł leciiii. Boże jak ja bym chciała mieć 300zł rachunków 😞 U mnie to 180zł czynsz, 150 energia(co dwa miesiące), gaz jeszcze nie wiem le bo wciąż czekam na rozliczenie, media 120zł i tak lecą pieniążki...Rata za mieszkanie 900zł, ubezpieczenie jedno 117zł kolejne ok.80zł.... Więc tu już ostro muszę liczyć i planować.
A ten Twój to normalnie witki opadają. Do rodziców po kase...Owszem wiadomo, że to są rodzice i jak się ma dobrych to nawet nie powiedzą a ostatnią złotówk ci oddadzą a później sami osiwieją ze zmartwień... Weź mu łomot spuść może otrzeźwieje czy nie wiem co...
Ania 87 a ty weź się dziewczyno w garść i przestań siać panike. Wyjdą złe to każe ci powtórzyć. Wyjdą znowu złe to dostaniesz wskazówki co robić. Przecież i tak już nic nie poradzisz ani nie zmienisz to po co się zamartwiasz nad czymś na co nie masz wpływu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...