Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie wierze ze te rekalamy zlikfidują :P
No przyjażnie dość dość 😁 może sobie też raz wypróbuje jeszcze przed narodzinami al jakos
się obawiam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dokładnie...nie wiem czy to jest sposób żeby dzieciaki nie jadły...a ze starszymi dziećmi co?? albo np z nami? 🙂 ja na czas ciąży sobie chipsy odpuściłam, ale tak to nie powiem...lubiłam bardzo 🙂 i nie potrzebowałam do tego reklamy 🙂

hehe widzę że Cie Domi też przekonała 😁 tylko hmmm czy jak byśmy teraz zrobiły na próbę czy to by nie pobudziło skurczy porodowych? bo po to m.in też robi się ją przed porodem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem agus 😜 mi z tamtego otworu leci jak z kranu i bez lewatywy wiec nie wiem.. poczekaj bo Loli tez mowila ze organizm sam sie oczyszcza przed porodem 😉

Ide laski bo musze sie ogarnac, jutro ten durny egzamin na prawko... ☺️ pewnie znowu nie zdam, a jak nie zdam to odpuszcze bo na nastepny to chyba pojade spakowana do szpitala i odrazu na porpdowke L ... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W takich pozycjach to ja inne rzeczy robię niż enemy 😁 No to taka ludzka rzecz ta lewatywa ale jak sobie pomyślę, że mam sobie jakieś płyny w odbyt wciskać to mi jakoś tak bleee. W ogóle jak ja się mojego lekarza zapytam czy mam sobie zrobić sama w domu czy w szpitalu mi zrobią 😮 Zrobie w domu i po pięciu minutach takie mnie skurcze chwycą, że nie wyrobie i będę musiała jechać a jak jak z dupki będzie ciekło 🤪 Zasram auto 😁 😁 😁 Aaaaaaaaaaa kupię sobie takiego pampersa jak dziadkom się zakłada na drogę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula nic nie mówiłaś że egzamin już jutro!! tym razem musi się udać, bo jak nie to naślesz na niego nas, a my już mu lewatywke taką strzelimy że się chop nie pozbiera 😁

buuterfly dlatego chcę zrobić wcześniej i zobaczyć za ile zareaguje i przez ilę będę sobie tak reagować 🙂

tu pisze:"po dokonaniu wlewu odczekać w OBRANEJ POZYCJI aż do wystąpienia uczucia parcia ( 2-5 min ) i dokonać wypróżnienia" nic wiecej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam ostatnio często forum lipcóweczek 🙂 bo to nasze prawie sąsiadki 🙂 z jednej strony to im zazdroszczę że to już się wszystko w około nich dzieje, a z drugiej...te czekanie jest straszne!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agula też zagladam na lipcóweczki i na sierpniówki 😁
jejku tak sobie myśle nie długo my będziemy na tym "głównym planie" 😁
jejkuuu ten czas tak szybko leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e szybkie ma dzialanie, gorzej jak nam odrazu odejda wody bo to trzeba odrazu do szpitala a jak dostaniemy skurczy to mozna sie isc wykapac w przed wykapaniem lewatywke sobie strzelic i do szpitala.
No Agus tez bym juz chciala miec to za soba, ale jak sobie pomysle ze juz tak niedlugo to troszke sie denerwuje wiadomo 😉

Z jednej strony + a z drugiej -
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważnie Ci szybko leci? bo ja właśnie z moim wczoraj o tym rozmawiałam...i jemu też się dłuży....mi też, bardzo!! wcale mi to szybko nie zleciało...może teraz po 30tc przyspieszy, bo będzie bardziej intensywnie 😁 ale ogólnie to się wlecze...już nie pamiętam jak to jest nie być w ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzisz Dosik zupełnie inaczej mamy 🙂
kurcze wykąpałam się...użyłam Veet'a i kurde mol! coś mu się mało podziałało! skubany no 😜 może jutro poprawie hyh 🙂

dobra dość na dziś 🙂 idę coś do meczu przygotować i popatrzeć jak Niemcy żegnają się z mistrzostwami ( ehe.... 😜 )...oraz na urodę Hiszpanów 😁
do jutra kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj weźcie wy tak nie marudźcie...A jak się wam tęskni do chłopa to pomyślcie o mnie 😞 Wszystko na mojej głowie. Nawet z psem wielkim który waży 31,8kg ja muszę latać po wetach. A przydał by się ktoś żeby latał mi po urzędach, płacił rachunki, podskoczył do bankomatu po szybkie zakupy itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszyscy ogladaja mecza 😁 i 1:0 dla Hiszpani 😁

Agusia nasza pewnie strzezy teraz zabki przed telewizorkiem i chipsy wpiernicza 😁

Ja bylam wlasnie ogladac mieszkanie ale znow lipa juz mam zalamke totalna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakra z tymi mieszkaniami 😞 Ja oglądam Alfiego na polsacie...I popijam pepsi. Lolinko a może gdzieś w sklepach czy gdzieś pozostawiaj ogłoszenie , że szukacie? A Twój w pracy pewnie już pytał co nie? Ja to już bym chyba ludzi na nk obcych wypytywała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E Viva Espana 🙂 🙂 🙂 🙂 no pewnie że się cieszę 😁 aż musiałam wejść jeszcze na kompa i napisać mojej wrednej koleżance która była za niemcami taka pewna że przejdą! no ok, ale to nie forum piłkarskie 😁
chipsów nie jadłam Loli kochana, bo sobie ich ostatnio bardzo odmawiam...ale za to Mich mi loda przyniósł takiego dobrego...z Korala Koktajlowy! mniam! wcześniej te czereśnie i na kolacje makaron z sosem i mam wrażenie że pęknę!! pewnie będą mi się sniły koszmary...
i nogi mnie strasznie bolą! tak dziwnie, inaczej...jak bym z Morskiego Oka wróciła 🙂

Dosik powaga będziesz czekać na swojego? powodzenia jutro u tego ortopedy! daJ znać co i jak.

buuterfly no Ty to dzielna babka jesteś że sobie sama radzisz 🙂ale już już niedługo 🙂

chyba sobie jeszcze jakiś serial w necie zobaczę...bo coś mnei spanie nie bierze w ogóle...
buziaki i do jutra :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałyście ten wątek?
http://www.brzuszek.net/forum,odp_opozniona_owulacja_a_termin_porodu,2,111880.html,str=0

dziewczyny mówią żeby sugerować się terminem z USG! czyli wielkością dziecka!! no to kurde kiedy ja urodzę? 😜 koniec września czy początek?? 🙂
wiem wiem, kiedy dzidzia będzie chciała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...