Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

no to my tutaj te twardnienia brzuszków często przerabiamy, co jedna to takie coś ma... ja ostatnio w nocy! budzę się a tu taki kamień 🙂 ale przechodzi szybko na szczęście!

myśle, że żadnej z nas by nie przeszkadzało urodzić zdrowe dziecko na 3 tygodnie przed terminem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiesz te twrdnienia to juz beda i sie beda nasilac bo macica przygotowywac sie bedzie tylko ze skurcze to juz nie na miejscu sa i takie silne ze hej a rozpakowac sie wczesniej szczezrze to bym chciala ale chciec sobie mozna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0daa8bb3c513abdb.html

Macie możecie się pośmiać 🙂
ANiu ja też mam 2 częściowy strój tyle ze jak siedziałam na zewnątrz to ubierałam bluzke by brzuch nie był na górze, a jak wchodziłam do basenu to w samym stroju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik bosko wyglądasz 😁 wcale nie śmiesznie! 😁 mi się tam podoba 🙂

też mam dwuczęściowy i wale to że ludzie się patrzyli jak byłam ten m-c temu...teraz też bym sobie poszła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozstepy jakie nie widac ich ja mam na udach i piersiach po poprzednich ciazach a na brzuszku narazie odpukac nie ma i tak sie dziwie ze jeszcze sie nie zrobily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka czyli możesz powiedzieć że ciąża ciąży nie równa, obojętnie czy dwa razy ma się chłopca, czy chłopiec, dziewczynka to jest zupełnie inaczej? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik nie rozumiem, bo chyba mi ten gorąc uderza 😁 jak na co nie dawać? 🙂 🙂 kremu na rozstępy? 😜 jassssne 🙂
i czemu z Twojego męża bąk? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krem daje cały czas i nie widac efektów 😞
ktos mi kiedyś jakąś kapustą kazał brzuch okłądać czy cos sama juz nie wiem.
Bo miałam telefon a mój wam napisał cześć tu facet dosika 😜
też by chciał mieć takie fajne grono jak my tu że tak pisze do was 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe o to Ci bąk no 😁 mój też by se pewnie popisał z Wami 🙂
ja smaruję z dax cosmetics codziennie i nie mam ani jednego, dwa jakieś stare wypatrzyłam tylko...a wieczorem oliwką....ale podobno jak mają być to i tak będą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...