Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja się od rana rozpieszczam galaretką z owockami i bitą śmietaną..
mmm 🙂
a jeśli chodzi o upał to ja mam fajny sposób. kupić sobie wodę termalną/ ew. nalać zwykłej wody do spryskiwacza tylko ustawić sobie dobrze ciśnienie 😉
można chodzić i się pryskać do woli, a to jest taki przyjemny element ochłodzenia, jak akurat sobie pod prysznic wejść nie można.
albo Agaa zawsze możesz załadować stópki do miedniczki z wodą i to też pomaga i łagodzi obrzęki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

oo Kasiu ten spryskiwacz dobra rzecz! jeszcze się rano kremem nasmarowałam na twarzy i teraz się świece jak jajco wielkanocne...fee! a spryskiwacza jeszcze nie mam, ale sobie kupię chyba taki do kwiatków 😁
zaraz foto będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fociak na 30 tydzień ciąży 🙂
[URL=http://img16.imageshack.us/i/30tcimg3267.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9777/30tcimg3267.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i rozmiar brzuszka: 99cm! a wygląda na dużo większy...nie wiem co jest z tymi centymetrami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak się patrzy to też nie jest taki wielki ten brzuszek 😉 I tak niziutko masz jak ja ☺️
Wróciłam dopiero od weterynarza i z małych zakupów. Dzisiaj miał być ostatni zastrzyk, a ten mi gada, że we wtorek następny 😮 Co mi z tego , że on zalecza objawy jak przyczyny nie znam. Powiedziałam, że dziękuję bardzo i już zakańczamy leczenie 🤢 A upał faktycznie niesamowity. Trzeba będzie znów Franusia do stawu zabrać i ochłodzić. A jak wyłażę z wody to mały tak szaleje, że hej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, tak nisko mam... nie wiem czemu? ale od początku taki jest, więc widocznie taka jego uroda 🙂
a poszłabym się z Tobą popluskać Eluuuu!! nie rób smaka na kąpiel, bo ja się topię!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 😉
w Was tez taka goracz z nieba sie leje???jak w piekarniku 😞
My w piatek na tym ognisku.... dzieciaki sie wylataly kielby najadly i bylo git 😉
A wczoraj pojechalismy do tesciowe , ktora byla na wczasach nad jeziorkiem 😉
Brat zadowolony ze cos sie dzialo, ale sie poprztykal z Karolem i potem sie dziwnie zrobilo Karol humorki pokazal wypil troche zxa duzo i go szarpalo ☺️ ☺️ a maly wszystko widzial ale trudno juz teraz to tam srac.
Ale kurcze to chcialam z nim w pole pograc to poplywac, to cos tam ale nie dawalam rady 😞 za duzo jak na mnie... ehh
Kuzwa a byli tacy kolesie, pojeby jakies moze z 10.... i mieli jakis aparat co mial taka wielka tube i jak szly jakeis laski to robili foty tylkow na zblizeniach... raz sie obejrzeli za mna nic, 2 3 raz karol nie wytrzymal zaczol glosno wyzywac muza walic caly dzien ze czubkowi sie auto rozladowalo na amen... 😜 ale ci zalosni jak nie wiem

jutro kuzynka przyjezdza z dziecmi i od nowa halas itd.... malego sie jakos pozbylam bo on ze jeszcze by tydzien zostal ale sie wymigalam to teraz te... ehhh
cooo tam 🙂



buziaki kochane i uwazajcie na siebie w te goraczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo no i teraz wqidzialam agi brzusia 😉)))
hihi piekny... ale taki malusi mi sie wydaje 🙂 az Ci kochana zazdroszcze 🙂
i czekoladka wrocila widze 😉))

I no wlasnie co robicie zeby was te cholerne komary tam nie gryzly????????????? bo juz nie mam pomyslow na to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOo boże katastrofa... zarz umre z tego goraca masakra.. Agus brzusio sliczny 🙂 .Moj sobie spi a j robiłam tego torta i mnie tk nogi bola ze hej. CIEKAWE JAK MY JUTO PRZEZYJEMY 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez upaly, i bez zmian 😞 masakra jakas nie dosc ze sie denerwuje to mnie brzuszek boli 😞 mala sie tak wierci ze jakas masakra 😞 nie mam sily juz na nic 😞
Chciala bym byc juz spokojna ale sie nie da 😞 non stop tylko jakies lezki leca ;( z tego stresu 😞 a tutaj jeszcze upal i wszystko sie w kupe sklada 😞

Moj zaraz idzie w pilke grac a ja bede dalej lezec i sie zamartwiac 😞 bo o niczym innym nie dam rady myslec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff u mnie też koszmar! nas teściowie wyciągneli na Dni miasta i jestem wypompowana!
ja się psikam offem na komary...a w nocy sobie nie radzę, buczy nad uchem to mam się wściec!!

Loli im bardziej będziesz się kochana zamartwiać i stresować tym będziesz się gorzej czuć! końcówka przed nami...będzie ciężko! ale mamy jakieś wyjście? nie 🙂

dzięki kochane za komplementy, rzeczywiście on jakiś taki mały jest, w rzeczywistości większy niż na foto...
idę, jutro napiszę coś sensowniejszego, bo dzisiaj składam zdania od 10 min....chyba mam przegrzanie jakieś 🙂
do wannnnnny!!!
cmok 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agga wracając do tych piersi,umnie te plamy wyglądaja jakby było brudne 😞i mam je na obu piersiach od delicji do pachy.szorowałam to takimi specjalnymi rekawicami szorstkimi ale jak było tak jest dalej 🥴na rozstepy to niewygląda,bede u lekarza w tym tygodniu to zapytam,może już sie z tym spotkała 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh ja dzis sie cos nie za dobrze czuje non stop czuje klucia w pochwie 😞 martwie sie , dobrze ze jutro do lekarza ale nie wyglada mi to cos zbytnio twardnieje mi brzuch 😞 mala jakos dziwnie skacze, co chwile mam skorcze przed porodowe 😞

Moze wszystko to stres? nie mam pojecia jutro na 10:30 do lekarza

Odezwe sie do was jutro rano
Spijcie dobrze.. ja cos czuje ze bedzie dluga noc :*
DObranoc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...