Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam ponownie .......byłam na mieście nie dość ,że cała jedna wypłata na nie poszła to jeszcze mało co się nie roztopiłam teraz siedzę na gaciach i kurde marzę o chłodnym wiaterku ,a tu duchota,że aż powietrze gęste 😮 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢CLoli nam może nie odmawiają mieszkań ze względu na dziecko ,ale jak słyszymy cenę to nieraz aż za głowę idzie się złapać jakby co najmniej apartament wynająć chcieli nam........tragicznie drogo 😠 😠 😠ale na szczęście nie mamy żadnego terminu na wyprowadzkę ,więc bardzo ci współczuję i trzymam kciuki,żeby się wam udało!!!!!!!DOSIK SUPER FOTY SZKODA ,ŻE JA TAK W STROJU NIE WYGLĄDAM.......A JEDNOCZĘŚCIOWEGO NIGDZIE DLA MNIE NIE MOGĘ DOSTAĆ I JAK NA RAZIE DUPA Z OCHŁODZENIA SIĘ W WODZIE 😞 😞 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

właśnie chciałam zapytać na co aż jedna wypłata cała poszła....u mnei nieparzysty miesiąc to nie jest tak źle, tylko śmieci, woda, polsat i chyba gaz...no i internet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreguły trafia na takie ogólne tematy o anszych głupotach jeszcze nie czytał 😁
Sioperka jestem w domua czuje tą duchote dlatego jak narazie nigdzie nie wychodze
bo pewnie przyszła bym cała mokra i padnięta 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka nadal bym to pieprzyła, niech se myślą! phi 🙂

Perełka poważnie? prąd też masz co m-c? my dostajemy odgórnie że co dwa m-ce mamy płacić, nawet nie mamy na to wpływu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mieszkalam w domku to tez mialam co dwa miesiace a teraz w bloku to place wszystko naraz tylko ze tutaj chodza co trzy miesiace odpisywac a to masz rozlozone i co miesiac wychodzi jakas tam kwota wody i pradu czynsz plus wynajem no i reszta internet i male raty ktore sie w koncu koncza w tym miesiacu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda widze ze masz to samo co ja wszystko naraz i lekarz do tego masakra nam doszlo auto do tego blacharka do roboty dzis go daje a za miesiac artykuly do szkoly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rzeczywiście ciężki m-c jak jeszcze OC Wam doszło...my taki fatalny m-c będziemy mieć w październiku bo też ubezpieczenie nas czeka.
my niby w domku, czyli fajnie bo nie ma czynszu ani wynajmu, ale za to i za garaż miesięcznie 300zl i za węgiel ostatnio 1400zł daliśmy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he Agaa no dobra nawet jakbym się skusiła na spodenki i koszulkę to jest zaś inny problem.....bo wszystkie bluzeczki na ramiączkach mam w jasnych kolorach.....i oczywiście bez stanika bym ją założyła do wody no i co delicje mi prześwitywać będą........... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu bez stanika? a góry od stroju nie masz pasującej?? wiecie w czym ja ostatnio po domu chodzę? w tym pasie co sobie kiedyś baredzo przydatnie na brzuch kupiłam! tylko że trzymam go na cyckach 🙂 i jest mi chłodno! więc jak pójdziemy nad jakiś zalew...to skorzystam z tego pasa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa dobry pomysl z tym pasem.Ja uciekam robic obiad bo juz mi tu narzekaja a tak mi sie nie chce tam jest tak cieplo przy piecu 😞 uwazajcie na siebie i chlodzcie sie ,duzo pijcie wody 😉papa milego popoludnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a obserwujecie w ogóle po czym macie zgagę? bo ja np. mam po dokladce.... 😜 śmieszne ale jak dobieram sobie drugą porcję np sałatki to później mam zgagę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...