Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wariatki 9 stron :P
Ja juz obiadek przygotowany nie wiem co mnie wzielo na jakies pysznosci eksperymenty jak nie wiem 😁 mniam juz bym zjadla ale czekam na swojego...
Kregoslup mi odpada normalnie masakra

Anulka ze wzrostem to tyle samo co i ja 🙂
Wjec jedziemy na rózwni nawet na samym poczatku taka sama data byla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agus
Ziemniaczki-piure 😁
Piersi kurczaczka pokrojone w kosteczke i doprawione przyprawkami na grilla 🙂 i do tego cebulka+papryka czerwona+nogi z pieczarek
A do tego wszystkiego kapelusiki pieczerek usmazone w bulce tartej 😉

Nie wiem co mi odbilo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli mogę do Ciebie na obiadek? mniam 🙂 pychota, wszystko bym zjadła 🙂

a mi znowu krew z nosa się puściła...drugi raz dzisiaj 😞 idęsię chyba położyć spać 😞 może usnę

do potem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus wpadaj chetnie zjemy razem 😉 w 4 😉
Oj bidulka idz sie poluz ja tez wykonczona tyle dzis zrobilam biegam i ostatnie pranie wlozylam chyba juz 4 😮
Obiad i sprzatanie rano lekarz i juz niezywa jestem...
Lece sie polozyc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff jak gorącoo 🤔 teraz wróciliśmy z Miasta, masakra bylismy na lodach i w rossmanie
i tylko na moje kosmetyki i pierdołki 180zł poszłooo mój to zawsze szok przechodzi przy kasie jak to widzii 😜 hehe
ale myślałam że padne w tym słoncuuuuuu dobrze ze dosc szybko to obskoczylismy 🤨
Loli jaką pychotkee dzis zrobiłaś ja miałam obiad z wczoraj i nie chcialo mi się nic robic 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja biorę aspargin trzy razy dziennie, cyclo3forte dwie tabletki rano, magnezin 3 razy dziennie i raz dziennie feminatal. Wodę mam pić do woli, bez umiaru...
Przeczytałam wszystko co pisałyście, ale wybaczcie...Brzuch mam co chwilę twardy jak kamień. Mam zawroty głowy i słabo mi...Siedzę na łóżku i wydaję mi się, że ono się buja 😮 Nogi ma poodbijane od łażnia cały dzień...Nie mam mocy. Rano się odezwe.pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ja dzis pierwsza... 😉
hihi nastepna mama lipcowa urodzila 🙂az jej zazdroszcze 😉

Juz nie moge spac, poprostu sie nie da.. normalnie maly mnie rozerwie chyba, ten brzuch jest coraz ciezszy... a tak sie rozciaga...wczoraj az mi lezki polecialy tak boli... 😞 Wy tez tak macie??
I co mnie nie pokoi, to te skurcze... 🤨 w dzien sporadycznie i delikatne ale rano to normalnie masakra pojedyncze ale tak ponad minute trzymaja... ☺️ w pon. na KTG ciekawe co pokaze.

Dosik tak czytalam o tych kosmetykach....kurde az mam stracha isc do sklepu i zaczac kupowac malemu...ehhh kuzwa po oplaceniu rachunkow zostalo do konca miesiaca 400zl i nie wiem co mam z tym zrobic.... zal normalnie kurde a szef obiecal karolowi podwyzke ale nie bo po co ma dac...obiecanki cacanki 😠
Loli kurcze takie pysznosci temu swojemu gotujesz ze na rekach do konca zycia powinien Cie nosic;D a dzis co serwuje szefowa kuchni??? 🙂
Elus musimy dac rade...trzeba sobie zapodac z bateri od tych rozowych kroliczkow i jedziemy dalej 😜 hihih


ogarne sie i lece natarg puki da sie zyc na dworze, po jagody maliny zeby zamrozic i zaprawic troche dla dzidziulka 😉
i obczaic wozek z tesciowa.... eeehhhh juz to widze jak bedzie wciskac mi jakis, ale dupa tam nie dam sie 😜
Potem sie odezwe 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...