Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Buuterfly: moja bratowa używałą takiego pasa i szybko uformował jej się brzuszek więc wydaje mi sie że to nie pogrsza gorzej jest go nie zakładać i ta skóra będzie nam tak wisiała 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

To jest prawda Madziu 🙂 to jest najważniejsze by były zdrowe i by wszystko było ok 🙂
aczkolwiekk bardzo interesuje mnie iile mój bąbelek juz waży bo coraz mi ciężej i czuje ze on ma coraz mniej miejsca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie smaruje 2 razy dziennie tym kremem z ziaji i wygladaja zdecydowanie lepiej bo tak to napewno bym nie ubrała bluzki czy cos tylko wszystko pod szyje. A teraz znikaja i juz nowych nie ma. Wiec ten krem cos daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma polecała mi jakiś krem z gerbera na rozstępy ale narazie go nie mam wieć nie moge na swoim przykłądzie powiedziec czy działa, ale jej zeszły roztępy i nowe się nie zrobiły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli robisz smaka na czekoladeee 😁
podziel się 😁
mam do was pytanie dziewczny, czy dziwnie będzie to wyglądać gdy pójde w krótkich spodenkach ? ;> bo ja juz w tych getrach się parze cała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też śmigam non stop w spodenkach krótkich 🙂 Takie mam z New Yorkera w truskawki 😜 W miniówkach czy innych kiecach to koło domku łażę. A po mieście w sukienkach też latam.
Kupiłam wczoraj w C&A cienkie ciążowe dżinsy 🤪 Śliczne są...Kosztowały 159zł a przecenili je na....37 🤪 Na razie nie odrywam metki i nie noszę bo jak mi się nie przydadzą to sprzedam na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...