Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ela u Ciebie pada??? o kurde... to moze u mnie jutro?? 😜 bo my mamy ta pogode nieraz dzien po sobie 😜 hehe
A jak bylam u tesciowej co byla na wakacjach.... to byla kolo miedzychodu....to daleko od Ciebie??

Nie kupilam tych podkladow... 😞 prosze Was nie dam 40 zl n=za kawal szmaty z cerata czy z guma ☺️ a te po porodowe, jednorazowe jakies 5 szt za 12... nie wiem czy to bedzie potrzebne???
Kupilam tylko fiolet do kapielki malego 😉i zastanawialam sie nad ta lewatywa ale zwatpilam i nie kupilam 😜
Jagodki sie zagotowuja, czesc sie mrozi 🙂
A ja teraz siedze we wannie i sie tez mroze 😜 hehe

LOLI kochanie trzymam kciuki zeby wszystko pasowalo i zebyscie mogli zamieszkac tam 😉)))))))

eee ten masaz sutkow to jak?? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeej! wróciłam z miasta! nie było nawet tak źle, bo mama ma w aucie klimę, więc się ochłodziłam fajnie 🙂 mojemu udało mi się kupić spodnie, a niestety dla mnie nie...rozmiar największy spodenek i wyglądałam w nich jak krowa! fuj! więc pozostanę przy swoich starych....

buuterfly ta przecena z C&A!! kurde jak bym tylkjo wiedziała że w naszej Silesi w katowicach będzie taka przecena to już dzisiaj jadę!! i coraz częściej myślę nad jakaś sukienką....
co do pasa poporodowego to ja słyszałam same pozytywne opinię, więc też na pewno się wtaki zaopatrzę 🙂 na allegro w porównaniu z tymi ze sklepów są bardzo tanie 🙂
i zazdroszczę deszczu!!! czemu u mnie nie pada??????????

Aniu no właśnie te poporodowe są potrzebne, nie wiem jakie Ty za 40zł oglądałaś....?

ejjj co Wy macie z tą krępacją do lewatywy?? idę i kupuję 🙂 Madzia jak chcesz to serio Ci kupię 🙂 podasz mi adres i jak dostaniesz to mi kasę oddasz, bez problemu 😁

co do obiadu to ja kompletnie nie mam ani ochoty ani pomysłu co zrobić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do masażu sutków 😁 😁 to istnieją rodzaje takiego masażu??? 🙂 🙂 postymuluj sobie je! ale jeszcze nie teraz ok? 😜 poczekaj z 4 tygodnie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znalazlam fajne butelki 😎 chyba je kupie, ale pewnie w niedziele dopiero. firma mam, ładniutkie, tylko nie wiem czy nie drogie ale jest promocja 2 kupujesz 3 gratis. duza około 30zł mała 27. fajne sa tez zestawy startowe oprucz 3 butelek jest jeszcze smoczek i zapinka do niego, 99zł. ale osobno w tamtej promocji taniej wyjdzie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo przeciez nie bede sobie sama masowac... mam od tego ludzi 😁 😁 😁 😁 hahahaha
Agus no takie do prania.. ze wiesz wody ci odejda czy cos to pierzesz i git, potem mozesz w lozeczko dziecku wlozyc... ael kurde gdzie 40 zl za kawal szmaty... a te jednorazowe to chyba kupie bo co... i tak biedzie trzeba i tak ale szkoda ze nie sa na sztuki bo na co mi ich az tyle??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na razie nie kupuję butelek. Jak się okaże , że trzeba to pośle po butelki Krystiana.
Aniu u mnie w aptece 10szt podkładów ginekologicznych poporodowych 5zł kosztuje 😮 Zresztą zobacz na allegro..Tam są nawet po 3,99zł.
No Agaa ja trafiłam na ostatnią parę i w dodatku mój rozmiar 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze ze 2-3 paczki sobie musze kupic na wszelki wypadek 😉 zeby moj puzniej nie musial latac po sklepach, ale tez roznie to jest mozemy i nawet nie miec okresu...
Moja ciocia jakies 4 miesiace po porodzie nie miala, to tez zalezy chyba jak karmisz piersia czy cos nie wiem...
Wiadomo ze na poczatku po samym porodzie to musi sie z ciebie wylac to wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...