Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

bobas! udowodnij 😜 hehe ale nie no, gorąc nieprzeciętny...wylączyłam wentylator, bo rachunek przyjdzie niebotyczny...ale chyba zaraz włącze 😞

qrka super że z dzieciątkiem wszystko ok 🙂 ja też teraz dsotałam na m-c zwolnienie z tego samego powodu, urlopuje się mój dziwny gin! taaak...ja jutro też będę nad wodą 😁 nad strumykiem, ale obojętne, ważne że zimne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania co do szpitala Pro Familia w Rzeszowie to ma być on prywatny coś jak klinika położnicza w łodzi gdzie poród kosztuje sobie kilka tysięcy zł 😲 także spooooro 🤢 a no chyba ze się faktycznie postarają o współpracę z NFZ (choć to NFZ powinno sie postarać 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie u manie na szczęście nie jest aż tak ciepło w sumie temperatura w sam raz.....porządki mam już zrobione teraz jeszcze tylko gotuje ryż na obiad i śmigam do kumpelki 😜
trochę szklanek już mam spakowane dziś skombinuje kilka kartonów i jutro dalej będę pakować kuchnię .....mam na to czas to nie ma co się śpieszyć 🙂
Agaa ciuszki urocze zwłaszcza ten kombinezonik ....też muszę podobny dla mojej księżniczki poszukać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może domyślał się co go czeka 🤪 Loli a Ty nie myślałaś o tym, żeby jakoś się ogłosić i robić takie pazury babeczkom? Bo masz ogromny talent ci powiem 🙂 Podziwiam i szacuuuun 😁
Agaa Wyobrażam sobie małą Ewunię ubraną w tą panterke...Mrr jaki słodki kociaczek 😉 Nasze forumowe chłopaki oszaleją ☺️
Qrka fajnie , że nadal wsio w porządku.
A my połowy spraw nie załatwiliśmy przez ten upał. Wiecie...Byłam w aptece..130zł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu jasny gwint! skąd aż tyle? na lekarstwa? 😞

Loli foto lewatywy było, to czemu nie termometru? 😜

wiecie co? u mnei skwar jak nie wiem...i zaczęło kropić!!!! ale jak!! 🙂 oczywiście śladu po deszczu już nie ma, ale śmieszne to było, bo żar z nieba i krople deszczu 🙂
a mój wychodzi na balkon i mówi "co to? koniec świata?" 🙂 anomalie jakieś!

hmmm ja myślę że przy tych upałach to dostać taką mrożoną rybką to aż rpzyjemność 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe czy ja wiem?? Troche twardawa byla ;p Kurde Elus na co az tyle? Ja kombinuje zeby jak najmniej wydawac na te zakichane lekarstwa eh.. ale i tak ciężko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ja tez sobie musze kupic witaminki jakies lepsze bo teraz mam prenatal ten zwykly i to i tak nieraz zapominam brac, ale zobacze jakie wyniki beda, nie ma co sie za duzo faszerowac lekami, jemy zdrowo to cos tam tez jest, a dawniej nie bylo ani witamin i dieta ubozsza a tez jakos bylo. Ale troche trzeba się dożywić i niunie 🙂
padam na twarz, zafugowałam jedną ścianę i zrobilam przerwe, zaraz 2gaeściana poleci 😁 juz nie moge sie doczekac konca bo wstaje 3 razyw nocy siku i musze po schodach schodzic na dół do łazienki i to jest okropne... nie mówiąc już o wychodzeniu z powrotem na górę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...