Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Załatwione Loliczku 😁
będą tak jak sobie zyczysz 🙂
Jejku byłam w aptace bo potrzebuje maść na swędzeniee a ten mi że w ciaży nie moge
a ja mu ze pytałam ginekologa i ze moge smarować to nie zagraża niczemu przecież nie pcham tej maści do macicy wkurzył mnie :P
jejku głupio że tej infekcji nie dało sie w ciaży wyleczyc ale ona na szczcie niczemu nie zagraża ani dzidzi ani nic,
tyle że ona się wzmarza np po stosunku, albo po zwykłym mydełku wrrr 😠
wkurzajce jest to ale co zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Dosik nie. Ale za to moje nereczki w dobrym stanie nie są, bo mam piasek na nich i wyniki badan moczu mam nie za dobre. Więc kazała mi łykać urosept no i jakos zyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mmmm paczusia tez bym zjadla.
ALe wiecie co moja kolezanka ostatnio kupila w sklepie to takie gotowe cisto francuskie 😁 i tak sobie pomyslalam zeby zrobic drozdzoweczki z jabuszkiem 😁 takie jak sprzedaja w sklepach tylko musiala bym jakis dobry przepis znalesc bo to chyba sie najpierw gotuje albo jakos przysmaza te jabuszka 🙂 MMm
Juz mi slinka cieknie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli kotuś, akurat na RMFie o tej polanie mówili i skojarzyłam że to może być to 🙂 i że teściowie na pewno będą się tam chcieli wybrać, ale na zdjęciach ni hu hu cienia nie wiedziałam 🙂

Dosik a nazwe tej maści możesz mi podać? tzn Ciebie swędzi TAM:> no nie? a ja bym chciała taką na wysypkę...ech, bo już nie mogę z tymi moim podrapanymi nogami 😞 bleee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie ma Was 🙂 a ja już wyłączam kompa 🙂 jesteśmy spakowani, wyjeżdzamy o 4 rano 🙂 🙂 jasssne, że wstaniemy 🙂
trzymajcie się dziewczynki zdrowo, niech Wasze pociechy zostaną w brzuszkach na czas jak mnie nie będzie 😁 mam nadzieję że nie ominie mnie dużo fajnych rozmów... 🙂 nadrobię jak wrócę:*

będę bardzo tęsknić cholera!!!

czas zacząć nasze ostatnie TAKIE wakacje w życiu 😁

buziole 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus no bo to nowo otwarte dopiero i dlatego pewnie nie ma zadnych fotek ani nic.
Kochana odpoczywaj ile wlecie niech Ewusia twoja bedzie grzeczna i odpocznij za nas wszystkie buziaki i milej podrozy. Uwazaj na siebie.
Kurde gadalyscie o tych nalesnikach i sie glodna zrobilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Loli ja tez już na nogach, spać nie mogłam bo strasznie ciepło było i wymęczyłam siebie i męża ☺️ z cycków mi ciekło 🤢 i jeszcze komary mi dupsko zgryzły to juz myślałam ze szlag mnie trafi, obudziłam Dawida i kazałam mu zabijać te bestie - a on taki zaspany ze nie widział żadnego 😁 😁 więc musiałam wziąć sprawy w swoje ręce - chyba z 6 zabiłam i był spokój.
Ja zaraz robię jakieś kanapeczki i jedziemy nad wodę 🤪 ja tylko rekreacyjnie bo nie chce się kapać tyle wytrzymałam to jeszcze wytrzymam - ale pochlapać się mogę 🙂
miłego weekendu brzuszki 😘 😘
aaa! my dziś skończyłyśmy z niunia 33 tydzień 🤪 🤪 ale wymiary bez zmian 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 😉
Co tam od wczoraj ?? 🙂
Czytalam wczoraj co nie co ale nie mialam sily pisac, zreszta moj mi nad glowa siedzi i czyta ciagle to wiecie 😜 hehe i potem sie pyta o kazda i musze mu tlumaczyc 😜
AGUS moja seksi mamciu ja chcem pocztowke!!!!!! 😁
LOLI ten moj to jest czubek.... pyta mnie "CZY LOLI NAPISALAM TO CO MIALAM 😜 A ZARAZ SOBIE SPIEWA LOLI POP LOLI POP..." a teraz "...CZY PISZE NA BRZUSZKU DO LIZACZKA..." HEHEH 😜
On ma lekkiego downa musisz mu wybaczyc ale to tak slodko mi sie skojarzylo ze musialam Ci napisac 😜 hihi
😘
ehh ta pogoda to jest jakis koszmar 😞 😞 😞
Musze Wam powiedziec ze moj byl wczoraj na tej rozmowie o prace... i dostal 😁 😁 😁 😁 hihih
bedzie kierowca ciezarowki 😁 hihih z Marcelem bedemy sie wozic z nim 🤪 wczoraj tylko pelno wypelniania papierow latania badania itd... no i w tej obecnej dac wypowiedzenie i 2 tyg urlopu i od sierpnia bedzie startowal pewnie 😜
Wiec jak bedziecie widziec granatowa ciezarowke z napisem FERMY DROBIU WOZNIAK... to mozliwe ze moj mezulek sie wozi 😁 😁 😁 😁
A swoja droga to maly sie przekreca do porodu a zaraz patrze znowu lezy inaczej...nie wiem czemu
Skurcze rano oczywiscie... i Wam powiem ze sa coraz mocniejsze te poranne i czestrze... ide w poniedzialek do gin zobaczymy co powie ale szczescie ze karol teraz ma wolne bo czuje cos ze z wrzesnia przeskocze na koniec lipca... zobaczymy

jade nad jeziorko, potem jakies spozywcze zakupy i rodzice przyjezdzaja... 🙂
papa:* milego weekendu:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!AGAA ŻYCZĘ UDANYCH WAKACJI I RELAKSUJ SIĘ TAM ILE SIĘ DA...UWAŻAJ NA SIEBIE..PEWNIE BEZ CIEBIE BĘDZIE TU CISZA I WSZYSTKIE STĘSKNIONE BĘDĄ CZEKAĆ NA CIEBIE BUZIAKI 😘 😘 😘 😘 😘 😘
na weekend robię przerwę od pakowania ,ale za to od poniedziałku działam ostro i będę prać ciuszki maleńkiej wczoraj kupiliśmy farbę na jednej ścianie będzie turkusowa głębia, a na reszcie egzotyczny sen(ostry żółty)super będzie to wyglądać 😁 😁 😁 😁 😁
mój dziś do południa w pracy potem małe zakupy i na urodziny do jego babci śmigamy później może na chwilkę nad jeziorko wyskoczymy ,ale to się zobaczy.........ostatnio bóle głowy mnie męczą........hmmm aż nic mi się n ie chce.......miłego weekendu wam życzę ,bo pewnie rzadko będę zaglądać 🥴
buziaki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...