Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniu kochanie wszystko ok 😉 moj nick jest wlasnie pochodzenia LIZACZKA ale to dlugsa historia zeby opowiadac 😁 wjec wybaczam 😜

Kurde laski zapomnialam wam powiedziec, wczoraj pod wieczor mialam takie rwanie ku dole ze myslalam ze wyjde z siebie i nagle zaczely mi sie te skorcze ale byly one taki silne ze spanikowalam i powiedzialam mojemu ze sie denerwuje siedzialam z zegarkiem w reku bo cos mi nie pasowalo ale trwalo to naszczescie tylko 10 min , nie wiem czy z czasem one beda chyba coraz silniejsze ale masakra jakas.
Ehhh no i jak sie juz polozylam do lozka mala zaczela sie tak wiercic kopac mnie kochane ze ryczalam normalnie z bolu skora mnie tak bolala ona tak wyciagala nogi rece ze az sie prosilam zeby poszla malutka spac 😞
Ale dalam jakos rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OJ LOLI pewnie nieźle przestraszona byłaś....teraz to już takie sytuacje coraz częściej będą opisywane na naszym forum w końcu mało czasu nam zostało...... 😮 😮 😮 😮aż strach.......ja jeszcze nie miałam jakiś takich bolesnych skurczy jedyne co mi się zdarza oprócz tych kłuć w dole to takie uczucie na dole brzucha jakby takie pulsujące leciutkie uderzenia i nie wiem czy są to jakieś ruchy małej,jej czkawka czy może jakieś pierwsze przygotowujące skurcze..... 😮 😮 😮 😮 😮?????????? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez tak kochana mam 😉
Wszystko mozliwe i wszystko na to wskazuje ze tak jest 😉
Ale nie masz sie co martwic wkoncu to normalne...
Tylko mi ostatnio polozna powiedziala ze to troche zawczesniej na takie cos.
A czyalam ze chyba od 32 tyg one zaczynaja wystepowac..
Wjec nie wiem dokonca musiala bys sie najlepiej swojego lekarz zapytac...
Ale napewno to nie jest nic obawiajacego :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj miałam tez kilka takich mocnych ucisków jakby główką małej ,ze aż piszczałam tak znienacka mi się tam kruszynka pchała.....jak dłużej siedzę to też mnie dół uciska i tak ciasno tam czuję ..................AŻ STRACH SIĘ BAĆ 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moja mala tez mnie uciska cholernie w dole 😞
Wsumie najgorzej mam jak zadlugo pochodze to mam takie rwanie w dol ze az czasem w pol bym sie zgiela i tak szla, mam normalnie czasem takie uczucie jak by mialy mi zaraz wody odejsc , juz coraz blizej nie ma sie co oszukiwac teraz jedynie obserwowac swoje cialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe Sioperka mnie to tez lekko przeraza i wogule, ale sie nie przejmuj nie jestes sama 😁 jakos nam to pujdzie 😉
Tez nie chodze na zadne szkoly rodzenia ani nic takiego 😉

Ale bym juz ja chciala miec przy sobie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem zła na siebie! miałam wstać rano i zrobić coś pożytecznego a tu znów o 9 sie obudziłam i gorąc! kiedy te upały się skończą? pamiętam zew tamtym roku było identycznie a 18.07 było najgoręcej, potem już temp spadała. pamiętam bo ślub braliśmy 18tego 😁 jutro rocznica :P i nie mam pojęcia jak ja wytrzymałam w tej sukni a mój w garniaku, nawet tego nie czuliśmy. a upał był taki że nawet klima z przeciążenia na sali weselnej padła bo chodziła cały czas a nie jak normalnie że się włącza i wyłącza co chwile, jak orkiestra podpieła sprzęt to padło wsio 😜 😜 a ludzie mnie błagali żeby już lepiej została klima bez orkiestry jak trzeba wybierać ":P ale udało się naprawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm no ja też ,ale jednak strach jak cholera...... 😮no nic jakoś damy radę w końcu jak to mówi moja kumpela gorsze sieroty urodziły hahahahaha 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😜 😜 😜 😜 😜 spadam pod prysznic do później lub aż do poniedziałku buziolki pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe pewnie 😉 Silne jestesmy Sioperka :*
Uuu kazda z was nas zostawia gdzies sobie jedzie no to do poniedzialku :* tez na siebie uwazaj 😉

Aniu no to jak bym sobie zapomniala to wszystkiego najlepszego :* Duzzzzzzoooo miłosci 😉 i cierpliwosci do meza ;D hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz też zaczynam panikować 😲już coraz bliżej końca 🤢o matko ale mam pietra!a najgorsze jest to że moge mieć przedwczesny poród ,bo mała juz sie pcha na swiat ,szyjka macicy mi sie skraca i mam skórcze 😞 😞 😞musze lezeć i brać leki 😞 😞obyśmy wszystkie wytrzymały do końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh koszmar kurnaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! 🤢 😞 😞 😞
mam dosyc juz tej ciazy.... 😞 😞 😞 😞 naprawde 😞
jak bym mogla decydowac kiedy chce rodzic to bylo by juz natychmiast, bo kurna to sie nie da poprostu 😞 siedze i ze mnie leci, stoje i czuje ze zemdleje, oddychac nie mam czym 😞
moje nogi wygladaja jak od 500 kg grubasa 😞
boli mnie brzuch... 😞 leci mi mleko tzn ta siara 😞
nie no do dupy!!!!!!! 😠
W dodatku czuje ze may sie przekreca glowa typowo w szyjke , rwie mnie i zaraz sie przekreci... nie wiem o co chodzi 😞

LOLI mycha, Tobie tez brzuch sie obnizyl?? mi sie wydaje ze mam nizej 😞
I tez mnie tak rwie, i te skurcze typowo jak bym okres miala dostac.... a bola jak nie wiem 😞
rano mialam 3 tak co 5 min. i teraz przez 30 min. I Loli tak jak Ty ja jak dostane skurcz to telefon w reke i patrze na zegarek.... a nieraz tak mnie cos cisnie ze mysle ze wody zaraz mi poleca.. ajkie one wogle maja kolor?????????? ☺️
Juz mojemu powiedzizlam ze dobrze ze teraz ma wolne 2 tyg. bo cos czuje ze niedlugo jedziemy 😞
dobrze ze ide w poniedzialek do gin...



dobijcie mnie blagam bo mam dosyc 😞((( jak juz chce urodzic 😞(((
i jestem moze glupia ale ja nie chce wiecej dzieci 😞( ta ciaza mnie wykancza 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu kochanie ty moje wspolczuje ci jeszcze tego upalu wiem co czujesz, bo naprawde mi tez jest okropnie ciezko ale mala non stop praktycznie glowa w dol i cisnie jak cholera i tez mam wlasnie czasem uczucie jak by mi mialy zaraz wody odejsc 😞 czesto chodze do wc patrzec czy przypadkiem jakies krwawienie nie wystepuje ani nic 😞
Hmm z obnizeniem brzucha tez mam problem jest juz dosc nisko jak siedze to czuje ja na maxa i nie wysiedze w pozycji siedzacej dluzej niz 15 min 😞 masakra jedynie lezenie albo chodzenie nie ma innego wyboru ale czasem mam tak ze i nawet jest mi zle lezec i tez juz mam dosc.
Aniu uwiez ze wczoraj tez az plakalam i mowilam do mojego ze mam dosc ze juz chce mala miec przy sobie bo ja ma byc coraz gorzej to ja dziekuje 😞
Mala to mi sie tak bo bokach rozpycha ze az mnie skora boli 😞
Ania hmm ja mam takie impulsy co chwile ale sa dosc silne i trwaja np. 15 min i przestaja,
Wody nie mam pojecia jak wygladaja ale bardziej interesuje mnie ten CZOP jak on wyglada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuszki kochane ja mam straszny problem z netem i ledwie co sie dostałam uff.. Gorąco dzisiaj znowu ja juz mam dosc i ja juz tego wytrzymac nie moge 😞 Ania spokojnie kurde dzidzia niech sobie siedzi a Ty odpoczywaj duzo. Ja rozumiem ze CI ciężko i wogóle ale to nie jest jeszcze pora dla dzidziusia zeby sobie wychodził wiec trzymaj go tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu 87 ja wstałam po 7 i już była taka masakra, że umierałam na tym ogródku, a potem krew mi poleciała z nosa. Pierwszy raz. A później rozpętała się taka burza , że nie macie pojęcia...Grad walił, wichura na maxa, zboże połamane, szyby u zwierząt wybite 😮 A teraz pełno chmur ,ale duszno i tak dziwnie jakoś. A te burze mają przez cała Polskę przejść więc być może do was też dotrą...Spokojnie damy radę 🙂 Wyobraźmy sobie może , że będzie już za tydzień chłodniej to będzie nam lżej. Nóżki też mam opuchnięte, ale co poradzimy...W nocy skurcze łapią w łydki. A brzuch to ja jakoś od początku miałam nisko. Ale też czuję takie jak by ostre kłucie , szczypanie czasem w dole i mam wrażenie , że zaraz główkę małego między nogami będę miała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...