Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja dopracowuje listę do szpitala i na to wygląda, że muszę jeszcze tylko parafinę kupić i sudocrem. A już na sam koniec mineralke dla siebie.
Jeszcze muszę zobaczyć co do pielęgnacji małego po powrocie do domu muszę mieć.
A z reszty zakupów to już tylko wózek, fotelik,wanienka i przewijak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ELUSKA obecnie za mieszkanie płacimy łącznie z funduszem remontowym i śmieciami 670 zł ,a na tym nowym 700zł....a to i tak tanio .....ceny u nas są okropnie wysokie......co do mieszkania to sprawa otwarta ,bo ponoć jest mieszkanie 2-pokojowe za750 zł jutro jedziemy je zobaczyć i jak co jednak je wybierzemy niż kawalerkę za 700zł....co do wagi to od początku ciąży niby przytyłam tylko 5 kilo ,a wyglądam jak maciora,więc wiecie..żal.... 🙃 🙃 🙃 🙃
ciuszki małej jeszcze mi się piorą .......w mojej pralce program prania dla maluszków trwa 2h i 30 min........szok tak długo... 😮 😮ale w tym czasie spakowałam już torbę do szpitala.....tylko ciuszki małej muszę dodać jak je wyprasuje, pieluszki i sudocrem i dla mnie kapcie i jest gotowa 😁 😁 no i popakowałam sobie trochę naczyń .......więc kuchnia już prawie pusta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas jest tak:
wkłady poporodowe
jednorazowe majtasy
w razie CC takie podkłady na łóżko
klapki pod prysznic i normalne
szlafrok
dwie, trzy pidzamy
kosmetyki i przybory osobiste
pampersy ok.20szt
chusteczki
sudocrem lub inny
parafina lub oliwka
mozna wziasc swoje ubranka dla dzidzi ale nie trzeba
do porodu woda mineralna w malej butelce i dobra pomadka nawilzajaca do ust
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć moje kochane ale jestem szczęsliwa ze łooooo!!!!! Wogole to szok bo mi robili usg a miałam nie miec ale w szpitalu maja takie fajne porządne to zrobili od razu i wrocilam cos po 22 dopiero do domku. Ale tak maleństwo ma 12,6 cm i 1645 gr 😁 Zdrowe i wszystko ok no i UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!
CÓRCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Będzie dziewczynka 😁 Jutro Wam pokaże buzię jej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to okropnie długo mi robiła to USG bo sprawdzała wszystko dokładnie bo to znajoma taka. Ułożenie miednicowe ale kurcze napewno sie przekręci 🙂 Mam dość dużo wód płodowych ale to podobno dobrze hmmm... co ona tam jeszcze mówiła ... ze wszystko oki i zdrowy maluszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska no to wielkie gratulacje z okazji CORECZKI :* jak bedzie miala na imie ?
No no duza juz ta twoja dzidzia ciekawe ile moja wazy.
Bede czekala z niecierpliwoscia na jutrzejsze foteczki kochana :* obowiazkowo.
A teraz smigam spac 😉
Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie albo Nikola albo Julia ale i tak nam sie zmieni jeszcze więc na razie nie mówie na 100 % 🙂 ale jestem szczęsliwa ze rajciu, widziałam wkoncu naszego aniołeczka i słyszałam serduszko bede przezywac pol nocy 🙂 Ide do tatusia 🙂 Miłych snów brzusiolki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Brzuszki.Elus gratuluje coreczki 🙂niestety nie nadrobilam zaleglosci jakosc od wczoraj wieczora mam skurcze i leze,ale przynajmniej pogoda sie zmienila lepiej sie oddycha i nie jest tak parno zajrze moze do was pozniej jak mi troche przejdzie,a moja kolezanka z pracy urodzila w piatek coreczke 56 cm i 3600g jaka slodziutka jest wlosiska czarne no male cudenko to trzymajcie sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Brzusie !
My już na nogach niewyspanii troche bo nie dość że co godz do kibelka wstawałam bo mnie na pęcherz cisło to jeszcze wstaliśmy by jechac do tej Wisły i zaczeło cos padać ;/
to mówimy nie jedziemy bo dzis moze byc tak cały dzien a w górach to będzie mgła dodatkowo 🤨 I tak o to pewnie znów będziemy siedziec w domu 😞
jedno gdzie mamy jechac to mi po szlawrok i mój chce cos sobie kupić czyli tylko sklepy nam zostają. Kacper kopał w nocy chyba do 2 a rano znów juz od 7 pobudka kopniakami :P
Zaraz mój ma leciec po bułki i zjemy jakieś śniadanko bo umieram z głodu 😁
A wy śpioszki wszystkie jeszcze śpicie 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilam z USG i moj Adas jest zdrowy 🤪 ale pan doktor powiedzial ze duzy chlopak i ze do konca ciazy blizej mu bedzie do 4 kg niz do 3.5kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...