Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej laseczki normalnie nie wieze ze az takie spanie mialam ale czuje sie teraz beznadziejnie poprostu zadlugo lekko ;/ ehh
Co do wymiarow bobasa to ja nie wiem pamietam ze w 21 tyg moja mala wazyla prawie pol kilo :P hehe i od tej pory nie znam jej wymiarow ani nic 😞 dopiero musze czekac.
Wstalam tylko rano i skorcze, ale tak szczerze sie zastanawiam czy to nie jest czkawka ale ze ona raz przestaje na 5 min a puzniej znow? ee to chyba raczej te skorcze.

Kurde Dosik ja to spie jak zabita moja mala nawet mnie w nocy kopniakami nie obudzi, kiedys sie obudzilam o 3 rano bo piciu mi se chcialo a ona tak wariowala ze bylam w szoku ze sie nie obudzilam 😉 moja mala wiercipietka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny !ELUSKA PRZEDE WSZYSTKIM GRATULUJĘ CÓRECZKI!!!!!!!jak tam dzień wam mija?my już dziś byliśmy na tym drugim mieszkaniu i jednak zostajemy przy kawalerce,bo tam gruntowny remont trzeba by było zrobić ,a szkoda kasę ładować w czyjeś mieszkanie.....więc zostajemy przy tamtej kawalerce......niedługo będę prasować ciuszki małej kolejne pranie mi się właśnie pierze i wygląda na to ,że jeszcze dwa prania małej mnie czekają 🙂ale dziś moja księżniczka daje czadu mi po żebrach... 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli nie kracz! Zwłaszcza, że Wy pierwsze idziecie na odstrzał 😜 😁
Eluska zapomniałam wcześniej- GRATULUJĘ CÓRECZKI !
Sioperka tak mi robisz ochotę tym swoim praniem, że chyba i ja wezmę się do roboty 😉
Póki co biorę się za sprzątanko 🙂
Całusy i miłego dnia 😉 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka i standardowo suwak się zaciął 😜 Ja czekam z praniem na mojego. Zapakuje mi wszystkie pościele, pokrowce z wózka itp i przywiezie do rodziców. Tu sobie śmiało wypiorę i wysuszę...Zresztą. Zobaczę 😉 Walczę z ciastem heh 🙃 Mam nadzieję, że będzie dobre...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ten suwaczek to porażka wczoraj było 33 tydzień i 6 dzień ,a dziś same widzicie......żal.......ja piorę już teraz ,bo na tym mieszkaniu na balkon ciuszki wystawię ,a na tamtym nie będzie takiej możliwości.ALE MAŁA DZIŚ MNIE OKOPUJE ........... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪spadam też niedługo pomyć i potem zacznę prasowanie... 😁 😁 😁
a ty Ela nie rób mi smaka ,bo od paru dni chodzi za mną zupa owocowa......z wisienek pycha.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisaj zaliczylam juz jedno prasowanie ciuszkow 🙂 teraz czekam az sie wypierze kolejna porcja 🙂czesc juz mam poukladane w komodzie moj sie ze mnie smieje ze mam syndrom wicia gniazda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie worcilam ze sklepu bo u mnie tylko swiatlo bylo w lodowce 😁
Kurde laski zero slonca ani nic wychodze wmiare luzno, ale jak wracalam to myslalam ze padne jest taka duchota ze nie ma czym oddychac tylko sie modlilam zebym doszla jakos do domu a bylo naprawde ciezko uwiezcie mi tylko sie patrzylam przed siebie krok za krokiem ;( uffff masakra jakas, zeby isc do sklepu tylko i taki wysilek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...