Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Byliśmy w Wiśle Ustorniu i Szczyrku ale wiesz to tyllko jeden dzień :P
alee fajniutko było 😁 Lepiej niz cały czas Tu 😁
Agulaa musi wkoncu na ta kawe się ugadać 😁 😁 😁
bo tak się długo bedziemy zbuerac ze wkoncu porodzimy a sie nie spotkamy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa to trochę wyczytałam 🙂 🙂 ale nie wiedziałam że to zostało nazwane pozycję na pingwina 😁

Dosik na kawkę chętnie, ale muszę ją przełożyć, na przyszły tydzień...zresztą potem się ugadamy na gadu....bo jutro jadę do Krakowa na Balice odwieźć kuzynkę 🙂 z mamą...a szkoda, bo od razu mogłabym się z któraś z krakowianek umówić na kawkę 🙂 ale za to obczaje sobie drogę i jak będzie spotkanie kiedy to już będę wiedziała jak jechać 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 🙂
Ja dopiero teraz bo moj na 10 do pracy poszedl, u mnie wsumie dzien zapowiada sie znow upalnie pewnie bez wiatraczka bede zdychac juz ledwo co hula 😁 ale daje rady 😉

Anulka super ze wrocilas :* ja sie juz balam zebys mi sie tak przypadkiem nie rozpakowala 😉 bo wiesz ze idziemy razem na odstrzal 😁

Moja dzidzia od samego rana tak kopie ze az szok, noc dla mnie byla ciezka przyjmowalam chyba z 100 roznych pozycji i nie moglam zasnac jakos mnie nogi strasznie bolaly nie wiem czy sie cisnienia zmienia czy cos? ale masakra zasnelam moze kolo 2....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra! patrze u Anulki na suwaczka a tam 37 dni do porodu! u Ciebie Aguś 43 🙂 🙂
i pisałyście że sierpniówki to już?? musze do nich na wątek wejść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra 🙂 patrze teraz na lipcówki a tam chyba tylko 4 zostały!!
Loli Ty się słoneczko nie smuć, bo wszystko będzie dobrze 🙂

spróbuje Wam zaraz coś pokazać...pierwszy raz przesyłam filmik, więc nie wiem czy uda Wam się to odtworzyć ale zobaczymy 🙂
pewnie Wasze brzuszki robią to samo, ale mi pierwszy raz udało się to nagrać 😁



[More videos from Agaa84]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Aguś 😁 tak, przyznaje sie,to ja zaplułam monitor 😉
trzecia sierpniówka sie meczy,. bo ma rozwarcie, ale wolno idzie, a ma propblemy z sercem, wiec ani oksy jej nie moga dać a i z cesarka moze byc problem:/ wiec sie bidulka meczy.
A my wczoraj bylismy u kuzynki, ktora niedawno urodziła 🙂 i Mój Łukasz wziął Małą (12 dniową) Patrysie na ręce i o dziwo nawet ją uśpił 🙂 chodził tak z nią dobre pół godzinuy 🙂 byłam z niego dumna bo sie bał na poczatku, że krzywde zrobi, a potem wyszło, że stworzony do tego 🙂 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...