Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laski! AGAA NO W KOŃCU WRÓCIŁAŚ ,BO JUŻ DETEKTYWA CHCIAŁAM ZA TOBĄ POSŁAĆ W TE GÓRY 😜 😜 😜 😜 SUPER FOTECZKI .....JAKA ZAKOCHANA PARA....... 😁 co do usg 3d TO MAM JE JUTRO!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁ja dziś już kupę porządków i prania mam za sobą i z lekka jestem padnięta i coś mnie brzuch na dole rozbolał..... 🥴muszę sobie odpocząć, a potem prasowanie na mnie czeka..... 🙂ale mam dziś znów zgagę no oszaleję hmmm tabletki już nie nadążają pomagać 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢.......wykończy to mnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wow Aniu! nam położna powiedziała że jak skurcze będą co 10 min to jechać do szpitala bo poród się zaczyna 🙂 hmm ale to pewnie inny rodzaj skurczów? ja w ogóle nie wiem czy to co mi się pare razy zdarzyło to był skurcz czy nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuś dziękuję moja kochana druga wielorybko 🙂 :**

sioperka to superowo!! już się nie mogę doczekać fotek Twojej małej 🙂 🙂

kurcze Wy już prawie wszystkie pierzecie... ja jeszcze z tydzień poczekam.

Loli ja też jestem wq i narzekam, cholera jak może być taka różnica temperatur????? jestem spocona jak pies 😞 chce spowrotem w góry!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he no wiesz czekam na jakieś pikantne szczegóły ,bo nasz bobas co do tych spraw to się nie udzielał ,więc trzeba za język pociągnąć jak tam u niej ze szczurem i fryzurkami no i rzecz jasna czy na pingwina już jechała ha ha ha 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus jeszcze wlasnie takiego upalu nie ma moze jest z 25 C co to jest ? nic , nie wiem czy jakies wysokie cisnienie czy co ?
Ale normalnie wstalam chcialam sie utrzesac i czarno przed oczami boze nawet 1-2min przed lustrem nie wystoje masakra jakas 😞
Nie podoba mi sie to....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agula dokładnie tak jak Asia pisze....od 36tc można już rodzić, pójdziesz na to swoje badanie usg już niedługo i na pewno lepiej się po nim poczujesz jak Oleńkę zobaczysz znowu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm no ale oni to tutaj maja taka opieke ze masakra jesli chodzi o leczenie, a rodzenie w 100% perfekcja.
Mojej kolezance odeszly wody to kazali jej jechac do domu i co z tego jak za 2-3 godziny wrocila i zaczela rodzic ;/ porabane takie cos....

No dopiero 9 sierpnia ide na kontrole a 10 sierpnia bede miala USG.
No i powiedzcie mi czy to nie jest porabane zamiast zrobic to w jednym dniu za jednym zamachem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...