Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Agga fajnie ze do Nas wrocilas 🙂 i ze wakacje sie udaly.Ja wakacje w zakopane bardzo dobrze wspominam to byl moj pierwszy wyjazd z mezem jeszcze jako narzeczenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja siebie też, ale Loli tam była fajna pogoda, idealna dla kobiety w ciąży 🙂 nie za ciepło i nie za zimno 🙂 wietrzyk fajny, więc dostałam mega powera!
a co do oscypków to nawet mi nie mów 😜 pierwszego dnia kupiłąm sobie te dwa małe najbardziej słone ( głuuuupia!! ) i w połowie tego drugiego zrobiło mi się niedobrze...fee 🙂 no i nie wiem czemu, ale nie kupiłam sobie mojej ulubionej szyszki 😞 a teraz bym sobie zjadła do kawy 🙂
a Ty Aguś mieszkałaś w centrum Rabki czy w jakiejś dzielnicy? bo przejeżdzaliśmy i Rabka też jest urocza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo ja wiem? pisało Rabka Zdrój 😁 ale nie pytaj z której strony bo nie wiem...właśnie też myślałam że to mała wioska, a jechaliśmy jakoś dłużej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe no to ladnie agus 😉

Kurcze wlasnie czytalam na forum kobitek co tutaj mieszkaja jakie proszki uzywaja dla dzieci i jest tutaj taki jeden proszek typowo dla dzieci FAIRY ale wszystkie nazekaja ze szarzeja po nich ubranka i ze proszek nie radzi sobie z plamami, polecily mi Persil non-bio hmm ciekawe czy dobry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli nie mam pojęcia co do tego proszku...u nas persil chyba nie robi takich typowo dla dzieciaków.

buuterfly chociaż na pare dni, nie trzeba od razu na tydzień czy więcej jechać! ale nad morzem to będzie gorąco...a w góry masz daleko, więc może racja że dopiero potem z dzidzią 🙂

Kasia ja na mazurach jeszcze nigdy nie byłam, jakoś bardzo daleko mamy, ac zkolwiek uwielbiam jeziora tak jak góry 🙂

Aniu moja tak od niecałego tygodnia mocno się wygina 😁 więc i Twoja Ola pewnie niedługo zacznie 🙂

kiedy sioperka ma te usg 3d/4d? dzisiaj? jutro?? widziałam na nk też zdjęcia małego od Perełki 😁 uroczy 😁

a Eluśka to jak ta Twoja mała będzie się nazywać? to wpiszę do tabelki 🙂

MÓWIŁAM ŻE TO ROK KOBIET BĘDZIE 😁 jednak w rankingu płciowym wygrały 🙂 chłopaki będą miały z czego wybierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdjęica świetne, ja chce na wakacje!! gdziekolwiek! ale nic, musze sie obejsc smakiem 😞 na anstepny rok sobie odbije 😁
Dziewczyny powiedzcie mi czym moga byc spowodowane nagłe zasłabniecia(bez utraty przytomności) mam je w sumie od niedzili, ale w niedziele w kosciele bylo duszno, wiec zrozumiale, a teraz jak chodze czy nawet jak siedze w chłodnym pomieszczeniu, nie robie nic cieżkiego to mi sie nagle słaobo robi, goraca, duszno, zimny pot i czuje jak mi odchodzi siła z rąk i nóg:/ nidy jeszcze nie zemdlałam, a i takie sytuacje zdarzały mi sie bardzo zadko, a teraz czwarty dzien z rzędu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha wariatki 😜 moj zrobil rendgen po naszym forum i sie smial z nas 🤪
i jakis kawal ktoras tu pisala tez chichral sie jak nie wiem 😜 hehhe

A ja mu kazalam szukac tematu o goleniu... ale nie znalazl 😜 heh w sumie dobrze bo by mnie do psychiatryka zawiozl 😜
Ale swoja droga o goleniu.... jedna na sali cala noc sie meczyla z bolami skorczami zygala wogle, i krzyczala jak byla pod KTG zeby zawolac polozna to polecialam.. polozylam sie na bok polozna kazala jej nogi rozszerzyc a tam..... poprostuu obled!!!!!!!!!!! 😲 ja nie wiem jak ona to zapuscila... ale ja w zyciu tak bym nie mogla.. ale biedna taka obolala wiec chyba to z przymusu juz tak miala... mowie wam masakra co ta laska przezywala... wkoncu nad ranem ja wziely... ehh

A Loli w rabce jest samatorium nie?? 😁 bo kumpela tam dawno dawno temu byla i mam pocztowke z tamtad...; 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj bo nie zwiedziliście mazur dobrze ich spaniałych miejsc i zabytkach i wyspach na mazurach jest tak jak w górach i nad morzem są góry i duże morze np jezioro Śniardwy 😜 ja już mąż nie wyobrażamy sobie lepszego miejsca na wypoczynek z dziećmi albo i bez dzieci 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj sanatorium jest jest, rabka wlasnie z tego slynie kochana , bo u mnie w rabce to jest taki wlasni jakis klimat, powietrze i dlatego tyle dzieci z chorobami pluc do nas przyjezdza i sie leczy.
Wiem bo wlasnie kiedys czytalam historie rabki i jakis pan przyjechal do rabki z jakas choroba odpoczac i powietrze go wyleczylo nie wiem jakim cudem i co w tym naszym rabczanskim powietrzu jest ale 🙂 teskno mi troszke ale musze wytrzymac jeszcze z jakies 2-3-4 miesiace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia przeca napisałam że nie byłam na mazurach nigdy, a Ty piszesz że ich dobrze nie zwiedziłyśmy 😜

Anuś weź go tu nie wpuszczaj, bo jeszcze Ci zabroni z nami gadać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jestem mama zadzwonila a jak ona dzwoni to pol dodziny z glowy jak sie rozgdamy to nie mozemy przestac 🙂 Agga u mnie W warszawce tez sie robi dyszno ze mnie juz sie leje a chciala reszte ciuszkow poprasowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ona byla z astma... 😜 heh ale ona tam byla z mlodymi to oni raczej mieli gdzies powietrze i te inne sprawy wazna byla impreza 😜 hahha
Aga Wielorybku moj pieknie wygladasz 😁

Aaaa Loli, ja rano mialam podloaczone KTG i mialam skurcze co 10 min. 4 chyba co dochodzily do 30% a jeden do 35 i wg nich to normalne... wiec chyba to tylko macica cwiczy sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No cwiczy cwiczy sobie u mnie nie raz i 3 razy dziennie, ale wiecie co wam powiem fatalnie sie czuje jestem juz na skrawku wykonczenia tylko lezec nic innego nawet do lazienki mi ciezko isc bo slabo mi jest odrazu ja juz poprostu nie daje rady jeszcze chwile wiem i bedzie po wszystkim ale ta pogoda chyba cos mi sie wydaje mnie wymeczy do ostatnich sil ;( nie mam sil wyjsc nawet do sklepu ani nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no on lubi i sie pyta o was i wogle... 😜 i zapytal czy my to tak non stopa siedzimy tu a ja ze tak... to powiedzial ze Wam zaraz napisze ze ma auto do umycia jak nam nudno 😜 hahaha
dupek.... by sie napalal na brzuchatki jak myja mu auto a wiem ze my bysmy juz cos nienormalnego odpalily przy tym myciu 😜 hahaha

lece po ten wypis czy cos i do tesciowej na obiad... 🤨
😘

jak bede miala chwile to sie odezwiemy:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...