Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hehe 😁 Elu mój tez mne tak pyta jak tam mysz 😁
chyba jednak mamy to samo 😁
Bo Eluska ma kawiatka :d
Agaa ma buszkaa 😁
a inne to nie pamietamm :P
a ta z poradnii ma SZCZURA 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite ty mowisz ze ledwo co juz widzisz a ja juz jej wogule nie widze... tylko w lusterku, i tak szczerze powiem wam ze zrobila sie jakas inna chyba troche urosla ;/ powiekszyla sie do tego wszystkiego zeby dzidzia mogla jakos z niej wyjsc, ale nie zaciekawie to wyglada ;/ fee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeść to nie ale piłabym jak smok wawelski - normalnie jak kacor gigant nawet w nocy wstaje bo mnie suszy - a co za tym idzie zaraz na siuśki 🙃
no lece :* pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik a ile przed ciążą miałas?? Ja sie dowiem dzisiaj ale i tak bym wolała nie wiedziec, Kurde tez takie macie uczucie jakby dzidzius skakał po pęcherzu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli nie nie mam wlasnie albo nie zauważam 😁 Kurde moj wczoraj dop mn ie tak. Bo wkoncu zadziałał internet i ja mowie ze chce na brzuszek chociaz na chwile !! A on do mnie ty uzależniona jestes, a ja tak no i co. a on ale nałogi są złe! Myslalam ze go walne! 😁 Powiedziałam ze lepiej siedziec na forum niz palic, pic i cpać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam ponownie ,ale tu tematy ciekawe he he....co do szczura to ja sobie jeszcze radzę na czuja.....bobas podziwiam ,ze twój ci tam kosiarką jeździ...ja bym mojemu nie dała......co do sexu to dobrze ,ze nie szkodzi bo dziś mam z lekka ochotę sobie posioperzyć he he 😜 😜 😜 😜
QRKA GRATULUJĘ WYNIKÓW!ANIA WSPÓŁCZUJĘ SZPITALA I TRZYMAM KCIUKI ,ŻEBY JAK NAJSZYBCIEJ CIĘ WYPUŚCILI 🥴

byłam u lekarza i tak co do tych moich ucisków na dole to są one wynikiem nisko ułożonej główki mojej księżniczki ,a te moje kłucia mogą być spowodowane też ciepłotą na dworze no i w wysokiej ciąży jak to lekarz mówił może coś takiego się zdarzyć wszystko jest indywidualne i różnie kobiety odczuwają, a te pulsujące ruchy to mówił ,ze to prawdopodobnie czkawka małej.....mam brać nospe na te kłucia,mówił że szyjka zamknięta,macica miękka i póki co nic nie wskazuję ,że poród się zbliża ,ale że ciąża jest stanem jak to mówił gwałtownym tak wszystko jest możliwe.Oprócz tego mam zrobić rutynowe badania krwi i moczu i cukru we krwi NO I UWAGA UWAGA PRZYTYŁAM OD POCZĄTKU CIĄŻY 5,02 KILOGRAMA........AŻ SIĘ LEKARZ DZIWI,ZE GWAŁTOWNIE NIE TYJĘ......W CIĄGU OSTATNIEGO MIESIĄCA PRZYTYŁAM TYLKO KILOGRAM..... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪CZYLI NIE JEST ŹLE 🙂
BOBAS A CO DO TEGO BÓLU PACHWIN TO TO PRZEZ TO ,ZE TAM NAM SIĘ POMAŁU WSZYSTKO ROZCIĄGA I PRZYGOTOWUJE DO PORODU ,WIĘC NORMALKA.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...