Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No nie wiem ...swirusy sa, zamiast tylko na jakies badanie to odrazu lezec kaza... 😮 bez sensu...
Ale mam nadzieje ze mi USG zrobia dzidzulka w nagrode i go zobacze znowu 😁 😁 😁 😁 😁 hyhyhy
No 16 to niezle, ale podpisuje sie do Eloite 😁 hihihi
zaraz zerkne sobie na te sierpniowki 😁 Loli my raczej w sierpni tez sie rozepniemy 😜 hehe potem Dosik i Madzia... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Juz jesteśmy 🙂
Dziewczyny naszczeście wszystko jest w porządku to były fałszywe skórcze, tkz te przygotowawcze do porodu 🙂 znów mam 1,5 kg na + 😆
Boshee co mi dzis lekrz powiedział po 10 sierpnia może Pani urodzić 😲 😲 😲
a ja takie wielkie oczy 😁 to juz nie długo 😁 Ale on mi mówi no naprawde :P
byłam w szoku 😁 Słyszałam znów serduszko małego 🙂 ogolnie powiedział ze wszytsko dobrze tylko ze wielkość mojej macicy jest jak na 34 tydzien ciaży :P
I powiedział ze jak bede miała skurcze takie regularne i w krótkich odstępach czasu to mam jechać odrazu do szpitala i niech mnie zbadają, powiedział ze w przyszłą środe na wizycie da mi skierowania na poród 😁 jejku ja dalej w szoku jesm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jej.. 10 sierpien?? kurcze to juz strasznie nie długo 🙂 ZCiesze sie ze z maluszkiem wszystko ok. Tez bym, byla w szoku kurde kopie mnie tak jakby po pęcherzu tak nisko i takie dziwne uczucie łoooo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki zaraz mam obiadek i siadam do nadrabiania zaległości pochwalę się Wam tylko ze ja już po obronie => z pracy 5 ale na dyplomie 4.0 (bo średnia za całe studia się liczy 😜 ) ale najważniejsze ze już mam głowę wolną 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulkaa biedulo bedziesz w szpitalu :*, a co do urlopu to wyobrażcie sobie ze mój lekarz tez idzie na urlop na cały sierpień ;/ ;/ ;/ 😠 masakra ale mam juz załatwionego drugiego tego co tez pracuje tam gdzie bede rodzić 🙂 wiec nie jest tak żle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...