Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja mam te same dziwne klucia itd ale to chyba Male tak wierzgaja... i gdzies tam machna lapka.. normalnie w srodku czuc az tam gdzies daleko te ruchy. A w nocy nie idzie sie ulozyc ze zgieta noga bo czuje jak maly wali mi w noge glowa jak by mowil ze mam sie wyprostowac bo mu niewygodnie... 😜 cwaniak... 😜 heh

Eeee laski... no i kurde ide do szpitala z tymi nogami 😞 na obserwacje na 2-4 dni 😠 😠 😠 😮 😮 🤢 🤢 zal kurdeee.... jak tam poszlam to mnie na KTG wzieli czy czasem nie musze juz dzis zostac. I jak zobaczylam ten oddzial i te piguly lotajace tam i spowrotem i te sale bez TV... kuzwa ...az ryczec mi sie chce 😞 karol urlop a ja kurna w szpitalu 😞 😞 w dupe jezaaa!!! 😠
nie chcem 😞(( i jak tak lezalam na sali podlaczona pod KTG... to wiecie ze zaczelam sie bac porodu??? masakra....i wiem ze sama rodzic nie pojde oni robia za duzo szumu tam i ja normalnie nic nie czailam a co dopiero kurde w tej panice i bolach...
Chyba ze u Was jest inaczej w szpitalach. I zycze Wam tego 🙂
A jeszcze lepiej ze moja lekarka od 5 sierpnia ma urlop 😠 kurde i co..caly ostatni miesiac bez lekarza albo nagle do innego??


w pizdu ... znowu dzien do dupy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Och kurde Aniu i od kiedy do tego szpitala idziesz?
Kurde ze az tak zle? ze musza cie zostawic na obserwacje?
No Agaa mowila ze ona sie porodu nie boi 😉 ale wlasnie pewnie bedzie miala tak samo ze jak sie juz znajdzie na tej sali i zobaczy te wszystkie sperzety itp

Ja ogulnie nie nawidze szpitali, nigdy nie lezalam w szpitalu ;/
Ale tutaj w ang. jak sie wchodz to chociarz tego smrodu i zapachu nie ma typowego szpitalnego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka: ja mam takie bóle kości łonowej, to normalne 🙂 mnie promieniuje jak leże na cale nogi, a jak chodze to na wszytskie miesnie wokoł miednicy, że się ruszyć nie mogę. ale takie jest odczucie jak się chrząstka w kości łonowej rozchodzi, przygotowywuje sie do porodu, ale spokojnie, to się zaczyna nadługo przed porodem 🙂
AA!! Właśnie, sierpnioweczki zaczynają sie rozpakowywać!
Ja dzis stwierdzilam ze rezygnuje z funkcji swiadkowej u kolezank(8 wrzesien) co prawda mialam tylko stać za nią w kościele, ale wczoraj słabo mi sie zrobiło, mało co nie zemdlałam, wyszliśmy z moim na zewnątrz bo mysłałam ze fikne:/
Byle do 37 tygodnia dotrzymac i można rodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Aniu kochana to wracaj do nas szybciutko 😘 Ja nie mam bólów właśnie tylko czasami czuje jakby mi maluch skakał w brzuchu i to na dolną część i troszke boli. Ja dzisiaj do lekarza wkoncu po 6 tygodniach!!! YYhh.. masakra, mam nadzieje ze z amluszkiem wszystko oki.. Nie ma rodzenia kurde!! We wrzesniu dopiero! Zwariowałyście?? 😁 jak mi któras urodzi za wczesnie to pojade i skopie po tyłku! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe Eluska my z Anulka to raczej pierwsze cos mi sie wydaje pujdziemy 😉 moze i nawet na sierpien sie zalapiemy 😉 ja termin miesiaczkowy mam na 28 sierpnia a z USG 2 wrzesnia tylko jak juz kiedys pisalam oni tutaj patrza na to z USG :/ dziwne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja miesiaczkowy 16 wrzesnia a z USG 23 wrzesnia i tak cos czuje ze dzidzia urodzi sie w moje urodziny 😁 Bede miała cudowny prezent. Mi sie wydaje ze pierwsze pojdziecie Wy czyli Ty Loli, Ania i Sioperka. Ale to zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no tak, ostatnio na forum widziałam dziewczyne ktora miała 16 lat i byla w 10 tc. Juz nie jestem najmłodsza 😁 i kurcze tego wątku nie moge znaleźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Same dziewczyny wiecie jak ciąża zmienia kobietę i jej priorytety 🙂
Na dziecko nigdy nie ma "odpowiedniego" czasu. Zawsze jest coś jeszcze do zrobienia.
Sądzę,że ciąża większość z nas zaskoczyła, ale to czy podołamy i jak się wywiążemy z tej roli zależy od nas samych 🙂
Ja uważam, że trzeba takie młodziutkie dziewczyny wspierać w ich dążeniach, bo znając nasze społeczeństwo na pewno nie jest im łatwo. A decydując się na urodzenie dziecka podejmują jedną z najtrudniejszych decyzji.
Pewnie, że dziecko zmienia całe dotychczasowe życie. Ale nie uważam, żeby w czymkolwiek ograniczało. Wręcz przeciwnie- rodzicielstwo uskrzydla i motywuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...