Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehe Dosik Olenka to tak czy inaczej dla nas wielki prezencik dla nas obu na cale zycie 🙂

A chciałam mu cos kupic zeby miał zawsze przy sobie i zeby uzywal tego ale ciezko mi cokolwiek wymyslec.

Własnie zamowiłam posciel dla małej i rozek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Brzuszki,Eluska to ja mialam polozenie miednicowe tydz temu ,teraz jak bylam u lekarza to maly byl obrocony glowka w dol ja i tak mam wrazenie ze ona sie tam jeszcze obraca jak na karuzeli.A ja dalej leze juz mnie dupa boli i ta duchota buuu ,jak zaczne chodzic to znowu brzuch mi sie napina masakra 😞trzymajcie sie dziewczynki i uwazajcie na siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z rana musialam pare stron nadrobic..widze ze coraz później spać chodzicie. no w sumie ja też ale jeszcze wczoraj fugowałam łazienkę do 23.00 😁 chce zeby jak najszybciej była gotowa to chociaż tyle mogę pomóc. no i rozwaliłam 2go palucha 🙂 ale co tam, zagoi się. troche jest z ta lazienka opóżnienie bo po 1sze pomylili sie z dostawą takich listew i dosłali grubsze, dopiero dzis dobre przyjda na szczescie na ich koszt. i to samo z podłogą, zamawialiśmy szarą a oni do sklepu przywieźli kolor kiwi! zieleń jak nic! ale dali 5% rabatu za to. jeszcze tyle do zalatwienia zanim się mała urodzi..
Eluska ja tez nic nie widzialam, 4 razy zdjecie wlaczalam i sie patrzylam i wreszcie olśnienie! 🙂 śliczny bobasek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek!!!
Elu jak ja ci zazdroszcze takiej pogody.U mnie kolejny dzien upalu jest 9:00 i juz jest masakra ale dzisiaj popoludniu jade do rodzicow i siostry na wekeend wiec bardzo sie ciesze 🙂 dawno ich nie wiedzialam bo mieszkaja 300km od Warszawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczeki.
Dosik wsumie nie ma szans zeby z Olenki zrobil sie Olek bylo to widasc w 100% oni tutaj maja dobry sprzet i baba sie nawet chwili nie zastanowila ze to kobitka 🙂

Kurde ale mialam spanie, ale sie wyspalam tak ze ho ho ho nie wieze 😉 u mnie dzis pogoda beznadziejna szara i do dupy jak papier toaletowy 😁 hehehe

No dzis wkoncu na 16:30 do lekarza z Igulinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
30 stron nadrobiłam 🙂 Elu: śliczna ta Twoja córcia, ja mam wizyte we wtorek, zobacze co u Mojego Dawidka 🙂
Wczoraj bylismy na zakupach w Cubus'ie bo przeceny ze hej! nakupowlaismy Małemu rzeczy, ale w sumie to juz takich wiekszych, tylko jedne małe śpiochy i wydoalismy ponad 100, ale bez promocji byloby ponad 300 wiec nie jest zle 🙂 przeceny swietne, bluza za 25 zlotych, ktora kosztowala 100 🙂
A co do prezentow, to my w niedziele mielismy rocznice i z racji ze zbieramy kase na samochod, to nic nie kupowałam, ale od swojego doslałam bukiet róz;] i jak mu mowie ze ja nic dla Niego nie mam, to sie zaczal smiac, że dobrze że Synuś niespodzianki nie zrobił i nie potanowil juz sie ewakukowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli a ty kiedy bedziesz miala USG?.Bo moj mi wczoraj podrzucil pomysl na prezent ze chcialby zdjecie naszego synka zalaminowac i miec w portwelu przy sobie caly czas zeby mogl sie pochwalic 🙂 co o tym myslisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdoberek 🙂

eloite ja smaruje dokładnie tym samym co Ty i nowe się nie pojawiły...więc sama już nie wiem, tendencje mam wielkie do rozstępów 😞 może zmień na jakiś inny produkt?

Aniu87 pamiętaj o nas jak skończysz łazienkę 😁 jestem bardzo ciekawa efektu, uwielbiam remonty 😁
a my bobo od Eluśki nie wiedziałyśmy, bo tak jak dziewczyny stwierdziły "stare nie widzą" 😜 skubane sikorki 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu pytał o Monie_di, ostatnio na nk dodała fotkę, a kiedyś tam mi pisała że ma problem z wejściem na brzuszek...więc to pewnie przez to.

a o Iwwwie też dzisiaj myślałam, bo się nie pokazuje nasz zboczek mały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo...zobaczymy w jakim stanie będzie, zarysowania mi tam nie przeszkadzają, ważne żeby większych uszkodzeń nie miał, jak przyjdzie to napiszę 😉
a Ty Aguś dobrze się czujesz dzisiaj?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuszki. Super to ja tylko zostałam z takim ułożeniem a ja nie chce miec CC 😞 KURDE nooo!! nie spałam pol nocy przez to chociaz caly czas mam nadzieje ze sie obróci 😞 Ehh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...