Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hey Brzusie !! 🙂
My dziś see pospaliśmy prawie do 12 😲 😲
Wy tu już się tak rozpisałyście że łooo :P
AGuś co do torby do szpitala to ja nie mam nazbyt goromnej bo tez słyszałam ze w naszych szpitalach sie rzucaja o to, i kupiłam tka sportową torbe ale jest dość pojemna 🙂
jak ją dzis spakuje zrobie zdjecie i Ci pokaże jak wyglada 😁
Asiu to dobrze ze Cię zaskakuje ważne że pozytwnie 🙂
a gdzie to dziś wyjeżdzaszz? :P
Jejku ja miałam wstać o 9 i jechać coś pozałatwiać i jak to oczywiscie mój kochany mąż klapnoł budzika i nie wstaliśmy :P
Ale teraz jestem głodna jak wilk 😁 ale pwoiem wam ostatnie dni sałby aptety miałam, strasznie mało jadłam nie wiem czemu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie to jest nie samowite rano urodzić a popołudniu do domu 😁
tak wszystko szybko 🙂, z jeddenej strony moim zdaniem u ans są te 3 doby w szpitalu ale przyajmniej poporodzie można jeszcze odpocząć i mają pod obserwacja i dzidzie i nas 🙂
a z drugiej strony niektóre kobiety się ponoć czują na tyle dobrze ze po porodzie chciały by odrazu do domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas babka mowila ze najlepiej miec ze soba dwie osobne torby, jedna dla siebie, druga dla Malucha, żeby bylo latwije wszytsko znalezc 🙂 a co do specjalnosci w fotelikach to jej nie posiadam 😜 po prostu duzo sie orientowalam przed kupnem, przegladalam te strony typu fotelik.info itp 🙂 i stad wiem 🙂) ide prasowac, ale upał jest niesamoity:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I po chuj ja się spuszczam nad prezentem dla tego gnoja???? Nakręcam filimiki jak się dziecko rusza, jak pies szaleje , idę na to 3D żeby gnojowi wysłać to w dniu urodzin...Jakieś konspiracje z jego bratem przeprowadzam, zapierdalam z brzuchem po mieście , żeby zapłacić rachunki czy znaleźć mu pierdolony portfel i wysłać do Norwegii a w zamian słyszę, że jestem egoistką!!!!!!!!!!! Nosz kurwa mać mam już dosyć!!!!!!!!!1Wszystko na mojej głowie, za wszystkie rachunki, lekarzy leczenie psa płacę z własnego konta a ten gnój potrafi mi coś takiego powiedzieć????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no miał powód...Bo nie chciałam, żeby jechał w te posrane góry! Bo to kosztuje i w ogóle niech się uczy siedzieć na dupie a nie będzie latał gdzie chce i robił co chce! Lepiej niech ze mną nie zaczyna bo mogę mu taką wojnę urządzić , że dopiero zobaczy co to znaczy egoistka i niesprawiedliwa kobieta!!!!!!! Chce to zostanie w tym zapyziałym Gorzowie i mieszkaniu sam...Ja dam sobię świetnie radę bez niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluś, a weź go olej, odpusc sobie nerwy na niego, daleko jest, moze tez mu nerwy puszczaja, co go oczywiscie nie usprawiedliwia, ale moze byc przyczyna 😞 zobaczysz, przyjedzie i wszytsko wroci do normy, a Ty niepotrzebnie teraz bedziesz i siebie i Maleństwo stresować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...