Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi pomieszała kurde nooo!!1 Podała mi ze dzidzia ma 126 mm icos mi sie nie zgadzało no i teraz sprawdzam i faktycznie to nie jest dlugosc dzidzia. a na wydruku nie ma napisane noo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Buuterfly: Ciekawa kompozycją 😁 ja na początku ciąży takie mieszanki jadałam 😁 kwaśne i słodkie 😁 teraz mi się mieszanie uspokoiło :P Nie martw się mój nie musi mnie wyzywać od egoistek bym miała go dość wystrczy że od czasu jak go wywaliłam z kompa jest zmierzły on i te jego że sie brzydko wyraże przebraszam jebane gryy 😠 😠 😠
Gorzej gorzej niż dziecko pod tym względem ;/// wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnością wychowywać dziecko będzie dużo łatwiej :P
jejku a ja wam nie powiedziałam, miałam sen dziś że mój synuś juz jest z nami w domkuu
jaka ja w tym śnie szczęśliwa byłam jejciuuu 😁 taki słodziaczek mogłam go wytulić wkońcu opiekować się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej co wkurza w moim to jak mu wypominam ile on siedzi na kompie a on mi pieprzY ze ja na brzuszku dużo siedze, ale na brzuszku o czymś sie gada coś normalnego a nie jakie powalone GRY ;// nie raz ze złości mam mu je ochote pousówać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lolciaa 😁 wiedziałam że TY powinnaś jeszcze nie spać :P Bo TY nocny ptaszek jesteś 😁
jaa mam radocheee 😁 jak nie wiem bo jade jutro do tej kumpeli co nie dawno urodziła synusia 😁
i będe widziec jej skarbka 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheh widze ze nie tylko ty masz sny juz o swoim dzieciaczku mi sie tez dzis mala snila 🙂 tylko ze prubowalam zobaczyc jej buzke ale sie nie dało 😞 widzialam sam wozek 😞 i tez własnie byłam ucieszona jak nie wiem co 😁

Oj chyba moja mala ma czkawke jak to jest to 😁 ze jak brzuchol podskakuje 🙂
Albo skórcze? hmm sama nie wiem bo ten impuls tak lekko do macicy mi przechodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...