Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

heloo ja tylko na chwilę, poczytałam kilka stron a resztę będę nadrabiać jutro 🙂
Agaa duża ta Twoja Ewcia - wysoka będzie laska 🤪 ja mam wizytę jutro po10 także odezwę się pewnie już po, a teraz kładziemy się na jakiegoś filma tzn. "ZMIERZCH" bo jeszcze nie widziałam 😜 miłego wieczorku brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko teraz strasznie wkurzaja mnie moje wlosy, bo strasznie szybko mi sie przetluszczaja 😞
Umyje na wieczor-puzniej caly dzien spoko-a na 2 dzien juz od glowy mam strasznie przetluszczone a koncowki normalne 😞
I nie wiem co mam z nimi zrobic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi brzuszek nie działał przez godzien gdizes 😠 😠 😠
a teraz uciekamy cos z moim oglądnąc i lulu, on jutro do pracy a ja mialam jechac do auchana bo promocja na pampersy i chcialam jeszcze kupic ale jednak pojedziemy w sobote razem.. no i dobrze, nie bede dzwigać 😜 silny jest niech nosi hihi, a dzisiaj kupilismy te chusteczki jeszcze dla małej i majty do szpitala feeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aa no i w sobote jeszcze stanisława musze kupic i chyba nawet 2 od razu.
Dobra uciekam miłej nocy brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloo 🙂
ja właśnie szykuje się do lekarza. Później na kawkę także będę koło południa.
Ania i jak byliście wczoraj na ćwiczeniach? My wzięliśmy już wczoraj legitymację bo ja nie wiem czy dotrwam do następnego tygodnia, wczoraj to ledwo co siedziałam te 40 min, ale wykład był boski 🙃 naturalne planowanie rodziny dla par w 9 m-cu ciąży 😁 ja bym wolała o połogu posłuchać więcej a tu dupa. A poza tym to ta położna na szokle rodzenia taka się fajna wydaje nie?? a w szpitalu to taki harpagan jest że KONIEC! na KTG jak niunia nie chciała się ruszać, to tak mi z zaskoczenia brzusiem wytrzęsła na wszystkie strony 😠 nie wiedziałam co się dzieje 😮 i już jej nie lubię 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ja mam to samo z włosami. Myślę, że to przez buzujące pod sam koniec hormony i trzeba to po prostu przeczekać 🤢 A paznokcie to mi teraz się rozdwajają jak cholera 🤨 Mimo tylu witamin i całej reszty. Odrosną mi na dwa milimetry i już się rozłażą 😮
Miłego dnia kochane 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa zapomniałam wam napisać co mi wczoraj zafundował niemyślący Krystian...Godzina 21.00 ja już z rozciągniętymi cyckami w za małej koszulce, z globulką w piczce leżę rozwalona w łóżku z podpaską między nogami i oglądam film. A tu sobie wchodzi mój Krystian z grzejnikiem , a za nim ten łepek co centralne nam będzie zakładał 😠 Szybko zwiałam do łazienki. A ten później do mnie czy zła jestem? 😮 😮 😮 No nie kurde... Szczęśliwa, że nawet we własnym domu sobie swobodnie odpocząć nie mogę. A wystarczyło napisać , że nie będzie sam.... Albo z tym wózkiem. Jemu ten się nie podoba bo nie ma fotelika 😮 To mu powiedziałam to usiądź sobie i poszukaj taki ,który ma gondole, nosidełko, fotelik, spacerówkę, jest małuy, leciutki, dostosowany do mojego wzrostu i najlepiej kosztuje 200zł 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Elka 😉
Kurde u mnie to pada od ladnych 3 dni wjec juz wsumie zapomnialam co to slonko 😞
I zadnego X nie moge na niebie znalesc 😞
Hmm spalo sie nawet dobrze , zero pobudek , mala wczoraj pod wieczor lekko szalala nie chciala mi dac zasnac, cos tam pokulo ale niewiele i wsumie Pani Zgagawa przyszla.
A teraz z rana lekko nie wyspana jestem i ta pogoda mnie dobija na maxa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Myszee 😁
Ja już na nogach 😜 eh urodzinki fajnie się udały 😁
nie ma nic lepszego niż pośmiać sie z teścia i ojca któzy popiją hehe 😁
zabawanie było 😁 wszystkim wszytsko smakowało moja rybke to tak szybko zjedli co ją dołożyłam że nic mi juz nie zostało 😁
Co najlepsze w nocy od 3 do 5 spać nie mogłam 😜
miedzy czasie miały miał czkawke 2 razy jakies plumy w majtach 🥴
no ale mimo to czuje sie wyspana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki! Milo tu do Was zajrzec,wczoraj niestety jais ciezki dzien mialam.Moze te ztak mialyscie i to normalne? Bylam bardzo slaba,0 sil ,jak wstalam od kompa to ledwo do lazienki doszlam ,mdlilo mnie jakie 2-3 godz potem 2 spalam .wstalam chwile zbratem pogadalm( chory wyzalic si echcial ) i znow spalam. Jak moj wrocil zjedlismuyobiad -makaron bonic przeciez sil gotowac niemialm i znow poszlam spac. Przyjechala wkoncu kolyska dl aMaluszka ,wie crozpakowalsmy 😁 sliczna,wzruszylam sie takie to malenkie i moj zaproponowal wspolna kapiel -wiec skorzystlam,pieknie romantycznie i znow zasnelam i dopiero wstalam. i czuje sie jakbym nie spala!!!! 2 dni ledwo widze. Cukier mam ok bo sprawdzalam. Rozpisalam si eale niewiem co to taki spadek energi. Moja mama ze to normalne i przesadzam,al eona zawsze widzi wszystko inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...