Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ANIA 0303 wracaj tam do siebie i ciesz się maluszkiem .....zazdroszczę ci ,że masz to już z głowy i maleństwo przy sobie no i cieszę się ,że wszystko dobrze się skończyło! 😘 😘
kurcze my też jeszcze wózka nie mamy i coraz bardziej się waham czy tan QUATRO kupić.....już sami nie wiemy tyle jest karadejek w sklepach 🙃 🙃 🙃 🙃

coś dziś momentami dziwnie się czuję jakby z lekka pobolewały mnie na dole plecy i czasem brzuch ,ale są to raczej momentalne pobolewania i szybko mijają ......ale oczywiście film na bani już mam he he oczywiście rodzę hahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już po wizycie, powiedział mi znowu że do 7go urodzę, ale na 9go jesteśmy umówieni. szyjka na pól cm, rozwarcia brak, bada mnie bada i mówi "mmm jak ty masz tu dużo miejsca, to dooobrze" eeee? 🙂
po czym przechodzimy do USG, brzuszek i główka na 37,38 tc, natomiast nogi ma takie długie że już się nie mieszczą w kryteriach 40tc!! 🤪
no i pobijta mnie dziewczyny...tzn wagę Ewy....

3600kg!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
toż to gigant jakiś!

gin: "ale przeciez Ty sobie poradzisz" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kurde ja mam tak jakoś dziwnie ,ze w sumie nie boli mnie kręgosłup tylko tak jakby miednica.....dziwne.....nie umiem wam tego opisać.. 🙃tyle ,ze mówię nie jest to ból non stop i jakiś ,że wytrzymać nie można ,ale jest i z lekka mnie stresuje...tym bardziej ,że dziś jak na mnie dość często do kibelka zaglądam...pewnie se wmawiam i przesadzam ,ale zawsze jest to ryzyko ,ze coś tam się rusza...
panikary z nas 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha ha ha ha AGAA NO NIEŹLE........twoja mała wcale mała nie jest he he już niezła z niej sztuka Ewunia do 4 kg dociągnie do końca ha ha
a swoją drogą ,ale ty masz specyficznego lekarza co za teksty........ 😮 😮 😮 😮 😮 😮
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój 😁 jak ja to urodzę? 🙂 gigantyczna kluska....
ktoś chce moje ubranka na 56cm? 😜 ona się w nie nie zmieści przecież 🙂

i wiecie co....myślałam że padnę!!! bo chyba żadna z Was tego nie usłyszała jeszcze...
on do mnie, że jak przyjdę tego 9go, to on mi zrobi COŚ!!!!! po czym za dwa dni urodzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
czyli że co? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia poważnie Ci tak poweidział??? o kurde 🙂 🙂 🙂 🙂

eee wiesz, że też o tym pomyślałam??? 😜 a co najlepsze mój to powiedział na głos!! bo mu wmawiam że to przyspiesza poród 🙂 🙂
szyjka raczej nie...ale kompletnie nie wiem o co chodzi 🙂 coś mi tam naruszy.....? ja pierdziele! nie wiem
aaaa i powiedział, żeby właśnie od tego 38tc się nie oszczędzać, nawet poweidział że biegać, chodzić po schodach, na piechotę, ćwiczyć...więc dziewczyny - do roboty 😁 nie tylko sioperzenie 🙂 🙂 🙂 okna macie czyste? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli tak teraz patrzę na wagę Twojej małej...ona praktycznie tyle samo ważyła w 36tc co moja 🙂 więc obie mamy przewalone 🙂
ale za to wszystkim narodzonym forumowym chłopaczkom nastukają 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Loli, dlatego nie ma co się sugerować tą wagą...aczkolwiek jest przerażająca 🙂

CZEKOLADKA!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 my za Tobą też tęsknimy kochana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mój gin to już taki poważniejszy facet z 50 dziad ma ,ale jak tam mi zapodał tekst to z burakiem wyszłam.......he he ale co tam się facetowi nie dziwię ha ha ha 😜 😜 😜 😜 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
a co do sioperzenia to faktycznie nic nie daje a jakoś na nic innego co wiąże się z wysiłkiem ochoty nie mam.....leniwa się strasznie zrobiłam.....
fuck plery mnie bolą..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe damy rady z naszymi kluseczkami 😉
A jak to twoj gin powiedzial ze duzo miejsca jest wjec przejdzie smiało 😁 hehehe

Czekoladka ooo jak super ze do nas zajzalas jak tam u ciebie sytuacja ? wszystko wpozadku ? jak z mezem ? jak z dzidzia ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to Ci powiem Aguś że nie pytałam, bo mnie tak zszokował czym czymś co mi zrobi 9 września...że zapomniałam, ale będzie tak jak Wy tu mówicie, czekanie czekanie i jeszcze raz czekanie na rozwarcie...chyba że zalicze się do grupy szczęściar którym to szybko pójdzie, ale niby dlaczego miało by to dotyczyć akurat mnie? 😞 będzie co będzie, nie boję się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...