Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

sioperka a sama idź 😁 😁 Twoja kolej powoli przychodzi 🙂 🙂 my z Bobasem to na koniec września mamy normalny termin 🙂 Loli się ociąga, Ty też, qrka to już w ogóle w kulki leci 😁 ( w pipki 😜 )
ja nie wiem dziewczyny...nudno już, jak tak nic się nie dzieje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

masz racje loli mieszaja tylko w glowie i chca naciagnac na kase jeszcze sie z moim naradze bo to on tez musi umiec mierzyc i jak sie zdecyduje to kupie zwykly elektryczny termometr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde Agaa ty o nudach mi nie mow, bo ja zaraz chyba wyjde z siebie, mam juz dosc siedzenia w domu !!!
Nawet nie mam sie czym zajac ani nic 😞 ciuszki poprane,poprasowane,popakowane ehh no i co jak ja teraz umieram z nudow i nawet nie wiem co mam ze soba zrobic czym sie zajac ani nic.
Tak szczerze to na ten komputer to juz poporstu nie moge patrzec.
Doszukuje sie jakis stronek zeby sie nachwilke czyms zajac ale juz nie moge.
Lezec mi sie nie chce, siedziec niewygodnie, dramat jakis.
Wiem ze jeszcze chwile i sie wszystko zmieni.
Ale to wszystko jakos mnie wykancza i samo siedzenie w domku mnie na maxa dobija i czuje sie non stop zmieta zmeczona, nawet ubierac mi sie nie chce, bo po co i tak to nigdzie nie wychodze masakra jakas 😞 odezwac sie nie ma do kogo moj znow pewnie o 22 wroci do domu jak nie lepiej zje cos wykapie sie i do spania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wam wszystkim za życzenia Kochane moje !! :*
A jak wam się nudzi zapraszam do mnie 😁 jest sałatka do robienia 😜
rybka do dokonczenia 😁 zaraz tzreba iść odebrać tort 😜
yhhh juz mi sie nie chce 😉 a od rana coś boli mnie brzuch 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik ja uwielbiam takie coś robić, wpadne i Ci pomogę 😁 i pojem przy okazji dobroci mniam 😁 😁
a tą rybkę to jaka robiśz? po grecku? pod pierzynką z marchewki? mniammMmmmmmmmmmmmmmmm!!!!! ale smaka mam!!!! o jacie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja was serdecznie zapraszam bedzie dużo pyszności 🤪
wpadajcie wszystkie 😁 nawet Anulke z Marcelkiem ze szpitala zabierzcie 😜
jakos mnie nie pociesza ta impreza rodzinna znów bedzie tylko duzo sprzątania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loli tez tak mialam ale was poznalam i tu mi czas szybko mija jesli jestescie bo czasami jest cisza zawsze cos by sie znalazlo do roboty w domu ale mi sie ostatnio nic nie chce jestem LENIEM dobrze ze chociaz umiem sie zmobilizowac do zrobienia obiadu.
godzine temu zjadlam sniadanie a teraz juz wpieprzam truskawki zmiksowane z jogurtem i lodami 🙂 normalnie pochlaniam ostatnio jedzenie jak odkurzacz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze jakieś na stanie mieli, i dopiero dochodza do tego jak bardzo szkodliwy jest...ale mnie szczerze mówiąc jakoś bardziej przekonuje temperatura z rtęciowego, niż z elektrycznego, a Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloo 🙂 ja jestem, byłam na kawce u koleżanki a Wy już 17 stron od rana fiu fiu ... 😜 - już nadrobiłam.
Ania wczoraj to chyba był wieczór pająków, siedzę sobie o oglądam TV i kątem oka widzę jak idzie, nawet cień rzucał taki był duży 😮 ale zanim wstałam z wypoczynku i doleciałam do światła śladu po nim nie było, zamelinował się gdzieś chaman jeden 😠 ja go jeszcze dojdę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow bobas skąd masz truskawy? 😁
ha! a leniem to też jestem 🙂 więc sie nie przejmuj, ciężko mi się zmobilizować do czegokolwiek teraz i chwilę porobię to muszę usiąść przed kompem - niby odpocząć 😁

Dosik a ja nawet lubię zmywać po takich imprezach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka wyganiają na porodówkę 🙂 chętna? 🙂 🙂

wizytę u gina masz jutro? dobrze wyczytałam? 🙂

Dosik jak w occie to nie...nie lubię, a nie wiem czy w ciąży w ogóle można ocet?hmmm 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam do terminu mam jeszcze 12 dni więc się LOli czepiajcie he he 😜 😜 😜 😜
ja pogonić trzeba ,żeby w końcu na tą porodówkę zawitała 😉 😉 😉
Loli ja też ten cały tydzień zamulam sama w domu ,bo mój ma do 22 robotę a jakoś zbytnio nie mam ochoty codziennie u mamy siedzieć .......zawsze coś tam w domku ogarną ,film na DVD sobie włączę i zleci........ale jeszcze chwila i będzie nam brakowało tej nudy jak nasze Skarbeńki dadzą nam popalić heh 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa masz racje taki rtenciowy wydaje mi sie ze bardziej poda ci prawidlowsza temperature niz taki elektryczny.
Kurde sama bym chciała sobie zrobic takie urodzinki swoje i duzo pysznosci przygotowac, goscie i wogule, podobaja mi sie takie imprezy.
Ale nie pamietam nawet kiedy ostatni raz obchodzilam urodziny w jakis szczegolny sposob 😞 bardzo to smutne ale juz nie lubie obchodzic urodzin zawsze staram sie nie zwracac uwagi na ten dzien!
Bobasgdybym miala pewnie swoj domek lub mieszkanie zaraz bym cos poszla sprzatac bo mam jakas taka ochote 😁 na non stop sprzatanie. A tak to w moim malym pokoiku nie ma co sprzatac juz nawet 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobas ja tez jestem straszny odkurzacz ostatnio ☺️
Agaa ja nie cierpię zmywać, zwłaszcza ostatnio tak mi brzusio przy zlewie juz przeszkadza ze najchętniej bym go na plecy przerzuciła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...