Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ehh no i widzisz Agus prubowalam ci to jakos wczoraj wytlumaczyc ze CC robia naprawde juz pod sam koniec jesli juz nie ma innej mozliwosci.
Ale ty uparta kobitka jestes 😉

Dzis masz wizyte u lekarza? jak dobrze pamietam? na która idziesz? dopytaj sie jego wszystko co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOSIK WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!

aLE MI BRZUSZEK MULI STRASZNIE, CZEKAM I CZEKAM.

Ela no ja ze swoim tez sie ciagle mijam. On ma swoje "biuro" w jednym pokoju a ja swoje w drugim i caly dzien siedzimy w swoich pracach ehhe. Ale nie moge sie nacieszyc ze jest blisko.

Loli ja Ci powiem ze bardzo sie dziwie ze Cie jeszcze nie bierze, wiesz dlaczego. A ja jak moj wrocil to znow pragnienie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwaa u mnie tylko raz odczulam skórcz, a tak to tylko stawia mi sie brzusio i twardnieje nic pozatym i tez wlasnie sie dziwie czemu nic a nic, wsumie wiadomo nie ma reguly.
Ale nie wiem jakos mi sie wydaje ze przenosze ta ciaze 😞 przeczucia hmm... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
Ehh no i widzisz Agus prubowalam ci to jakos wczoraj wytlumaczyc ze CC robia naprawde juz pod sam koniec jesli juz nie ma innej mozliwosci.
Ale ty uparta kobitka jestes 😉

Dzis masz wizyte u lekarza? jak dobrze pamietam? na która idziesz? dopytaj sie jego wszystko co i jak 🙂


Loli ale ja to wiem!!!!!!!!!! ja to wszystko wiem, bo czytałam o tym nie raz...ale się z tym nie zgadzam! rozumiesz? dziwi mnie to że tak się dzieje! i wkurza i frustruje ooo 🙂
a mojego gina i tak dzisiaj zaatakuje pytaniami o bezsens całej tej sytuacji...jak można tyle czekać i męczyć kobietki 😞
tak dzisiaj dzisiaj, po 16tej jak zawsze 🙂 więc potem zdam Wam relację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie nadazam z czytaniem Was pisaniem,hihi. Jaka sprzymulona po tej nocy jestem. Jak ania o tesciowej pisze to mi sie moja w calosci przypomina.a sprawe pieiedzy powinniem Twoj Janusz wyjasnic,bo inaczej wykonczy Cie ten stres.To sa Jego rodzice, ja to tez przerabial i teraz moj Lukas zz nimi na te tematy gada,a aj milcze i juz tak sie nie stresuje.

Loli pisalas ze jaks z krzyza ten skurcz mialas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
on z nia kiedys gadał, mówił jej, zwracał uwagę a nawet sięczasem wydarł co u niego jest niespotykane, ale to jest taki typ babsztyla co wie wszystko najlepiej i nic tu nie pomoze jak ona mowi ze cos jest zielone to to k**** jest zielone chociaz bys nie wiadomo jakie dowody dawała na to ze nie jest to jest! ona wie najlepiej wszystko. a takie pierdoly czasem opowiada, mi kiedys powiedziala ze w starozytnosci mieli laptopy itd. gadam jej ze mieli jakies tam bardziej rozwiniete technologie itd ze madrzy ludzie byli i cos tam osiagneli co dopeiro za iles lat bylo mozliwe ale ze laptopów i jakichś chipów i takiej elektroniki i technologii jak dzis to nie mogli miec i nie mieli na pewno to powiedziala ze mieli tylko potem był wybuch czy cos i zniszczylo to wszystko ale mieli!! 😮 no to co tu wiecej gadac z takim czlowiekiem, moja siora byla u mnie i sie zasmiala pod nosem, to potem tesciowa mojemu mowila ze sie z niej smiejemy!!!! teraz moj janusz nie gada jej nic jak ona zaczyna swoje wywody, on to przemilczy, wkurza mnie to ale wiem ze nie ma innego wyjscia. i wiem tez ze jak ona juz przesadzi to on sie na nia wydrze, ona tez to wie ale tak zawsze sprawdza go chyba ile wytrzyma. malpa jedna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania17 nie nie skórcz miałam brzucha 🙂 kregoslup to mnie dzis boli w okolicach miednicy
Agaa nie dokladnie pamietam ze kilka dni wczesniej mialam ostatni okres 😉 niz im podalam.
ale wsumie wiesz nie stresuje sie wogule tym, bo chciala bym miec juz wsumie to za soba, ale jak widze ze sierpniowki jeszcze tam sa w 2 paku wjec jakos mnie to nie przeraza, nie ma reguly ze 2 wrzesnia masz urodzic i koniec kropka 🙂 co ma byc to bedzie czeka mnie jedynie czekanie, jeszcze mam caly rowny tydzien 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobre masz podejście, chyba najlepsze z możliwych 🙂
ale swoją drogą to ciekawa jestem czy znajdzie się jakiś śmiałek ( śmiałkinia? 😁 ) która Cię wyprzedzi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc brzuszki ja na chwile chyba dzisiaj bo mnie tak wszystkomboli tzn ta kosc kręgosłup brzuch i wogole dupa blada.
Dosiczku kochany wsiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘
Dobrze ze u Ani i Marcelka oki, a jezeli chodzi o moja noc to wyglada tak samo od kilku tygodni wiec nie ma co gadac i narzekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu17 to trzymaj się i odpoczywaj ile się da 🙂

Ech Eluś Ty to się męczysz bidulko 😞 mogło by się to już skończyć....

ja też idę powoli coś porobić, skończę pakować torbę do szpitala 🙂 wypadało by już... 🙂
do potem brzuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry dziewczyny 🙂
ja dopiero wstalam 😜pierwsza raz od niepamietnych czasow sie wyaspalam 🙂troche wstawania bylo na siusi ale szybko zasypialam.
no i dzisaj zaczynam 36 tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bobas gratulacje 😘 pamietam jak kilka tygodni temu tez jak mialam 36 tydzien to juz wtedy sobie wkrecalam o jejku teraz to juz w kazdej chwili wsumie moge urodzic , bo dzidzia juz przygotowana na wyjscie 🙃
A dzis mija 39 tydzien i cisza 😆 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki loli 😘 ja sie ciesze bo 36tc oznacza donoszona ciaze 🙂 ale jak tu czytam jak piszecie ze wasze bobasy takie aktywne sa moj to da mi malego kopniaka i pozniej cisza na jakis czas 😞 az go budze czasami zeby sie ruszyl bo sie martwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...