Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja wiem dziewczynki że czasem się czeka na rozwarcie tyle czasu, ale sprzeciwiam się temu! to jest bez sensu! jak można tak kobiete męczyć? dać na wywołanie, kobieta ma skurcze, a gówno za przeproszeniem z tego jest i i tak idzie na CC!! wrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wiecie co myślę że jest lepsze od takiej 17godzinnej męczarni? dziecko ułożone pośladkowo! od razu jedziesz i wiesz że będzie CC! a nie taka niepewność ile tam czasu spędzisz! 😞

Dosik ja ostatnią wizytę taką normalną miałam 3tyg temu 🙂 jutro kolejna i myślę że następną jeśli doczekam to będzie na za tydzień...ale kto wie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Agus mnie tez to strasznie wkurza bo tylko się męczymy a i tak biorą na CC!! zamiast dać jak widzą ze rozwarcie sie nie chce za bardzo zrobić a nie znęcać sie nad biedną kobieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Eluś kochana za zrozumienie 🙂 😘
ja nie mówię żeby po dwóch czy trzech godzinach od odejścia wód od razu robić CC, ale tak jak Ela napisała, skoro widzą po 6 czy 10 godzinach że rozwarcie nie postępuje, to qrwa robić CC~!!!! a może hmmm....to Anulka chciała poczekać jeszcze? może jej pytali czy chce CC? nie wiem... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zdziwiło mnie to że powiedział mi że jak będzie już naprawde ciężko mi to mi rozmasuje tą szyjke by spróbować wywołać 🥴
powiedział tez tak którejś lekarz ? ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik ja tylko taka mądrala tutaj jestem 😜 tam będę jak trusia siedzieć cicho... 🙂 🙂

ale jutro się dowiem jak to jest od mojego gina, bo już wiem o co dokładnie go zapytać i Wam napiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik nie, nie uraczył mnie taką przyjemnością 🙂

hmm Loli no weź 😁 będzie co będzie, najwyżej tyle poczekam...mam jakieś wyjście? 🙂 ale jestem przeciwna temu że tak robią...i to jest frustrujące, bo poród bądź co bądź powinien być fajnym wspomnieniem, a nie traumą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOSIK placic to ja bede za pojedyncza sale do porodu tzn porod rodzinny 🙂 w warszawie jest tylko jeden szpital w korym nie pobieraja kasy za pojedyncza sale a tak to we wszystkich panstwowych pobieraja kase 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem...z tego co ja słyszałam, to np. szwagierce odeszły wody, pojechała, dostała oksy i po dwóch godzinach już leżała z mała w pokoju....
wiem że nie pytają, tylko mnie to wkurza! ale w sumie jak mnie to wkurza, to przecież droga wolna Agaa! do prywatnej kliniki trzeba było iść i tam masz tak jak chcesz!....

hmm Loli a ten epidrual...to może podali jej dużo wcześniej, bo decyzja o CC zapadła na pół godziny przed jej wykonaniem...a muszą to w ogóle podawać? po co to jest? to jest te zzo??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz w ogóle na to jakiś wpływ? 🙂 możesz się nie zgodzić? 🙂

wiecie czemu mnie te 17godzin tak przeraża? co byście powiedziały na to gdybyście miały spędzić te 17godzin zupełnie same....tak, dlatego mnie to przeraża 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...