Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

żeby dodac jednego posta czekałam 20 minut! 😠

Asiu kochana 🙂 uff pocieszyłaś mnie hehehe, na pewno urodzimy w ten sam dzień 🙂

a ja Wam się pożalę troche...bo jak byłam dzisiaj w tym rossmanie, to spotkałam moją świadkową, moją przyjaciółkę od 20 lat...co Wam pisałam, że tak się ostatnio ode mnie odsunęła. i jak mnie zobaczyła to było jej bardzo nie na rękę, jak by normalnie chciała się schować za farbami do włosów. i te jej hasła "miałam dzisiaj wieczorem do Ciebie dzwonić zapytać jak się czujesz" albo "musimy się koniecznie spotkać, koniecnie!" słabi mnie to! zawsze ją miałam za osobę bardzo ważną w moim życiu, bo bardzo dużo razem przeszłyśmy, moja praktycznie siostra, bo wszędzie i zawsze razem...a teraz co? musi mnie przestać to tak 'boleć' i muszę zrozumieć, że dzisiejsza sytuacja pokazała, że lepiej i chętniej by mi się rozmawiało z niedjedną z Was niż z nią...a z nią to takie na siłe "mm co tam masz w koszyczku? aaaa krem, fajny fajny, miałam, super sprawa" itd...a miała być chrzestną dla mojej Ewy.... 😞

pożalenia koniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eee tam olej ją Aguś i już. Jak coś jej zrobiłaś to niech Ci to powie jak baba babie , a nie omija Cię i tak się zachowuje. Krótka piłka i już 🥴 Nie lubię takich podchodów. Lepiej już było by wiedzieć , że nie ma ochoty na kontakty z Tobą bo zrobiłaś to czy tamto niż takie zagrywki z jej strony 🤨 Dziecinada!
KONIEC POCIESZANIA 😜
Za jakieś 40 minut musiała bym wyjść na taxówkę. Mój chyba nie zdąży dojechać, żeby mnie zawieźć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze dotłumaczę sprawę:
nie ma powodu żeby się obrażać i robić takie sceny, to się zmieniło od kiedy jestem w ciąży...na początku jeszcze się zaangażowała, a potem nagle odpuściła. hmm to chyba ma związek z jej nową grupą znajomych...mam to gdzieś 🙂 tak jak napisałaś: dziecinada 🙂
także dziękuję za zrozumienie 😁

Eluś to dzwon po to taxi dzwon 🙂 może jakiś przystojniak Ci się trafi 🙂 chociaż nieeee...Ty masz swojego 😁 może akurat zdąży?
a potem napisz co i jak u lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dupa... 😞 Nie zdąży. Muszę się wlec 40km tym posranym autobusem no. I jeszcze biedną Lunkę tu samą zostawić 😞 A przed chwilą rozbolał mnie brzuch . Takie skurcze jak na okres 🤔 Żebym tylko dojechała spokojnie do tego lekarza...A stamtąd zabiorą mnie rodzice do siebie i poczekam aż Krystian po mnie przyjedzie 🤢 Szkoda, że nie mogę Luny ze sobą zabrać 😞 Nienawidzę jej samej zostawiać w tym mieszkaniu!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ty to mnie non stop na ta porodowke wyganiasz 😉
Iwwaa a widzisz obstawialas na mnie ze pierwsze pujde a tutaj Anulka
Ja ogladnelam jakis film ze swoim pasuje jakis obiadek zrobic i zjesc zanim moj do pracy pujdzie.
U mnie paskudna pogoda na maxa leje,leje itp.
A ten brzuszek to juz mnie wnerwia zeby nadrobic 6 stron to chyba 20 min musze czytac bo non stop strona mi wygasa.
Zaduzo kobitek, obciazenie serweru jakies jest, albo admin moze cos robi.
Kurde przed chwila tyle mi z pipki wylecialo ze az sie przestraszylam 🤨 ale samo biale ale az musialam sobie wymienic wkladke bo cala morka. Lekko poklowa mnie w pipce ale daje rady 🙂
Krzyze okropnie bola, wjec cos mi sie wydaje ze jeszcze chwilke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly nie nakrecaj sie tak ze sie cos zacznie w drodze bo niepotrzebnie sie tylko denerwujesz cala droge. Ja wiem jak to jest ale tez sama jezdze autobusem do szpitala 🙂
Jeszcze Franus ma czas, chodz wiadomo roznie to bywa z tego co widac 😉
U mnie jeszcze 8 dni 🤪 🤪 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś! kurde to trzymaj się w tym busiku, żeby Ci się nic nie stało kochana...daj potem znać 😘 😘 😘

Loli a wysyłam Cię, bo teraz to Twoja kolej przyszła 🙂 a poza tym chce żebyś szybko miała to z głowy i szybko bym chciała już Oleńkę Twojej cudownej urody zobaczyć 😁 😁 😁 😁 to tak w skrócie 🙂
tez czuję że to jeszcze chwilka w Twoim przypadku Agus! ajjjj 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty sobie naładuj przed tym porodem komórkę Loli co byś mogła nam smska wysłać 🙂

swoją drogą to muszę sprawdzić ile taki sms za granicę kosztuje do Ciebie...pewnie nie aż taki majątek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie ten brzuszek zdenerwowal 😠nie moglam wejs ani wyslas posta to sie wrurzylam i poszalm sapc 😁i dopeiro wstalam 😜
ELUS czekam na wiesci jak wrocisz od lekarza i uwazaj tam na siebie 😘
AGAA a co do przyjaciol to u mnie tez sie nie sprawdzili po powrocie z Anglii tylko jeden nie zawiod i to kolega baby to bez kometarza 😞
ale wydaje mi sie ze lepiej ze teraz pokazala swoje drugie ja niz np po chrzcinach malej jak by urwala kontakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski w końcu udało mi się wejść na forum nie dość ,że mam przesrane z tym moim zasięgiem to dziś jeszcze jakoś na brzuszek nie udawało mi się w ogóle wejść.....więc nie ma w ogóle szans na to żebym przeczytała cokolwiek z tego co pisałyście 😞 😞 😞 😠 😠 😠 😠

napiszcie mi proszę co z Anulką ,bo nic nie wiem jak tam na porodówce rozpakowała się????????któraś jeszcze może do szpitala zawitała????proszę o skrót wydarzeń 🙂
pozdrowienia dla wszystkich.... 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus napewno napisze do was eska jak by sie cos zaczelo nic sie nie martw 🙂
Ja powidziam Anulke ze była w stanie do nas napisac i ze bidulka wogule myslala o nas zeby nas informowac, i tuz przed CC wyslala sms'a kochana 🙂
A jesli chodzi o koszta smsa do mnie to roznie zalezy pewnie od operatora 🙂
Ja juz pojedzona 🙂
Moj pojechal do pracy 😞
Wjec jestem do waszej dyspozycji 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda rano chyba o 7:00 odeszly jej wody pojechala do szpitala i sie meczyla do wieczora mieli jej podac oxytocyne ale chyba nie podzialala i zrobili jej CC (JAK COS POMIESZALAM TO MNIE POPRAWCIE:blush 🙂 Agaa chyba jest bardziej poinformowana to moze wiecej napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karol-tzw jej maz napisal nam tylko kiedy sie urodzil Marcelek jego wymiary godzine i date i powiedzial ze Anulka jak wroci to nam sama wszystko opowie.
Chlop pewnie wykonczony wrocil do domku i jeszcze na brzucha wskoczyl 🙂 zeby nas poinformowac 🙂
Wjec teraz czekamy na Anulke jak wroci a to ,troche potrwa jak miala cesarke a puzniej to sie juz wszystkiego dowiemy dlaczego ja miala co i jak 🙂
Wjec musimy sie uzbroic w cierpliwosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o to ANULKA GRATULUJĘ!!!!
BOBAS a wiadomo czemu cc????
mam prośbę niech któraś mi znajdzie tą stronę z postem gdzie jest zdjęcie Marcelka ,bo mi tak zamula net ,ze nie dam rady poszukać tej strony i proszę o wstawienie linka i wtedy jedynie dam radę odpalić tą stronkę..proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha czyli za dużo nie wiecie ale szok kurde jej facet nawet nam na brzuszku dał znać ....no proszę super ......ważne ,ze Anulka ma to już za sobą się juz nie męczy i małego synusia ma przy sobie

PROSZĘ POSZUKAJCIE MI JEGO ZDJĘCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...