Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kurde jak już lecimy po kolei aż mnie lekki strach obleciał......he he jeszcze tym bardziej ,ze coś biegunka lekka mnie złapała.... ☺️ ☺️ ☺️hmmmmm czyżby organizm się oczyszczał ...ja pierdziele aż strach.......LOLI A JAK TY SIĘ CZUJESZ JAK TAM TWOJE NASTAWIENIE ,BO JAK PATRZE NA TWÓJ SUWACZEK GDZIE 8 DNI ZOSTAŁO TO AŻ JAK TO MÓWI NASZA BUUTERFLY LEKKI SZOKENS MNIE ŁAPIE 😁..... 🙃 🙃 🙃 🙃
AHA I NADAL PROSZĘ O FOTKĘ MARCELKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No Sioperka u mnie tez lekki szok sie zaczol oczywiscie jak nam pierwsze Kasia25 napisala ze urodzila a puzniej to jak sie juz kobitki zaczely sypac to az szok 😮
Teraz jak juz Anulka urodzila to powiem ci tak szczerze ze lekko sie boje , bo wlasnie nigdy nic nie wiadomo co nas czeka wlasnie, no kurde 8 dni jak nic 🤨 🤨
Hmm u mnie bardzo duzo leci sluzu az sie obawiam ze wkoncu ten czop mi odejdzie albo wody.
Zauwazylam ze nisko juz na maxa brzuch, no i krzyze mnie lekko bola, wczoraj caly dzien zgaga, a no i codziennie klucie w szyjce mam 😞 bol troche przy tym jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słodki ten MARCELEK ŚLICZNIUTKI MALUSZEK!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
JA JUŻ CHCĘ MOJĄ OLIWKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LOLI no to nieźle objawów to ty juz trochę masz.....kurde jeszcze tylko chwila nam została........ja jak na razie to mogę powiedzieć ,że czasem mnie tam zakuje szyjka,plecy też nieraz zabolą ale nie jest to ból non stop trwający,zgagę to akurat też dziś mam cały dzień,śluzu też z lekka więcej ale nie są to porażające ilości ,wiec chyba jeszcze póki co mam kilka dni do porodu......brzuch chyba jeszcze mi nie opadł zbytnio......mój myśli ,ze po terminie urodzę a przyjaciółka stawia na koniec sierpnia he eh zakłady bukmacherskie robią......mi tam obojętnie byle by tylko mała zdrowa się urodziła 🙂
DAMY RADĘ!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka pewnie ze damy rady, kazda z nas to musi przezyc, tylko ta ciekawosc i wogule troche przeraza i wiadomo ze kazda napewno jest lekko zestresowana bo teg nie da sie przyjac na spokojnie 🙂
A wiadomo ze kazda juz by chciala miec maluszka przy sobie, ale przez co trzeba przejsc zeby go wkoncu miec ehhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie najgorsze jest to ,ze nie wiemy co nas tam czeka ,czego sie spodziewać a zawsze wiadomo ,że człowiek boi się najbardziej tego co nieznane..dlatego chociażby Kasi25 było pewnie z lekka łatwiej ,bo już miała 2 porody i wiedziała jak to wygląda a my jak sieroty.......no ale zawsze musi być ten pierwszy raz 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no obolała biedaczka na pewno niestety jest..... 🥴 🥴ale miejmy nadzieję ,ze szybko jej się to wygoi i dojdzie do siebie...wiadomo żadna nie nastawia się na CC ,ale co zrobić każdą może to spotkać......i to też mnie wkurza,że do końca nawet nie jest pewne czy się naturalnie urodzi......ale Anulka to twarda sztuka i szybko dojdzie do siebie 🙂 z Marcelkiem też wszystko na pewno w porządku......pewnie Anulka oczu od niego oderwać nie może......zazdroszczę jej już z lekka 🙃
mnie też martwi trochę to czy będę miała czym karmić.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łOOOOOO Loli ale wielki brzucho ale jaki ładny 🤪 🤪
No u mnie tak.
Pojechałam dzisiaj zobaczyc mebelki i KUPIŁAAAAAAM!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 Szerokie na 50 i gdzies tak głęboki, półeczki zamykane i jedna szuflada 😁 Bomba podoba mi sie 🙂
Także jestem zadowolona 🙂
Hmm cuu jeszcze miałam napisac. A no oczywiscie 15 stron do przeczytania ale dałam rade 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli piękny brzusio 🤪 a jak niziutko już 😉
Ania87 idę jutro na pewno na szkółkę także się zobaczymy 🙂 ps tez wybrałabym hot-doga 😜
Sioperka szykujmy sie, szykujmy bo nie znamy dnia ani godziny, ja jak dotrwam do piątku - mam wizytę u gina (a pewnie dotrwam) to powiem mu ze ja chce juuuuuuż!!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia ja chyba sie najbardziej twojego porodu nie moge doczekac, bo czekam na info co i jak w szpitalu 😁 co tam trzeba zabrac i jak to w praktyce tam jest. bede cie meczyc po porodzie o info tylko kurcze żebyś urodziła przede mną bo coś ta Twoja córcia nie chce wychodzić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nareszcie!! skubany brzuchol! nie dało się wejść 😞

Ani85 już Ci wszystko dziewczyny napisały...ja od niej ostatnia wiadomość że czeka i że wieczorem podadzą jej na wywołanie dostałam koło 16tej, 17tej, a potem cisza...i o 23;30 sms ze slowem 'cesarka', a 00;04 sms ze zdjęciem które już widziałyście 🙂
jestem bardzo ciekawa jak to tam przebiegało i co nam Anulka napisze 🙂 a wiemy że pisać lubi długie posty, więc na pewno się takowego doczekamy 🙂

Ciocia Aga dziękuje za brzuszek Loli 😁 😁 😁 gigant! mam nadzieje że w takim stanie pokazujesz nam po raz ostatni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziewczyny powiedzcie mi...bo już o to pytałam, ale nikt nie odpowiedział :>

czy Wy też macie wrażenie że między nogami nosicie balon z wodą?? i jak by zaraz miał pęknąć? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje kobitki 😉 a no wielki wielki 😉 jeszcze do przodu sie nie przechylam ale ledwo co brakuje hihi 🙂 no tez mi sie wydaje ze juz bardzo nisko sie on znajduje

[size=16]DZIEWCZYNY NAPISAL DO MNIE NA GG KAROL-MAZ ANULKI
Wjec wsumie powiedzial ze: Anulke strasznie boli brzuszek no wiadomo jak to po cc , i ze cc miala dlatego ze rozwarcie miala tylko na 5 cm 🤨 🤨 jutro moze jakies zdjecia bedziemy mialy 😉 MARCELKA 😉 a no i ze Anulke najpredzej wypuszcza dopiero w Sobote bo musi byc na obserwacji równe 4 doby.
No i oczywiscie kazalam mu pozdrowic Anulke od nas wszystkich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam tylko na chwilkę,
Loli brzusio cudowny 😘
Czuje się fatalnie, nie mogę leżeć. Mały prawie w ogóle się nie rusza, muszę go pobudzić, żeby się wypiął co jakiś czas. Jest mi niedobrze, nie mogę sobie znaleźć miejsca.
Jakby się coś działo dawajcie znać, bo raczej nie usiedzę przed kompem..
3majcie się wszystkie i spokojnej nocy 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...