Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Iwwwa na pewno wyślę Ci smska z informacją która z nas będzie następna 🙂

Bobas hmm...co to znaczy że się zastanowimy co zrobić dalej? 🙂 jakies szybsze wywołanie? czy o co chodzi? 🙂

ja sobie daję tą magiczną granicę 1 września...wcześniej szczerze wątpie, a potem niech się dzieje co chce 🙂 no i zobaczymy co mi gin jutro powie 🤪 nie doczekam się chyba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dlatego ja z moim na zakupy już nie chodzę 🙂 tzn...w sumie to można poweidzieć że 'jeszcze' nie chodzę, bo od tej soboty on będzie musiał jechać ze mną, albo za mnie bo mi jest zwyczajnie ciężko!
jak teraz wróciłam z miasta...pewnie macie to samo, ale miałam głupie wrażenie - oprócz bólu w kroczu - że między nogami mam balon z wodą który zaraz wypadnie 🙂 brrr...

qrka ja też mam przeczucie że Ty ruszysz tak lada dzień, jeszcze w sierpniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaskawie mnie nie poinformowal co ma znaczyc" zastanowimy sie co zrbic dalej" 😁 przypuszczam ze wszysko zalezy od poziomu cukru we krwi no i jak maly bedzie sie sparawowal na KTG.Ja dzisja adasia widzalam na USG juz bym go chciala trzymac w ramionach 🙂 chyba juz jestem gotowa na jego przyjscie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam do zywych, do poludnia jeszcze kiepskawo ze mna bylo ale juz jest dobrze. nie zycze nikomu takiego bólu głowy jak ja wczoraj mialam. widze ze aga nie potrzebnie do Ciebie pisalam skoro Ty pierwsza poinformowana bylas. aa myslalam ze spisz jeszcze i Ci niespodzianke zrobie..
bobas jak ty juz rodzic chcesz?termin masz po mnie a juz Ci tak mówią.. kurde może przez ta cukrzyce cos... a spadl ci cukier?bylam w poniedz w diabetolog i mowila ze tak na 2tyg przed porodem czasem pozniej , spada cukier, tzn obniza sie i sa lepsze pomiary i mozna poznac ze porod blisko. a ja tak mierze nei mierze to nie wiem, ale ty widze to sumiennie robisz to moze cos zauwazylas. no i 17.09 klada mnie do szpitala.. 😞 musze dopytac gina czy klada i czekaja czy klada i wywoluja, bo jak czekaja to ja dziekuje, męża zamęczę przed 17 jak cos.

a jeszcz z dzisiejszych wiadomosci to tesciowa nie wkurwia... jak cholera. polazla ziemniaki kopac sama i sie skarżyła januszowi że sama kopie bez pomocy. tzn czyt. że ja jej nie pomagam. no chyba ją pogrzało, będę tam z nią sterczeć i się po ziemniaki schylać z takim brzuchem. chce to niech kopie jak nie ma co robic, ja nie zamierzam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Loli u mnie też się tak muli brzuszek, że szok 😠 Denerwuje mnie to... Znowu mi się zaczął atak swędzenia 😞 No zwariuje no... A Agulce to my się na kartę musimy złożyć 😜 Aguś dawaj numer konta i każda po 5 zeta wpłaci na forumowy kącik przepływu informacji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu ja mierze sumiennie no i zauwazylam ze moge sobie na wecej pozwoli do jedzenia ale to tez zalezy od dnia.Lekarz mi powiedzal ze jak lozysko jest juz dojrzale to wtedy cukrzyca sie zmniejsza 🙂 no i ze nie moge przenosic ciazy jesli mam cukrzyce wiec dlatego mowie ze wczesniej urodze 🙂
A czemu cie klada 17.09 do szpitala? to juz tak na porod?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby Aga oby 😜
Aniu nie przejmuj si e teściowa, chyba jej się coś poprzestawiało ze oczekiwała ze będziesz z nią kopać te ziemniaki.
Ja się muszę położyć na chwilę bo przez te moje biodra w nocy to nie dało rady spać, będę później brzusie, papaaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie bo wtedy mam termin porodu a przez ta cukrzyce to wzrasta ryzyko, tak mi powiedzial, boje sie tylko ze oni mnie tam poloza i beda obserwowac zamiast wywolac porod i moge sobie tam i miesiac lezec 😞 musze dopytac. a ty wiesz cos moze co to sie moze stac ze wieksze ryzyko, skoro cukier spada to co? dlaczego po terminie nie mozna byc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na tarczyce mialam juz dawno badanie i wyszal mi niedoczynnosc 😞 do konca ciazy musze brac jedna tabletke rano pol godziny przed jedzeniem.
A co do badan to dziwne ze juz masz nie robic tym bardziej ze masz cukrzyce ja co miesiac mam kre,mocz a teraz jeszcze posiew z pochwy i jeszcze serologi kiły,no i ostatnio antygen HBS to wszystko wymagaja u mnie w szpitalu do porodu.A u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, to pretensje do Anulki 🙂 🙂 miejmy nadzieje że te Twoje bóle już prędko albo nigdy...nie wrócą! a teściowa chyba na głowe upadła, albo tą kopaczką się uderzyła...bez przesady!

e tam po 5zeta 😜 wszystkie smsy, albo ich większość wysyłam z bramki internetowej, więc za nie nie płacę 🙂 a fajnie potem dostawać takie serie smsów od Was " ooo jak fajnie ze urodziła" , "suuuper" itd itp 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się modlę żeby mój zdążył rozwieść towar i zawiózł mnie do lekarza bo boję się tego autobusu. W ogóle chciałam się przejść na PKS pieszo to mnie skrzyczał, że mam taxówką jechać bo to kawał drogi i że teraz już mam sobie tak nie pozwalać 😮 No widzicie....Wrócił i się sadzi 😜 hehe Robię sobie spaghetti. Miałam taką chęć na takie perfidne z paczki , więc się gotuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia idziesz jutor na szkole? ja ostatnio nie poszlam na cwiczenia tylko na hot doga 😁 i mialam wyrzuty sumienia. jutro chyba ide ☺️
konczy sie sierpien a ja pracy mgr nei ruszylam! bedzie przewalone! jeszcze teraz musze pelno papierow z praktykami pozalatwiac i powinnam juz to dawno zaczac. a tu pelno prasowania ukladania, torba nie spakowana, nie wsyzstko kupione, i tak sie skupic nie moge. łóżeczko czeka do lakierowania a mój nie ma czasu bo pracuje duzo ostatnio. sioperka miala racje ze tak wczesnie sie za przygotowania zabrala!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu szczerze to z wrazenia jak mi powiedzal ze urodze przed terminem to nie dopytalam 😜
jedynie mi powiedzal ze w trakcie porodu co 2 godziny mam mierzyc poziom cukru bo moze mi spasc za nisko z wysilku i wtedy mam wypic sok jablkowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi muli dzis ten brzuszek, co sie dzieje?
no ja z tymi badaniami nie wiem o co mu chodzi, ale ta diabelotog to samo gadala ze juz nie bardzo kiedy jest i sie nei dziwi ze mi nie kazal robic. ostatnie wyszly w miare to moze dlatego, bo co 3tyg mialam mocz a krew co druga wizyte. o innych nie wpsominal, to Wcos tam to mialam juz dawno, nic nei mowil ze jeszcze raz mam robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, no może coś w tym jest Aniu 🙂 aż się boję jutro na wagę u gina wchodzić...moja domowa to już nie ma takiej skali, wchodzę na nią a ona wyświetla ERROR ERROR! 😮

🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...