Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u mnie to w ogole cała torba niepotrzebna była... bo wziełam ciuszki dladziecka a okazało sie ze nie trzeba bo tam szpital daje. a wszystko dlatego ze wylądowałam w innym szpitalu niz miałam rodzic .... miałam pecha i do mojego szpitala mnie nie przyjeli bo był remont porodówki...
najbardziej niezbedne rzeczy były dla mnie np mydło, szczotka do zebów, szczotka do włosów, gumka do włosów, majtki jednorazowe, wkłady higieniczne (dosyc sporo) reczniki ze 2 do wycierania, wygodne klapki, szlafrok, papier toaletowy ( w tym szpitalu trzebabyło swoj miec 🥴 🥴 a ja oczywiscie nie zabrałam , nawet mi to do głowy nie przyszłoi całe szczescie miałam zapas husteczek higienicznych) no i jakies kosmetykidla siebie tonik kremy balsam jakis... ja wziełam jeszcze stanik do karmienia a jak pielegniarka zobaczyła ze mam zalozony to natychmiast kazała mi zdjac nie wiem dlaczego .... 🥴 🥴 🥴 🥴
ale ogolnie było fajnie w tym szpitalu personel bardzo miły dlatego pewnie miło ten czas spedzony w szpitalu wspominam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eloite Loli się nie odzywa, więc kto wie co teraz robi? 🙂 chyba że jej Bartek ma wolne i znowu się ostro sioperzą 😁

a Wy dziewczynki macie pozdrowienia od Iwwwy! jeszcze też w dwupaku 🙂 zajrzy jak tylko będzie miała czas 🙂

Eluśka wyboc jeśli obudziłam... 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też napisali o tym papierze toaletowym...ale wezmę chusteczki, w razie W mój mi też go przywiezie 🙂
jeszcze weźcie sobie możę jakiś notesik i pisadło żeby coś zapisać co ma zabrać Was chop z domu 🙂 bo mój to pewnie na słowo zapomni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane widze ze tez macie dlematy codo kąpieli...
ja jak Sare myłam zwykłym mydełkiem NIVEA baby ładnie pachnie i nie szczypie w oczy , i tym tez myłam włoski Sarci, jak sara miała 3miesiace zaczełam jej myc włoski już szamponem a raczej płynem Niveababy do ciała włosków ale mydełko tez dalej używałam. Moja Sarulka baaardzo sie łuszczyłaprzez pierwszy miesiac i musiałam ja baaardzo mocno oliwkowac nawet kilka razy dziennie. ale tak jak mowicie zalecają tez mycie dziecko w zwykłym mydle i zadnej oliwki ja jednak wybrałam te pierwszaopcje i Sara ma delikatniutka i gładka skórke, moim zdaniem szare mydło zalecałabym alergikom.... no ale trzeba byc na wszystko przygotowanym
aha .... przez 2pierwsze miesiace do wody dolewałam emulsje do kapieli (parafine) Oilatum zeby bardziej nawilzała skóre bo przezto ze sara sie łuszczyłamiała taka suchą. potem juz było ok. nie jest to drogie bo chyba za 300 ml zapłaciłam 15 zł a na prawde sa efekty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu szkoda smsa 😜 jak będzie siedział koło mnie to nie będę przecież do niego smsa pisać, tylko mu drukowanymi, dużymi literami napiszę na kartce 🙂 może nie zapomni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff,kuchnia juz prawie blyszczy.Nadrobila to co pisalyscie. Chyba zdecyssuje sie na mydelko ,a jakby skora sie luszczyla to wlacze oliwke do kapieli albo do smarowania.Polzne mowily zeby nie kupowac odrazu za duzo ,tylko potem dostosowac do skory Maluszka, ale wiadomo chcemy miec wszystko pod reka i byc przygotowane.Ja przygotuje notesik i duzymi literami bee pisac ew.liste ,postaram sie jedank byc spakowana ze wszystkim bo szpital daleko od domu mamy.i predzej bede musiala z pomocy tesciowej korzystac niz meza a to chcialabym ograniczyc do minimum, bo potem bede cale zycie sluchac jak to ona nam pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następna zwolenniczka teściowej 🙂
kurcze, a moja walizeczka jest za mała żeby wszystko w niej zmieścić...a nie wiem jak jest u Was, ale u nas podobno położne ryczą że się z ogromnym tobołem przyszło! jak nei zapewniacie wszystkiego, to jak mamy się zmieścić?! kosmetyków tam nie będę brała do malowania 🙂 no chyba że kredkę do oczu tylko 🙂
Aniu a można wiedzieć w jakim wieku jesteś mamuśka? 🙂

jak Loli nie wpadnie do 12tej naszego czasu to zaczynam się nakręcać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teściowych to się jakoś z góry nie darzy jakąś specjalną sympatią 🙂

przed chwilą dostałam tego stanisława z allegro...nie jest taki zły, nawet wygodny...ale tu odstaje, tam odstaje...fe....mój jak go zobaczył to mówi "taki corny? będziesz straszyć nim dziecko i pić nie będzie" 🙂 no i miał byc koronkowy, a ten jest zwykły szmaciany...ale w ogólnym rozrachunku za takie pieniądze oceniam go na 4 z minusem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa laski wezcie laktatory jak macie bo mleko leci po porodzie jak z kranu no i wkładki albo pieluchy tetrowe zeby jakos zatamowac ten wodospad. ja nie miałam laktatora i jak na noc pielegniarki zabierały dzieci to ja juz o 5 wstawałam i krzyczałam zeby dały mi dziecko bo sie zaraz we własnym mleku utopie 😁
no to pakujcie sobie torby wrzesniowki pakujcie bo zaraz wasza kolej 😁 😁 😁 ale ja wam zazdroszcze 🙃 🙃 🙃 😘 🤨

haha ja na przed ciaza miałam takie małe cycki ze myslałam ze takiego małego rozmiarunie bedzie a co do czego przed porodem takie iwelkie mi sie zrobiły ze chyba c musiałam kupic haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!!!
witam wszystkie nowe brzuszki 🙂
MARCELEK sliczny aniolek 😘
ja wlasnie wrocilam od lekarza i wszystko ok troche mi strachu napedzila polozna ze serce za szybko bilo na ktg ale pozniej na usg wyszlo ze wszystko jest ok 🙂
co do plynu do kapieli to kupilam oillan to jest zastepnik tego oilatum skladniki ma te same a jes duzo tanszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No witam 😘 ☺️
Tak jak Agaa pewnie zauwazla moj rano ma wolne, teraz akurat pojechal do sklepu zrobic jakies male zakupki a ja oczywiscie nadrabialam 20 stron z rana 😉
Wjec melduje sie oczywiscie jeszcze w dwupaku 😉

ANULKO TY MOJA KOCHANA GRATULACJE DLA CIEBIE I MEZA ZA WYTRWALOSC W TYM CIEZKIM DNIU!!!!!

MARCELEK JEST NORMALNIE BOSKI AZ SIE NAPATRZYC NA NIEGO NIE MOGE

U mnie wsumie dzien sie zaczol lekkim kluciem :/ wczoraj znow nie moglam spac bo oczywiscie mala mi tak wiercila po dole ze myslalam ze zwariuje ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde no tak teraz to nie ma zadnej 😉
Ej czy wam tez tak beznadziejnie chodzi brzuszek? lewno co sie te stronki laduja wredne blee.
Ja czekam az moj wroci ze sklepu i biore sie za gotowanie obiadku, wjec pewnie dopiero jakos kolo 16 do was zagladne no chyba ze uda mi sie jakos dorwac kompa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli a ja już myślałam że Ty się rozpakowujesz 🙂 eee szkooooda 🙂 :**

Aniu tak, taki specjalny do karmienia...hmm jak chcesz to Ci podam tą akcję, nie wiem co to znaczy nietypowy rozmiar 🙂

Asiu to super że z Adasiem wszystko dobrze 🙂 a mówiła znowu że mozesz wcześniej urodzić? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kochane,
wpadlam tylko na chwilke i wyszukalam zdjecia Marcelka. ŚLICZNIUSI!!!!!!!
Jejku jak ja tez juz bym chciala.
Niestety nie mam kiedy nadrobic wszystkiego, bo wlasnie od kilku dni zaczelam prace. Co prawda w domu i przed kompem ale ile zrobie tyle zarobie. Potem w Anglii bede kontynuowac i zajmowac sie małym, wiec bardzo mi na treke. A płatna za godzinę więc teraz chce jak najwiecej posiedziec bo jak bedzie mały to juz krocej, a nie ukrywam ze zalezy mi na kasie.
A jak wieczorem koncze to nie mam juz sily nawet zajrzec, bo kregoslup siada.
Kurcze ja tez juz chce!!! Jakies mam dziwne przeczucie ze to bedzie na dniach.
Agulka bardzo Cie prosze o info jak by sie cos dzialo.
Loli a jak tam u ciebie? Czekam na wiadomosc ze u Ciebie sie zaczelo hehe
Umykam dalej dzialac, moze uda mi sie wieczorem zajrzec.
Trzymajcie sie Kochane i BUZIAKI :************************
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedzalek mam isc na KTG i powiedzal ze wtedy juz ciaza bedzie donoszona 🙂 i sie zastanowimy co zrobic dalej 🙂Ale wczraj badal mnie inny lekarz i dzisiaj tez inny- jak to na izbie przyjec bywa 😞 tez wiec nie wiem na kogo trafie w poniedzalek i co on powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloo 🙂
my już po zakupach, ach te chłopy nawet nic pooglądać nie pozwolą 😠 (przynajmniej mój uczulony na wszelkie zakupy) ''...... no bo przecież przyszliśmy tylko po wyrzynarkę''
GAD DEMMMET! ehhhh szkoda gadać skończyło się na kazaniu i wsio 😉
Iwwa ja tez mam jakieś dziwne przeczucie ze to już na dniach 🤪 zwłaszcza ze niunia się rusz jakby trochę niecierpliwa była już, tez już jej ciasno.
Marcelek prześliczny!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...