Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kalol dziękujemy za wiadomości i GRATULUJEMY!!! - 🤪
biedna nasza Ania tak ją wymęczyło 😞 ale najważniejsze że mały cały zdrowy, rodzice zachwyceni, teraz Ania niech odpoczywa sobie, spisała się na medal 🤪 Kochana nasza!
Ale się cieszę że już po wszystkim 🙂 GRATULACJE RAZ JESZCZE!!!
Agaa zakładam wątek bo jestem pierwsza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek gratulacyjny założony 😎
a ja już na kompie bo moje biodra mi już spać nie dają 😞 a na pleckach to już tez mogę pomarzyć. Posiedzę, odpocznę i kładę się zaraz. Cieszę się ze zaglądnęłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuchatki,co za mile wiadomosci 🤪
  • ANIU MOJE GRATULACJE I WRACAJ DO ZDROWIA[color=black]bidulka nasza tak sie nameczyla no ale juz ma Marcelka przy sobie
  • A Wy dziewczyny jak sie czujecie bo ja jakos coraz bardziej zmeczona chodze i nic mi sie nie chce,chcialam zapytac moze ktoras z was ma lozeczko turystyczne zamiast normalnego lozeczka ?
  • [/color]
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Oj wszystkie jeszcze śpią 😞 Mój pomaszerował już do pracy. A mnie takie swędzenie dopadło, że myślałam, że się nie powstrzymam i wydrapię Franka ze środka 😞 Chodzić się nie da, leżeć się nie da tylko szału idzie dostać!!! Dobrze, że dzisiaj do lekarza...Powie mi czy szyjka się skraca i może dlaczego tak swędzi okropnie!!!! I muszę się wypytać jak to u nas jest z porodami rodzinnymi i jak to wygląda w ogóle wszystko...Coraz bliżej, ja coraz bardziej niespokojna...I strasznie boję się jechać tam autobusem, ale cóż.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    heloo 🙂
    a ja już po śniadaniu i na zakupy, co prawda nie fajne bo Dawid będzie kupował jakaś wyrzynarkę, ale przynajmniej centrum handlowe zaliczę 😜 i pochodzę trochę, a nie tylko w domu i w domu 🙃 na razie brzuszki
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Udało naszczęscie 😁
    aaa wiesz co generaknie dobrze 😉 , ból kości dalej jest ale to normalne 😜
    napisałam włąśnie Adze eska o Anuli bo nie wiem czy ktos dał jej znać 🙂
    a jak Ty się czujesz Elka ?? 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...