Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agusia słońce, zaraz poczytam.
ale ja te etapy znam...a chodziło o moje marzenia dot. porodu i to czemu Anulka musi tyle czekać.

a że ja jestem bardzo podekstyctujący się człowiek to się tak tym ekscytuje i czasem zadaje dziwne pytania 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzisiejszym ktg na samym poczatku serduszko slabo bilo 😞 ale pozniej bylo ok ale lekarka stwierdzial ze jutro znowu mam miec ktg i usg zeby sie upawnic ze wszystkko jest ok a jak sie to powtorzy to chyba bedzie chcial mnie zostawic w szpitalu bo adas jest juz bardzo nisko i lozysko mam juz prawie w III stadium rozwiniente mowila ze w ciagu 2 tygodni powinnam urodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo 🙂 to całkiem możliwe że mogą Cię zostawić na obserwacji 🙂 ale super że tak Ci powiedziała...że do dwóch tygodni 🙂 tak jak mi wtedy powiedział mój gin 🙂 super by było...
nic tylko się pakowac Asiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poród powolny – polega na bardzo długim przebiegu pierwszego etapu. Skurcze macicy są zbyt słabe lub występują zbyt rzadko, aby poszerzyć do odpowiednich rozmiarów kanał rodny. Poród powolny przyspiesza się poprzez stosowanie dopochwowych czopków nasączonych prostaglandyną lub stosowaniem kroplówki lub zastrzyków z oksytocyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co napisałaś Loli i to:
Najprostszym sposobem przyspieszania pierwszego etapu, zazwyczaj najdłuższego w całym procesie porodowym, jest utrzymywanie kobiety w ruchu tak długo jak długo jest ona jeszcze w stanie chodzić. Ruch ten polega zwykle na spacerowaniu, ćwiczeniach rozciągających na piłce lekarskiej, trenowaniu oddechu potrzebnego przy drugim etapie porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobas to też nigdy nic nie wiadomo...że lekarze tak mówią to nic nie znaczy...ja bardzo bym się chciała sugerować tym że mój mówi że po tej wizycie jeszcze tydzień i urodzę...ale coraz częściej nastawiam się że jednak tak nie będzie...

i napiszę Wam pierwszy i ostatni raz: nie chce być tam sama 😞 dam sobie radę, ale nie chce tego przechodzić sama! nie chce sama rodzić!! qrwuś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde Agaa nie dasz rady namowic swojego?? jakos bo bez jaj zebys to sama przechodzila przecierz on tak samo pragnie Ewuni i wogule.
A moze jak sie zacznie cala akcja porodowa i ta panika i wogule to moze mu serce zmiekknie i zostanie z toba albo chociarz przy samych skorczach bedzie tak jak Karol , Anulki.
Czy u was musicie wczesniej im zawiadomic ze chcecie porod rodzinny ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa kochana jak bym mogla to bym poszla z Toba 😘 a moze da sie jeszcze ten twoj namowic niech tylko bedzie przy bolach a jak zaczniesz miec parte to niech wyjdzie bo wtedy to juz bedzie polozna i mozesz zostac z nia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może...nie chce o tym gadać, napisałam to po to żeby się trochę popłakać i już mi lepiej 🙂

hmmm nie, raczej nei trzeba wcześniej tego zgłaszać....plus taki że nie będę musiała czekać na wolną salę do porodu rodzinnego 🙂 hyh

Loli bobas a u Was trzeba??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja jak zajade do szpitala to mowi ze porod rodzinny i jak sala jest wolna to placisz i masz pojedyncza sale.A jak nie to czekasz w kolejce az sie zwolni ale podejzewam ze zawsze sie znajdzie bo szkoda by im byl straty pieniedzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem skończyłam to okno i balkon, rozmawiałam jeszcze z mamą prawie pół godziny - cholerne problemy w domu 😞 FUCK 😠
Agaa, gagatku, a nie chciałabyś z kimś innym tylko z mężem ?
Bobas nie nastawiaj sie tak na te przepowiednie ja już tak ponad 3 tygodnie chodzę a miałam urodzić za tydzień góra dwa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc brzuszki oczywiscie nadrobiłam 13 stron no ale wiem juz co i jak.
Jezeli chodzi o Anulke to wqrwic sie tylko mozna ze ja tak meczą biedna, jakby coś to Agus daj mi znac przez eska nawet z bramki orange czy jak kolwiek.
aa i Aga wez swojego za dupe i powiedz mu ze ma byc przy Tobie. Moj Sebek tez sie zaczal wykrecac i wogole ale nie ma to tamto ma byc i juz. Bo mu rodzice nagadali ze moze miec uraz pozniej do mnie i wogole 😠 Cholernie pomocni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...