Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agaa to jednak nie jest tak chop siup ona pewnie non stop pod KTG jest przypieta i nic sie jej nie dzieje, a lekarze poprostu czekaja na nature zeby sama cos zrobila, a jak narazie nic nie zagraza dziecku tetno jego jest wpozadku i wogule no to beda czekali, jedna bedzie rodzic 3 godzina druga 10.
A jak juz ma tak wysokie skorcze wjec moze jednak rozwarcie sie jej zacznie robic a moze juz sie zrobilo.
Dobrze ze Karol jednak z nia jest i nie jest tam sama, ale i tak to ja podziwiam ze tutaj do nas pisze i nas informuje co sie dzieje i wogule 🙂 dzielna nasza kochana pewnie podekscytowana jest wszystkim i wogule szok w dodatku, bo to juz teraz z godziny na godzine wszystko sie moze zmienic 🙂
A pewnie jak do wieczora nie bedzie zadnych postepow no to sie dopiero za nia wezma 🙂 i jej pomoga Agus :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no właśnie, może ona to tak ujęła..też pomyślałam o tym samym co Ty Martuś 🙂

Dosik na pewno ją męczy!! sama akcja porodowa to już będzie pikuś przy tym czekaniu! szlag mnie trafia z tego powodu!! ja tak nie chce!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli!!! to wg mnie powinno być tak!
przyjeżdza taka kobieta do szpitala, z takimi objawami jak Anulka, podłączają pod KTG, robią usg, sprawdzają czy dzieciątko zdrowe, więc OK - wywołujemy poród~!!! podają oksy i dawaj na stół, coś idzie nie tak - robimy CC!! czyż nie?? muszę z moim lekarzem pogadać jak to jest, bo oszaleć idzie! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik, no moja kolezanka miala tylko rozwarcie na 3 cm i tez miala CC no ale to juz nie jest wina nikogo.
A przecierz lekarze musza rozwazyc co zrobic, a nie ze po 2 godzin aaaaa nie ma rozwarcia to CC tak to kazda by na cesarce ladowala , mi sie wydaje ze oni wiedza co robia.
Nie ma co pochopnie szybko podejmowac jakiejs decyzji, jesli moze akurat urodzi naturalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agula z tego co ja wiem to w każdym szpitalu jest ten problem że oni czekają na nie wiem co ;/
ale wyczytałam że jak Anulka nie miała skróconej szyjki anie rozwarcia to pecherzyk mogła przebic przez sioperzenie i teraz dlatego to sie tak wolno odbywa ale nie wiem czy to prawda 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik to też nie jest reguła - szwagierka dostała oksy i po minucie zaczęła mieć ostre bóle.
być może boli bardziej jak to któraś pisała...ale przynajmniej akcja trwa krócej, dziecko jest mniej umęczone ( bo nie powiecie mi że małe też się nie męczy!! ) i matka i wszyscy zadowoleni! a nie takie świadome umęczanie kogoś....torturowanie wręcz bym nazwała 🙂

jestem zła!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ale sama Agaa widzisz ze Anulka ci pisze juz ktorys raz ze wody nadal sie z niej wylewaja czyli ze sie sacza! wjec moze dlatego czekaja.
Bo wiem ze czasem jest tak ze jak wody odejda to chlusnie wszystko na raz i tez nie zawsze ma sie te skorcze.
I to pewnie tez zalezy wlasnie od tych skorczy ze musza byc 100% zeby sie cos zaczelo.
A nawet same widzicie albo czytalyscie u sieroniowek ze im czop odchodzil 3 dni i one w domu siedza i nic czekaja az im wody odejda albo skorcze sie zaczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie brak reguły na to wszystko ;/
tyle ze najbardziej no dziwi mnie to że przecież jak juz wodyy odeszły to ona musi urodzic i tyle nie rozumiem kwesti czekania... ;/
podali by przyspieszenie i zobaczyli czy rozwarcie postepuje a tu czekać czekać czekać 😞
yhhh musze iść juz 😞 tnie sie znów coraz bardziej 😞
zaglądne póżniej jak sie uda a jak nie bede mogła to wiesz Aguś napisz mi eska PROSZE !! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a któraś z Was pisała, chyba Eluśka, że czuje że urodzi ostatnia....ja też mam takie przeczucie! u mnie zero skurczy, zero niczego...buuterfly Ciebie to chociaż stopy pieką 😜 mnie nic...jasny gwint 🙂
nie to nie 🙂 nie wychodz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus nie obraz sie na mnie ale lepiej porozmawiaj z lekarzem na temat tego porodu.
Bo jak ty masz takie podejscie ze pojedziesz i oni ci to wszystko zaczn dawac zeby sie nie meczyla i bedziesz tam wsciekla na nich i sie jeszcze rozczarujesz.
A z takim podejsciem to ja sie nie dziwnie kochana ze sie porodu nie boisz :*
Oczywiscie nie obraz sie za te moja slowa 😘 ☺️ wiesz ze koffam was mocccniusio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne Loli ja rozumiem...ale skoro akcja porodowa ewidentnie się już zaczęła, bo już jej do domu nie odeślą no to na co czekają? oksy i na samolot jazda! 🙂

Dosik Ty też pisz jak by to do Ciebie Ania pisała 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli daleko mi do obrażania kotek 🙂 😘

ale to są marzenia...mogę je mieć? 😜

ja się bólu nie boję, właściwie obojętnie co by się tam działo to się nie boję 🙂 nie chce tylko komplikacji...wiadomo.
ale wkurza mnie to że to tyle trwa skoro akcja porodowa jest zaczęta. rozumiem jak by nie było odejścia wód, jak by nie było skurczów...ale to wszystko jest więc na co czekamy?
rozumiesz mnie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...