Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aga ale to wiesz chodzi o to zeby tylko przylozyc zczykawke i wcisnac w siebie zawartosc 😉 zeby oczywiscie przyspiesyc porod.
Hmm nie wiem u mnie jak narazie cisza, ale krocze mnie lekko boli 😞 i kregoslup okropnie nie wiem moze jakos zle spalam czy cos 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja idę z przyjaciółką (Justyną) 🙂
co prawda ostatnio moja 2ga kumpela (Agnieszka) była w szoku: "ale jak to Kaśka, no przecież ja myślałam, że ty mnie tam chcesz, że będę Cie trzymać za rękę, że będę Cię wspierać i w ogóle.. Byłam pewna, że po mnie zadzwonisz! " - na co my z Justyną w śmiech "że co?!"
Odkąd jestem w ciąży, zawsze gdy poruszany był temat porodówki oczywiste było to, że będzie przy mnie Justyna i Agnieszka nigdy nie wspominała o chęci udziału w całej zabawie. Dlatego byłyśmy zdziwione, że nagle tak jej się zebrało. Widać jednak, że to dla niej ważne więc na dzisiejszej wizycie zapytam moją gin czy ewentualnie nie dałoby się jeszcze Agi przemycić na porodówkę 😉
(choć idę się założyć, że jak akcja rozwinie się w nocy to nie dobudzę ani jednej ani drugiej 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite fajnie ze idziesz z przyjaciolka wiadomo ze to zawsze razniej 🙂 i wogule, a one musza pod koniec czyc sie zobowiazane do tego ze nie znamy dnia ani godziny 😉

Agaa wiem ze mnie moze wziasc raz dwa, kurde przecierz jeszcze wczoraj z Anulka gadalam na gg i mowila ze tez juz ma dosc i wogule, meczarnia a tutaj prosze ! rano sms ze jej wody odeszly 🙂
Tylko kurde pewnie bedzie wsciekla o te pieniazki co ta kobieta ma im oddac wiadomo ze teraz to juz jak Marcelek bedzie na swiecie to i wydatki pujda w gore.
A jej zalezalo bardzo zeby ta sprawde wyjasnic przed rozwiazaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mama nie chce ze mną iść...siostra hmm przyrodnia mieszka w Hiszpanii, a przyjaciółka zawodzi na całej linii, więc nie, nie mam z kim, co jest swoją drogą dość przygnębiające! 😞 ale trudno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze jak to normalnie czytam to az mnie ciarki przechodza 🥴
Bidulka sama musi lezec ehh, nie fajnie no ale jej maz napewno tez nie ma za ciekawie siedziec na korytarzu i czekac.
Mogli by go wpuscic do niej i razem przezyc te skorcze i wogule 😞 a jak by sie zaczela juz akcja porodowa to by wyszedl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi sie wydaje ze Anulka urodzi pewnie tak jakos w poludnie.
Bo ja napisala ze sie jej nadal wody leja, wjec cale jej nie odeszly tylko sie sacza.
A nic jej narazie nie beda podawac bo skorcze musi miec zeby sie jej to rozwarcie zrobilo.

Agaa no wlasnie tak sobie pomyslalam ze teraz pewnie moja kolej bedzie 🤨 🤪 ehhh

A i pewnie jej czop odeszedl razem z wodami !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tez pomyślałam o tym czopie... 🙂 musiał gdzieś tam odejść no nie? 🙂

hmm a Dosik to chyba padła z wrażenia albo też siedzi na porodówce, bo jak tylko przeczytałam co tu piszecie to napisałam jej smsa a ona NIC! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...