Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez juz sobie wszystko porobilam 🙂

Eluska a ty sie lekko oszczedzaj kochana, ja wiem ze chcesz zdazyc z wszystkim ale zeby dzidzi sie nic nie stalo.

Ehh tak mam nisko mala ze nawet jak sobie kucne zeby cos wziasc to mnie tak boli krocze ze szok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloo 🙂
ja właśnie wstałam, musiałam się położyć po obiadku zeżarłam lody i siedzę (ale czekolada z kuchni na mnie patrzy 😮 (i woła: come to me! come to me !) chyba nie poleży długo 🙃
ja mam takie spanie w dzień ze HO!HO! wieczorem za to nie mogę się ułożyć. dziewczyny co żeście się tak za sprzątanie wzięły tak przy poniedziałku? oszczędzać mi sie tam, troszkę, Eluśka Ty też daj swojemu pole do popisu 😉 ja musze jeszcze naczynia pomyć ale to za chwilę - musza nabrać mocy urzędowej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skonczylam prasowac 🙂 ubralam posciel do lozeczka i juz czekam na adasia 😁 😁 😁
Ja dopiero gotuje rosolek na obiad milam zrobic jeszcze potrawke ale nie mam juz sily rosol musi mojemu wystarczyc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja też jestem 😁

BOBAS PAKUJ SIĘ!! 🙂 ja już swoje rzeczy prawie wszystkie mam w walizce, ale kurde coś mało miejsca zostało...a jeszcze ręczniki i pieluchy...nie ma szans, nie zmieszczę się do tej walizeczki! 😞

Anula i Loli - na szkole rodzenia babka nam dzisiaj powiedziała, że przy masażu sutków i brodawek tą gąbką do mycia naczyń co Eluśka mówiła pobudza się do skurczów więc działajcie dziewczyny jak chcecie rodzic hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki! witam po długim czasie.....mam straszny problem z netem..na tym nowym mieszkaniu mam prawie zerowy zasięg i ciągle mi net się rozłącza,że nawet nie mam jak nadrobić tego co pisałyście ani normalnie z wami popisać ,bo godzinę czekam aż mi wiadomość wyśle....co tam u was?u mnie bez zmian chociaż coraz częściej mam bóle pleców i podbrzusza,więc może coś się tam pomału rusza he he...to badanie na posiew wyszło mi ujemne czyli na szczęście nie mam żadnych bakterii 😁 pokój dla malutkiej jest już gotowy jak będę u siostry to wstawię wam fotki,bo na moim necie nie dam rady załadować zdjęcia...TAKŻE DOSIK NIE BIERZCIE PLAYA!!!!!
napiszcie proszę chociaż w skrócie jak tam Kasia i jej maleństwo?wstawiła może fotki??????bo jestem strasznie ciekawa a nie mam jak tego sprawdzić..... 😞 😞 😞 😞 w ogóle głupio ,że nie mam kontaktu z wami jak kiedyś.....do dupy z tym Playem.. 😠 😠 😠

pozdrowienia dla mamusiek i dzidziusiów jak dam radę to będę pisać.........wszystko zależy od zasięgu... 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siop-siop sioperka 🙂
nie, Kasia nie wstawiła jeszcze fotek 🙂 może jak znajdzie czas 🙂 poród naturalny, szybki, bo chyba 3,5godz z tego co pamiętam, ale napisała że najgorszy z jej wszystkich porodów 😮

mam nadzieje że Ci się ten zasięg poprawi, bo brakuje nam Twoich porannych postów i info od Ciebie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, taki druciak typowy nie 😜, taka z jednej strony miękka z drugiej do czyszczenia 😁

no to Eluśka gdzieś wytrzasnęła ten pomysł, że podobno kiedyś się hartowało sutki przed karmieniem, a teraz absolutnie nie można tego robić, bo pobudza 🙂 także Loli - do roboty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...