Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

qrka paskudo jedna!!!! przez Ciebie musiałam isc do sklepun i kupic czekolade no wiesz co 😜 nie ładnie tak hehe 😁 zaraz sie biore za robienie frytek bo juz mam od 2 tygodni takk ochote ze łooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masowac sie dziewczyny to jeszcze sie na sierpien zalapiecie 🙂 dzisja z mama rozmawialam i mowilam ze niektore z was 39tc i nie maja rozwarci a mama mowi ze to w ciagu godziny wszystko sie moze zaczac nawet nie bedziemy wiedzaly kiedy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ELUŚKO paskudo jedna 😁 😁 mam smaka na frytki 😁 😁 😁

Bobas ja dla małej biorę tylko te pieluchy, może nożyczki, szczotkę do włosów...i nie wiem co jeszcze, ale ciuszki i rożek to najwyżej na drugi dzień mi mój przywiezie, bo nie trzeba...podobno?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga no ja masuje te sutki i jakos nic nie daje a skurcze to dupa przy braku rozwarcia itd...
A Ty Loli masz rozwarcie czy cos tam??
Madziu no wlasnie brakuje Ciebie tu... Ale dobrze ze chociaz czasem uda Ci sie dac znac co u Ciebie 😉
A co do neta bezprzewodowego to juz Domi pisalalm kiedys ze ma odpuscic...
ja mam iPlus i jest do duuupy... i o Pleyu tez to slyszalam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam miec wszystko odrazu bo w rozek to po urodzeniu zawijaja wiec bedzie potrzebny tak samo ciuszki na liscie mam jeszcze 10 pieluch tetrowych paczka pampersow reczniki kosmetyki do pupy.Ja nozyczek nie biore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli kiedys urodzic musisz no nie ma innej opcji a tak to juz malutka bedziesz miała przy sobie 🙂 także zycze Ci nszybkiego porodu kochana. a jak chodzi o gąbke to nie do mycia naczyn.. :P Nie mówcie mi o pakowaniu bo ja jestem w lesie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli nie bój się co Ty 🙂 będzie dobrze i pomyśl że już tak blisko do spotkania z Oleńką 🙂 maleństwem prześlicznym które weźmiesz w ramiona 🙂 ach

Anula bo to trzeba gąbką z druciakiem a nie tak zwykle masować... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mol! chodzi o taką do mycia naczyń!!!!!!!!!!!!!!!! powaga!! a że Eli chodziło o tą miększą to jest po prostu mniej hardcorowa od położnej ze szkoły rodzenia 😜

Anulka spróbuj dzisiaj 😜 i zobaczysz że już jutro będziesz mieć małego przy sobie hehe
ostatnia deska...gąbka ratunku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ale wiecie wiadomo jakies inne doswiadczenie i wogule 😞 tak naprawde nie wiemy co nas tak naprawde czeka.
Ja bardzo sie ciesze ze juz zaniedlugo ja wkoncu zobacze i wogule.
Ale sam porod mnie poprostu stresuje.
Jeszcze najgorsze jest to ze mojego calymi dniami nie ma wychodzi o 7 rano a wraca o 24 😞
Wjec jak sie cos zacznie to panika jak cholera 😞
I prawdopodobnie caly tydzien sie mu taki zapowiada 😞 wjec moze i tez przez to mam wjecej stresu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka ja też nie 😁 😁 ale sobie myślę że tak w trakcie kąpieli to to nie było by takie złe?! nie jest to aż takie szorstkie...chociaz w sumie gary się tym myje...hmm

ino świeże gąbki sobie weźcie 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelia a zapraszamy zapraszamy 🙂 możemy zrobić mała wymianę, my Wam damy naszą kasie25 a Wy nam też kogoś 😁 😁

Loli to musisz sobie przemówić do rozumku że stres kompletnie Ci nic nie da...bardziej się wtedy zepniesz i jeszcze Cię potną... a po co?! wiem, że to do najprzyjemniejszych chwil nie będzie należeć, ale nie mamy wyjścia... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa tak tylko pomysl nad tym, ze jak mnie zlapia te skorcze wszytsko pieknie ladnie czy wody odejda , moj zadzwoni po nich zeby przyjechali itp. i co dalej ? z takimi bolami oni sie beda pytac co mi sie dzieje i wogule a ty ani me ani be i sie dogadaj, a nawet jak by moj zajechal do szpitala to jakies 40 min minimum przecierz nie beda na niego czekac zeby tlumaczyl o co chodzi, i to mnie stresuje ze nie bede umiala im opisac co sie stalo i co sie dzieje jeszcze przy takim stanie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...