Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No a ja prawie 37 tydzien i dupa i mam łykać dalej? Ehh dziwne troche. Nic zapytam sie mojej lekarki jak bede u niej. Kurcze trzeba sie zbierac na usg. No Loli tez jestem ciekawa co u Anuli, może juz urodziła i teraz odpoczywa ehh zeby sie tylko nie męczyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska moze jest juz po nie wiem pisala do mnie esa o 7 rano , ale wiadomo ze to troche trwa zalezy jak szybko pojawia sie u niej skorcze i rozwarcie.

Bobas idz odpocznij 🙂 nalezy ci sie 🙂

Kurde jakie mi zyly wyszly na piersiach szok 🤪 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluś ja też biorę nadal Magnez i całą stertę pozostałych tabletek. I szczerze to chciała bym je już odstawić. A na forum rzadko wchodzę bo mam mnóstwo pracy , a wiadomo...Wszystko staram się robić jak najwolniej, na spokojnie i z przerwami. Centralnego nadal nie mamy, Krystian do późna w pracy, Franka pokój nietknięty...Ale za to w naszym wystarczy firany zawiesić i okna umyć i jest na błysk. A jeszcze w kuchni trzeba porządek zrobić itd. Teraz idę jakiś obiadek przyszykować i dokończyć sprzątanie. Jutro chyba się wybiorę po szlafrok. I wózka muszę szukać jak najszybciej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela ja to sie juz sama z domu nie rusza no moze do parq gdzie mam 2-3 min moge wyjsc ale nigdzie dalej sama nie ma szans.
Moja Ola dzis cos strasznie spokojna jest, hmm nie wiem moze przez to ze leze non stop?
Casami tylko sie ruszy 😞
Anulka wczoraj mowila ze jej Marcelek tez non stop wczoraj spal zbieral sily 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szukam tego wózka. I spodobał mi się taki firmy Hebart , opinie o nim same pozytywne tylko ponoć jest nisko osadzony. A ja mam 178cm wzrostu więc potrzebuję wysokiego wózka 😞 Idę jeszcze raz jutro do hurtowni i zapytam o same głębokie wózki albo popatrzę jakie są wysokie i może znajdę taki używany na allegro 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny !! 🙂
Od wczoraj pod wieczor nie umiałam tutaj wejsć do teraz wrrr i nie wiem czemu 😞
DOSTAŁAM ESKA OD AGII ŻE NASZEJ ANULCE ODESZŁY WODY I POJCHAŁA DO SZPITALA 😁
jejciu wkońcu sie doczekała kochana 🙂
teraz czekamy an info aż Marcelek się urodzi,, a może ANulka właśnie juz go tuli 🙂
a jak wy sie brzusie czujecie ?? 🙂
Ja dziś tak długo spałam aż do 11 bo wczoraj do 2 czekałam na mojego aż wróci z pracy 😜
musiałabym ponadrabiać co tu bazgrałyście od wczoraj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ciekawe jak tam idzie Ani. Ja fizycznie czuję się dobrze. Oprócz tego, że okropnie bolą mnie stopy...Palą, pieką...Strasznie 🤔 Krystian miał wrócić szybciej, ale na drodze jakiś straszny wypadek był. Z kilkoma karetkami i helikopterem 😲 Auto osobowe wpadło pod ciężarówkę 😞 I Krystian już ponad godzinę siedzi w korku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam mocno kciuki za naszą Anulke by jak najmniej się meczyła i szybko Marcelka miała już na rekach 🙂
kOCHANA DASZ RADE !! 😘
Jestem tylko ciekawa czy faktycznie jej te wody przes sioperzenie odeszły czy tak poprostu jak myślicie ? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah! Lolinko ja tez już czekam na tą wiadomość 😁
mam nadzieję ze Ania już po wszystkim i odpoczywa sobie z Marcelkiem 🤪
a moja niunia ma dziś dzień aktywności tak daje czadu - ja nie wiem gdzie ona się tam jeszcze może rozpychać 😜
Loli Twoja, moja albo jeszcze innej z nas 😉 dobrze będzie, zobaczysz i nic się nie martw. Ja jestem pozytywnie nastawiona, może aż za bardzo 😉 ale już się doczekać mojego maleństwa nie mogę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz mi chyba nic nowego mam te kłucia ale ostatnio nie codziennie, a cycuszki tez jakieś inne ostatnio ciut większe, chętne na pieszczoty i takie cieplutkie ☺️ 😜 😁 ale żył większych nie widać. Mnie nie boli jak się rusza, bardziej śmieszy bo już tak wygląda czasem ten mój brzusio - jak kwadratowy jak się wynaciąga, i skórę to mam tak napietą że łooooooo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...