Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hmm nie wiem bobas ciezko powiedziec 😉
Moze cos sie zaczyna tam dziac powoli.
Ja juz po sniadanku tez, bo musialam lekarstwa zazyc 🙂
A wjec smacznego :*
Ja dzis na sniadanko zjadlam 1 buleczke i dwa platki wazy i mam wystarczajaco dosc 😲 az dziwne ze jesc mi sie nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz jestem po sniadanku zjadlam paroweczki 😜
mi ostatnio lekarz sie pytal czy zauwazylam ze wiecej jem a ja ze tak a on ze to normalne bo dziecko teraz wiecej bierze odemnie jedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli nie doszukuje się objawów...ale mniej ruchów dziecka to taki mały objaw, a brak apetytu też - jak najbardziej 🙂 także???!!! 😁
doładowałaś sobie komórkę żeby mi ze szpitala puścić smska? 😁

ja posprzątałam prawie cały pokój małej, dopakowałam do torby skarpetki i wyprałam kosmetyczkę...przydało by się jeszcze dzisiaj powyparzać butelki itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jejciu ja w czasie ciazy dostalam obzydzenia do parowek wjec wybacz.
No u mnie to sie zaczelo lekko tluszczu zbierac we wlasnym ciele i troche mi sie przybralo na wadze, ciekawe czy to zrzuce i wcisne sie w moje rurki , ktore czekaja na mnie w szafie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ide gotowac. a taaak mi sie nie chce, ale o 14 wraca mężul i jedziemy zalatwiac pełno spraw wiec trzeba ruszyc 4 litery. w ciąży mi jakies 15cm tyłek sie poszerzył 😞 a wszystko mnie dobija. lepiej nic nie mówić. w dodatku wypiłam cappucino teściowej i mi niedobrze bleeeee już jej więcej nie wezmę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus ja sie wcale ich nie doszukuje tylko widze co sie z moim cialem dzieje i poporstu je obisuje wam tutaj a zarazem obserwuje.
Konto sie nie martw moj ma na abonament telefon wjec napewno napisze tylko pewnie z innego nr 🙂
Kurde ja tez sie wlasnie tak zastanawiam czy wszystko mam w tej torbie.
Musze spakowac sobie tylko szczoteczke do zebow i szczotke do wlosow, no ale jak tego uzywam teraz to jak mam spakowac a puzniej mam nadzieje ze nie zapomne 😉 najwyzej moj mi dowiezie 🙂
Przecierz bez sesu zebym kupowala specjalnie na 2 dni szczotke nowa do wlosow i do zebow 🤨
Oooo jezu jak mnie brzuch rozbolal jak bym miala miesiaczke ahhh ufff ehh przypomnialy mi sie te wstretne dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem ciekawa czy zmieszcze sie w moje ciuchy z przed ciazy 🙂ja mam abitniejszy plan chce schudnac wiecej niz wazylam przed ale wszystko sie okaze jak bede miala silna wole tym bardziej ze w czasie ciazy musialam odmowic sobie duzo pysznych rzeczy do jedzenia 😞
a patrzac na moja kuzynke ktora urodzila miesiac temu to ciezko jej idzie to zrzucanie kilogramow
nawet ktos na miescie sie jej zapytal a ty jeszcze nie urodzilas i biedna sie zalamala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli słoneczko, ale ja się doszukuje u Ciebie tych objawów 😁 a bóle miesiączkowe to też jak najbardziej...ale siedzę już cicho 🙂

a u mnie ze szczoteczką jest tak, że akurat przydała by się mojej zmiana, więc mam nową do szpitala a starą w domu, a zamiast szczotki do włosów spakuje grzebień z którego nie korzystam codziennie, więc sprawa załatwiona po części 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu ale ktoś miły i życzliwy dla Twojej kuzynki...hmmm no będziemy sie starać schudnąć. na razie to chciałabym do wagi sprzed ciąży...a później ten brzuch co zostanie zrzucić...a później to się zobaczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas ja właśnie słyszałam, że te do ucha są do ... dupy 🙂
kupiłam na allegro taki elektroniczny za 15zł i jest fajny...chociaż jak sobie mierzyłam, to wyszło niecałe 36st...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Loli też mam podobny problem, chociaż Twoje włoski są od moich ho ho dłuższe, ale jakoś sobie przez te 3-4 dni poradzę z grzebieniem, a jak nie to mój przywiezie...napiszę mu dużymi literami na kartce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja tez do tej pory myslalam ze w pupie jest najlepiej i tak nawet mierzylam tosi ktora sie opiekowalam jak bylam niania.Ale na spotkaniu z pediatra ten nam powiedzal ze w pupie to niebezpiecznie bo jak wlozysz termometr za gleboko to mozna cos uszkodzic no i wywoluje sie kupke przez wkladanie do odbytu i sama juz nie wiem co mam zrobic ile ludzi tyle wersji 😞 ale chyba tez kupie naki elektroniczny bo inne sa za drogie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMUŚKI!
PRZEDE WSZYSTKIM DOSIK WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN ,LEKKIEGO PORODU I ZDROWEGO MALEŃSTWA!!!!100LAT KOCHANA 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

LOLI A TY MI TU NAWET NIE MÓW ,ŻE JA JESTEM 3 W KOLEJCE........ 🤪 🤪 🤪 🤪 😮 😮 😮 😮 😮 😮i tak już wystarczająco spanikowana jestem ....he he 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
co do termometru to ja chce kupić elektroniczny w smoczku....za jakieś 30 zł.....bratowa sobie chwaliła zwłaszcza u maleńkiego maleństwa się sprawdza.
I JAK TAM ŻADNA PÓKI CO SIĘ NIE ROZPAKOWUJE????? 😜 😜 😜 😉 😉 😉 😉
HEJ DZIEWCZYNY NIE OCIĄGAĆ SIĘ NA PORODÓWKĘ HA HA 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bobas przecierz dobrze wiesz ile wkladasz tego termometru do pupci, to sie troszku wklada, tyle lat ludzie tak mierzyli malym dziecia i sie nic nie dzialo a ze teraz cala technika poszla w gore to juz wymyslaja zeby tylko jakos ludzie kupowali jakies drogie termometry i wydawali niepotrzebne pieniadze na glupoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...