Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No nie wiem po co mam dzwonic, tak mi polozna kazala :/
Moze wiesz zadz. wczesniej to oni juz wiedza ze jedziesz i sa gotowo cie przyjac bez niczego bo sobie przygotuje 🙂
Laurana do szpitala mam jakies hmm KARETKA 5 MIN 🤪 🤪 autkiem moze 10 🙂
A połozna powiedziala ze jak beda skórcze co 5 min to mam wtedy dzwonic.
Wiecie co lece sie wykapac na szybkiego w razie W.
Bo jak sa juz co 10 min to kto wie 🙂
Ej wiecie co nie denerwuje sie wogule ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra ja juz wykapana, wsumie jeden skórcz mnie złapał pod prysznicem lekko mnie ugielo ufff 😞
Dobrze ze moj juz jedzie do domu !!
Jejku dziewczyny, jak ja widze jak wy przezywacie normalnie MOJE KOCHANE SIOSTRZYCZKI ☺️ 😘 ☺️ 😘
Qrka nic nie wiadomo ja dzis rano jeszcze sie wspaniale czulam i nic mi sie nie dzialo 🙂 a wiec kto wie, kto wie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem Wam ze spałam jak dziecko ponad godzinę, co ja będę teraz w nocy robić?! mama mnie obudziła telefonem, z tym samym pytaniem "rodzisz?" jeszcze raz się mnie ktoś zapyta czy rodzę to się mu porządnie oberwie 😠 już mam dość tych natarczywych telefonów i głupich pytań 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli widze ze sie cos dzieje 🙂 ja tez jakos tak miałam skurcze .... o godzinie 15 byłam na ktg a jak wyszłam ze szpitala po badaniu to łapały mnie skurcze ale tak lekkie ze je ignorowałam i były bardzo nieregularne , potem wystepowały jakos co 15 min.....a jak zjadłam ta moją pamiętnąpizze to dopiero było... odrazu co 3 min 🤪 🤪 🤪 🤪 takze maleńka gol pipke i bądz zwarta i gotowa. zycze aby cos bardziej sie rozkręciło 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka ja dzisiaj już o tym pisałam! a mam jeszcze dwa tygodnie do terminu, a już mnie to wq porządnie, także wcale Ci się nie dziwie...

ciiiii niech pojedzie na tą porodówkę 🙂 to juz będzie krok że coś się dzieje 😁 i będziemy się nakręcać 😁 dupa....już jestem nakręcona 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...