Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hehehe ej laski bo wszystkie mi tutaj padniecie na zawal 😁 😁 😁 i z kim ja bede puzniej gadala , spokojnie jak narazie to ja sie na nic nie nastawiam , jestem z wami i jakos mi tak spokojnie 🙂
Jak sie cos grubszego zacznie to dopiero zadzwonie do mojego, ale Olenka chyba dobrze wie ze tatus zachwilke prace konczy 🙂
Ja to wlasnie jeszcze powiesilam pranie ale z takim bolem ze koniec i wlozylam jeszcze jedno 😁 bo gdyby naprawde mialo sie cos zaczac to juz bede miala spokoj puzniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kwasiek...ale w sumie nie mamy się co nastawiać i podniecać, bo u każdej kobiety to inaczej przebiega... 🥴 bardzo bym chciała żeby ruszyło, ale nie nastawiam się póki co 🙂
chociaż moim marzeniem jest zobaczyć Oleńkę!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze nie wiem , ale z tego co pamietam to Dosik pisala ze taki skorcz trwa nie raz 5 min, a u mnie hmm 1-2 min i sie konczy ten bol.
Ale mnie to ciekawi , co to sie dzieje i wogule czy to juz czy nie, jedna sierpniowka mi napisala ze miala cos takiego jeden dzien przed porodem.
Ale tak jak wlasnie Agus napisalas kazda kobieta przechodzi to inaczej, wiec pozostaje mi jedynie obserwowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Loli 🙂 Trzymam kciuki, żeby już było PO. Mi ten mały dziad tak wali po piczce, że usiedzieć nie mogę 😜 I pochwalę się wam bo komu jak nie wam, że mam cieplutko już w domku, mam gaz, Krystek pojechał po kolegę bo ma na kawkę wpaść i ....jestem szczęśliwa i teraz już mogę rodzić 😜 ☺️ Mój Krystek miał łzy w oczach hehehe. W końcu zobaczył efekt trzech miesięcy tyrania i rozłąki z nami 🙂 Taki szczęśliwy, że hohoo...Projektuje teraz chmurki do Frankowego pokoju. I muszę pomyśleć gdzie żabki przykleić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To może się wszystkie zbierzmy 😁 ja dziś idę na wieczór panienski.. zawriuje tam myslać czy juz urodzilyscie czy nie 🙂
A mój sie tak pcha gdzies po bokach, jakby pachwina mi chcial wyjsc .. a potem po szyjce skacze... och to moje niezdyscyplinowane dokuczające Mamusi Maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych smsów jest tylko 30 także uspokójcie się 😜
nie no, działać laski działać 😁 może z tego podniecenia to rzeczywiście też do Was dołącze...ach chciałabym 😁

czekoladka ja już to mówiłam komuś..ale Tobie też tego czopa zazdroszczę 😁 z lysego szczurka 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie dzwonil moj i mowie mu ze juz od 2 godzin mam jakies bole, ze pierwsze co 15 min teraz juz sa wsumie co 10 min 😮 😮 a on NIE PIERDOL 😁 hehe reakcja meszczyzny 😁

Agus tutaj jak mi sie cos zacznie dziac to mam pierwsze do nich zadz. i im powiedziec co sie dzieje a tak to moge sobie wziasc karetke albo mam obok dzwi sasiada z autkiem (kolega mojego) a wiec jak by cos to jest czym dojechac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...