Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Ja też najbardziej lubie pampersy- kupujemy duzą paczkę lub haggisy, to zależy od promocji. Słyszalam już od paru osób że te pieluchy z Biedronki są niezłe, próbowala może któraś?
Chusteczki z mieliśmy z jonsona- dla nas za suche, Nivea, bambino-ok, biedronkowe-ok tylko wyciągaly się po kilka sztuk na raz, gaga- pierwsza paczka ok, druga tez problem z wyciąganiem...

Czy waszym dzieciaczkom obropiała już ta pierwsza szczepionka ze szpitala?
Nam zbiera się ropka pod skórą, wygląda to jakby mu się syfik robił... Jeszcze nie pękło, ale nie wiem czy jeszcze możemy to moczyć w kąpieli???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziwie sie ze tak malo piszecie o sszczepieniach, ale ja przez ten artykul co wam kiedys wyslalam to zeschizowalam, boje sie cholernie tego szczepienia, od wczoraj czytam tylko o tym i juz nic nie wiem, najchetniej bym wcale nie szczepila. nie wiadomo co lepsze, te nfz-etowkie podobno maja duzo rteci, a ta szczepionka na wzw b - euvax juz byla wycofywana i ma też więcej rteci niz ta płatna, sprawdzalam w ksiazeczce i moja mala w szpitalu byla nia szczepiona, szkoda ze nie wiedzialam wczesniej, kupilabym inna. ja chyba wezme 5w1 i dodatkowo dokupie ta na wzwb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 20 stron do nadrobienia nie nadazam za wami 🙂
mamy pytanko do was moj maly od kilku dni nie moze zrobic kupki bardzo sie przy tym meczy 😞 macie jakies sposoby na to bede bardzo wdzieczna za porade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba bede musiala tak zrobic jeszcze poczekam bo od dzisaj zaczynam brac tabletki na laktacje bo wracam do karmienia moim mlekiem moj gin mnie przekonal moze to mu pomoze.Dzieki aniu za podzielenie sie wiedza 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle byliśmy dziś u lekarza bo mały w nocy miał gorączke no i ta wysypka od kilku dni
no i jest przeziebiony ale dostał leki 115zł w aptece ! 🤨
Ale zmieniła nam mleko, na BEBILON PEPTI bo może mieć skaze białkową no zobaczymy jak sie przyjmie 😉
Teraz mały jest juz fajnie spokojny śpi sobie słodko
ale jestem wykonczona bo pokaszliwał w nocy i czuwałam nad nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze moj maly ma ciemieniuche na glowie i walcze z tym i dostal jeszcze wysypki na buzi niemowlecej ale smarujemy specjalnym kremem i mu wysuszaja sie normalnie wszystko na raz 😞 ja cos ostatnio mam dola tylko dom sprzatanie gotowanie opieka nad dzieckiem i 6 kg na plusie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
domi.. ty na bank powiesz ze cuchnie to mleko... ono najgorzej niz wszystkie inne. marcel po tym mail rzyganie kupa zielona masakrsa.
A te leki to na co?? chyba mu nie wraca zapalenie??

Asiu to mocno mu oliwka rub i wyczesuj 😉
nie martw sie kochana tu kazda chyba przechodzi dola kilka razy na tydzien;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba na dzień Aniu 😜 Mojemu pomaga jak zjem jabłko , ale to jak już cycem będziesz karmiła, albo koperek do picia mu dam lub sama wypije. No i też ruszanie mu nóżkami, ciepła kąpiel, suszarka na brzuszek -rozluźnia mięśnie i nam pomaga tzn Franklinkowi 😜 Albo poprostu podginam mu nóżki i miziam chusteczką i zazwyczaj idzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow Laski 20 stron :O poszalalyscie 😁 hehehe

A my dzis rano pojechalismy do konsulatu zlozyc malej papierki o paszporcik no i 23 listopada powinien byc.

A o 15 idziemy dzis na pierwsze szczepienie uff az sie boje 😞 mam nadzieje ze Olenka jakos to przetrwa i bedzie dzielna,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...