Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Qrka boska, ale tyle co o japan style się naczytałam to dziękuję 😜 Obiad już Krystian wymyślił. Będzie ryż z kurczakiem i jakimś sosem. Bo kupił tanio piersi na chrzciny 😜 To podkradniemy trochę ☺️ Idę rozwiesić pranie.
aaa....ostatnio dzwonili do nas z banku. Że bardzo ładnie spłacamy nasz kredyt, ubezpieczenia i całą resztę i że w związku z tym mogą nam zaoferować debet na 5000zł 😮 I wiecie co? Mój Krystian tak się boi tej zimy i rachunków za gaz i wydatków, że kombinuje żeby trochę debetu wziąść...Wiadomo-fajnie! Zabezpieczenie i jak nam braknie bez łachy i pożyczania mamy swoje.Mogła bym kupić sobie w końcu buty na zimę 😞 Ale ja to się boję bo to i tak trzeba będzie oddać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie Elu 🙂 ale prezentuje się fajnie 🙂
Ela uważajcie na debety bo są "wspaniale" oprocentowane 😠 wspaniale dla banków 🤢
my tez na gazie 😉 juz 2 sezon, w tamtym roku nie było źle, 2 x po 200 zł i raz 450 zł, zobaczymy jak będzie tym razem, z tymi przewidywaniami, teraz nam naliczyli podobnie, zobaczymy jak będzie wyrównanie do rachunków 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela: to Ty?
🙂,,Uuuu mamo wyglądasz jak byś się nie wyspała,, 😉
dobry komentarz 😁 😁 😁 dziś tak wyglądam (jeszcze w piżamach) padam na twarz 🙃 ale zaraz budze tego mojego małego kudłatego gagatka i idziemy w odwiedziny do koleżanki i na spacerek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wziąść kasę teraz będzie fajnie...Wiadomo.Gorzej jak ją oddać. Zwłaszcza, że przecież jeszcze trochę i kończy się nam macierzyńskie i zostanę bez pieniędzy 🤨 U nas te rachunki diwnie przysyłają...Jak im się podoba 😮 Zameldowani tu od kwietnia jesteśmy a pierwszy rachunek pod koniec sierpnia dostałam za gaz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...